Şimdi Ara

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıldır kardeşler. kampüsü, eğitimi, çevresi, olanakları vesaire. okuyan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?? özellikle mühendislik fakültesinin eğitimini merak ediyorum

• bende aynısını sorucaktım bilgisi olan acil yazarsa sevinirim inşaat hakkında
  • Arkadaşlar genel eğitimini bilemem ama benim evim kampusun tam karşısında sayılır. Kampusu çok çok büyük ve geniş bi yerleşkeye sahip. Muhendislik binası oldukça büyük ve eğitiminin de iyi olduğunu biçok arkadaşımdan duydum. Üniversite Talas ilçesinin içinde sayılır ve Türkiye için Eskişehir nasılsa Kayseri için Talas öğrenci nufusu ve yerleşimi olarak öyledir. Sosyal hayat olarak 3-5 tane büyük avm, kışın Erciyes, ve bikaç eğlence merkezi dışında cadde üstü cafeler vs bol bol bulabilirsiniz. Bu yıl tramway hattı da genişletilerek üniversite içine alındı bu da ulaşımı baya bi rahatlattı. Kayseri hakkında öğrenmek istediğiniz şeyler olursa seve seve cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carking58 -- 14 Temmuz 2014; 19:06:51 >
  • kira fiyatları hakkında bilgin varmı kampüse yakın .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.