Şimdi Ara

En az yakan D sınıfı dizel araç? [ANKET] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

En az yakan D sınıfı dizel araç? [ANKET]

(En Son Oy Tarihi: 15.10.2024)
Giriş
  • HDI motor taşıyan bir araç koysaydin o derdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inanmayacaksınız belki ama 2.0 tdi passat ile 5.3 görmüştüm şehiriçinde. diğerlerini pek bilmiyorum ama en azı olma ihtimali var. taliscanın 1.5 dci motorla o kasada optimum tüketim sağlayacağını düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Latitude 1.5 Dci ile Ankara-Adana arası 3.9 tutturdum. Genelde şehirlerarası 4.2 yakıyorum. Fabrika verilerinden hep daha düşük tutturuyorum. Şehir içi çok yakıyor ama. Talisman 1.5 dci'nin daha da iyi olacağını düşünüyorum. 1.6 olanı görece yeni bir motor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

Çok saçma bi anket. Yani hangi aracın dış görünüşü daha güzel desen millet bakar beğenir ona göre not verir. E yakıtlar desen fabrika verilerini zaten bulursun. E hadi hiç veri bulamadın diyelim sadece bu araçların sahipleri oy verecek olsa kendi aracının dışındakileri bilemeyeceği için neye göre seçim yapacak. E bu araçları kullanmayanlar zaten bilemez yani neye göre oy verilecek anlamadım
    Fabrika verilerinin her araçta,hatta çoğu araçta doğru olmadığını biliyoruz.Fabrika verisi birisi 3.8 gösteriyor 6 yakıyor diğeri 4 gösteriyor 5 yakıyor vb.

Kullanmayanlar veya yakınında/arkadaşında olup değerini bilenler dışında kimse oy vermesin zaten.O yüzden yorumlarla destekleyelim dedim

Ama sizin mantıkla anket zaten açılmaz.15 yasındaki velet de gelip en iyi d sınıfı araç hangisi konusuna oy verecek.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    6.5 7

• Zafonte kullanıcısına yanıt
    Talisca beşiktaşta hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

Passat 1.6 tdi dsg sıfır aldım son 1500 km ortalamam 5,3 litre. Şehir içi, dışı karışık. Hem yol bilgisayarı hem de depoyu tanem doldurduğumda aynı rakam çıktı.
    Kac model?

• quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Fabrika verilerinin her araçta,hatta çoğu araçta doğru olmadığını biliyoruz.Fabrika verisi birisi 3.8 gösteriyor 6 yakıyor diğeri 4 gösteriyor 5 yakıyor vb.

Kullanmayanlar veya yakınında/arkadaşında olup değerini bilenler dışında kimse oy vermesin zaten.O yüzden yorumlarla destekleyelim dedim

Ama sizin mantıkla anket zaten açılmaz.15 yasındaki velet de gelip en iyi d sınıfı araç hangisi konusuna oy verecek.

Alıntıları Göster
    Reno az yakar diyr talismani isaretledim geçtim. Hicbir deneyimim veya gözlemim yoktu d segmentinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

Kac model?

Alıntıları Göster
    2019

• cdti sahibi olarak yakıt konusunda d segmenti için cep yaktığını söyleyebilirim

makyajlı insignia A sahibiyim, 9-10 ortalama net.

ama d segment araca biniyorsam yakıtı pek umursamıyorum açıkçası. astradan insigniaya geçtim, isterse 5 lt yakıt farkı olsun, değer.
  • osamanos kullanıcısına yanıt
    Bravo hocam,hatta fake hesap aç Talismani işaretle ona da, işsizlik zor zanaat

• Bence bunlardan daha az yakan D sınıfı araç 508 arabayı beğenmeyenler vardır ama az yakma konusunda peugeot bir çok rakibinden hatta tüm rakiplerinden dizel yakıtta iyidir.

• Bu anketten ve bu başlıktan sağlıklı bir sonuç çıkmaz.
  • D sınıfı araç alıp da yakıt parası düşünmek..
  • fbm333 kullanıcısına yanıt
    Yeni 508 hiç de az yakmıyor bir.Ikincisi yeni bir araç olduğu için kim ne kadar kullanmış da değerlendirme yapacak

• Nick anket uyumu mu yazacaz?

• 2018 320d kullanıyorum 10 bin kmde oldu şuan araç öyle aşırı performanslı kullanmıyorum,%80 şehir içi kısa mesafelerde kullanıyorum.Ortalama ilk başlarda 7 iken şimdi 7.7-7.8’den aşağı düşmüyor.116i’ye göre yarı yarıya tasarruflu ama ben 6.5 seviyelerini bekliyordum olmadı.

• oceanx35 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarda 6.3 yazıyor. Golf te de 5.6 yazıyordu. Çok gazlarsam 7 7.5 felan oluyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.