Şimdi Ara

elektrik süpürgesi tavsiyesi AR476 Arzum Cleanart Mano vs Arçelik S 4122 Kanguru Süpürge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

anneler günü geliyor malum, annemde bu aralar elektrik süpürgesinden şikayetçi. fırsattan istifade alayım d,yorum ama ne almalıyım hiç karar veremedim.

aradığım özellikler sırasıyla;

1-) hafif olması (annem çok genç sayılmaz)

2-) sulu istemiyorum. şuan kullandığımız sulu. hem kullanımı hiç pratik değil hem de emiş gücü berbat.

3-) emiş gücü iyi olmalı. yüksek watta olanlar iyi olmalı gerçi ama yine evdeki 2200 watta olmasın rağmen oldukça yetersiz.

başlıkta bahsettiğim iki modelin linkleri ve fiyatları şu şekilde;

http://www.arzum.com.tr/temizlik/ar476-arzum-cleanart-mano_802_21405

fiyatı: evkurda 315 tl, gittigidiyor'da daha uygun fiyata var ama çok güvenemedim. ayrıca evkur 90 gün içinde memnun kalmazsak iade ve 12 taksit imkanı sunuyor.

http://www.arcelikal.com/Arcelik-S-4122-Kanguru-Supurge/ArcelikOzellik?PID=428

linktede göreceğiniz üzere 289 tl ( bu arada arçelikal.com denen site arçelik'e mi ait yoksa fake mi bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim)

bu iki seçenek dışında başka alternatiflere de açığım. 300 tl'yi geçmezse iyi olur. cevap ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

• 90 gün içinde memnuniyetsizlik Arzum'un sunduğu birşey yani Evkur'a özel değil
  • Arzum 476 hakkında yorum alabilir miyim?
    HB da şuan 199 TL diğer sitelerde 300 altı pek yok. 461 'in bir üst modeli midir? onun hakkında yorum çok ama 476 hakkında yorum bulamadım.
    kullanıcısı mı az acaba?
  • chem_87 C kullanıcısına yanıt
    naptınız aldınız mı süpürge acaba ben de bakıyorum da aynı model ARZUM
    "ARZUM AR 476 CLEANART MANO ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE" normal fiyatı hepsiburada da 479 TL diyor.
    Teknosa da indirime girmiş 247 TL olmuş almayı düşünüyorum. Fiyat performans süper görünüyor.
    Alsam mı bilemedim....
  • arkadaşlar ben arzum ar-476 modelinden 2 adet sipariş ettim teknosa dan .. tanesi 247tl ..
    herkesin beklentileri farklıdır ancak ben ilk izlenimlerimi aktarayım
    cihaz son seviyedeyken bile geyet sessiz çekim gücü güzel. yalnız son ayardayken halıya yapışıyor ve hareket ettirmek biraz güç oluyor..alacak arkadaşlara tavsiye ederim.. fiyat gayet uygun sıfır kutusunda geldi cihaz.. rengide bej rengi çok hoş ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.