Şimdi Ara

Eksik Okuma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aldığım Oyunu Yüklemeyi deniyordum.Herhangi bir yerde eksik dosya hatası aldım.
    Sonra aynı dvd'den diğer bilgisayara yükledim oldu eksik dosya vs. yoktu.

Yanlış Anlaşılmasın cd çizilmiştir olayı yok ilk denediğimde eksik dedi 2. sinde oldu.

Eksik dosya olayını bu bilgisayarım bir çok kez yaptı.Bıktım.

Yardımlarınızı Bekliyorum.Teşekkürler...

• dvd okuyucun sorunlu olabilir ilk önce alkol ve pamuk ile gözünü temizlemeye çalış tabi garantisi bitti ise ve sökebiliyorsan.garanti varsa garantiye gönder
  • Garantisi Henüz Bitmedi.
  • garantiye gönderirseniz büyük ihtimal değişim yaparlar
  • Peki Teşekkürler.Ama birşey daha soracağım:

Ben daha önce garantiye gönderdim geri teslim aldığımda etiketi yoktu.(Yani bu etiket yırtılınca garanti dışı kalacağını temsil eden etiket).Kendim dvd rw taksam ve yine olmasa eskisini takıp göndersem garantiye ne olur? PC'nin markası acer.
  • yırtılan etiketin yerine yeni bi etiket yapıştırmamışlarsa bişey olmaz ancak civatalarına yada diğer elemanlara zarar vermeyin çizilirse fln bahane yapabilirler
  • İyi o zaman dokunmadan yolluyorum.
  • bendede vr aynısı dvd okuyucu eskimesindeki ilk belirtide olabilir dragon age i yüklerken oluyo ama dragon age 2yi yüklerken olmuyo yani yüklediği oyun nkdr büyükse hata olasılığı okada fazla olur ne yapabilrisen dvdyi alırsın masa üstüne kopylarsın ataadığı dosyaları diğer blisayara ata flash bellek ile tamamlarsın yüklersin
  • DVD okuyucuda sorun olabilme ihtimali yüksek.
  • arebugra dvdlerini 2 (çift dvd oyun)sinide kopyalasam bilgisayarıma oradan yüklesem oluyor mu yani?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.