Şimdi Ara

ERKEK MESELESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

KANKAMLA BOŞ Bİ SEBEP YÜZÜNDEN KÜSTÜK YEDİĞİMİZ İÇTİĞİMİZ AYRI GİTMEZDİ .SİZ SİZ OLUN ARKADAŞLARINZA GÜVENİNİZİ VERİN BEN KANKAMA PEK GÜVENMEZDİM ONDAN BÖYLE OLDU.BİR KIZ YÜZÜNDEN .KIZ BANA YAVŞAMAYA ÇALIŞTI BENDE SENMİ DEDİN DEDİM ODA YOK FELAN FİLAN KIZ BENLE DALGA GEÇİYO BENDE KANKAMA DEDİM SEN DEDİN DİMİ DİYE S. GİT DEDİM 5 AYDIR KONUŞMUYORUM SON SENEM KONUŞMAYIDA DÜŞÜNMÜYORUM

• Top sandım başlıktan ötürü.
  • Kız haklı.
  • yok beyler adam haklı
  • ben hikayemi anlatsam şu sayfa yetmez bu konuda bu dünyada babana bile güvenilmez
  • Bence oğlan haklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

ben hikayemi anlatsam şu sayfa yetmez bu konuda bu dünyada babana bile güvenilmez

anlat kardeş dertleşek
  • başlık sakat
  • Kullandığın cümleleri adam gibi seç düzgün türkçe kullan. İmla denen birşeyi duydun mu ?

Dedim dedin dedim dedin bunlardan başka kelime yok.. Kim kime neyi demiş anladıysam....
  • quote:

Orijinalden alıntı: @DaY_WaLkeR

Kullandığın cümleleri adam gibi seç düzgün türkçe kullan. İmla denen birşeyi duydun mu ?

Dedim dedin dedim dedin bunlardan başka kelime yok.. Kim kime neyi demiş anladıysam....

işte lanet kız bana sevgili gibi davrandı bende kankama sen mi ayarttın bu oyunu dedim o da hayır dedi .bende s. git dedim i daha konuşmadık .sayın tdk
  • Kanka ayağı möt ayağı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urfa_Lee

Top sandım başlıktan ötürü.

Bende MetinT Reloaded dedim ama farklıymış içerik.
  • bende sen sandım neyi sandığımı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.