Şimdi Ara

Eskişehir Media Markt Açılıyor,Piyasa Kızıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskişehir Media Markt 31 Ekim'de sabah saat 06.00'da açılıyor.Aceleciler gene bu geceden kuyruğa girecekmiş.En ucuz biz satacağız diye günlerdir reklam yapıyorlar.Görelim fiyatlarını bakalım buradada ucuz olacakmı?

M.Markt reklamları karşısında Eskişehir'de piyasa oldukça kızıştı.Teknosa Eskişehir'deki 3 mağazasında birden 31 Ekim için özel fiyat uygulaması yapacak.

Eskişehir Teknosa 31 Ekim günü özel fiatı:
    Samsung PS42E92 Plazma:Peşin 1999 YTL,12 Taksit 2299 ytl.
    Samsung 40S62B LCD :Peşin 1999 YTL,12 Taksit 2299 ytl.
    Philips 32PFL3312 LCD :Peşin 1299 YTL,12 Taksit 1499 ytl.
    Toshiba Satellite A100-036 Dizüstü Bilgisayar:589 Dolar peşin (KDV dahil)
    BENQ TD91W 19" LCD Monitör: 199 YTL peşin
    HP İPAQ 514: 353 Dolar/peşin
    LG LH-T3632SD Ev Sinema Sistemi:239 YTL peşin.
    Diğer ürünlerde 150 YTL üstü alışverişlerde 50 YTL'lik Carrefour hediye çeki.

• quote:

Orjinalden alıntı: yunus_s

Eskişehir Media Markt 31 Ekim'de sabah saat 06.00'da açılıyor.Aceleciler gene bu geceden kuyruğa girecekmiş.En ucuz biz satacağız diye günlerdir reklam yapıyorlar.Görelim fiyatlarını bakalım buradada ucuz olacakmı?

M.Markt reklamları karşısında Eskişehir'de piyasa oldukça kızıştı.Teknosa Eskişehir'deki 3 mağazasında birden 31 Ekim için özel fiyat uygulaması yapacak.

Eskişehir Teknosa 31 Ekim günü özel fiatı:
    Samsung PS42E92 Plazma:Peşin 1999 YTL,12 Taksit 2299 ytl.
    Samsung 40S62B LCD :Peşin 1999 YTL,12 Taksit 2299 ytl.
    Philips 32PFL3312 LCD :Peşin 1299 YTL,12 Taksit 1499 ytl.
    Toshiba Satellite A100-036 Dizüstü Bilgisayar:589 Dolar peşin (KDV dahil)
    BENQ TD91W 19" LCD Monitör: 199 YTL peşin
    HP İPAQ 514: 353 Dolar/peşin
    LG LH-T3632SD Ev Sinema Sistemi:239 YTL peşin.
    Diğer ürünlerde 150 YTL üstü alışverişlerde 50 YTL'lik Carrefour hediye çeki.

KEŞKE BURDADA AÇILSA ŞU M.MARKT AMA NERDE

• Bence piyasanin kizistigi yok.
    2. 3. sinif modelleri satiyorlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgeolun

Bence piyasanin kizistigi yok.

• quote:

.
    pıyasayıde degılde ınsanları kızıstırıyorlar
  • yine yağmalanacaklar :)
  • eskilerden devam
    sen yap ps3 ü 1000ytl,samsung 40m86 yı 3500 ytl.o zaman indirim olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczman2000 -- 31 Ekim 2007; 3:26:35 >
  • şuanda media markt ta ps3 1099ytl zaten
  • Media Markt çok ucuz bir market değil..açılıştaki promosyona aldanmayın, promosyon sonrasında teknosadan pek farkı kalmadı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sniper76

şuanda media markt ta ps3 1099ytl zaten

onda da ne kol var ne oyun
  • yapmayın ikinci kol yok sadece

bir de e92 plazmayı almayı düşünen arkadaşlar sakın ola kimse ile itişip kakışmayın

bayiilerden peşin 2000 ytlye 12 taksit 2150 ytlye alabilirsiniz sıkı bir pazarlıkla
  • arkadaslar yakıneda istanbul beylikdüzünede yeni bir şube acıyor belki burayada cazip ürünler düşebilir
  • Bugün Eskişehir Media Markta gitmek kısmet oldu.İlk gün kalabalığı yoktu,rahatça girdik.Ancak M.Markt haricinde Bimeks,Teknosa gibi mağzalardada belirli ürünlerde indirim var,oralarda kalabalıktı.

Özellikle Lcd ve Plazmaların fiyatlarına baktım,bana o kadarda ucuz gelmedi.Aldığım bazı fiyatlar:(PEŞİN)

Philips 42pfl7662D:3599 YTL
    Philips 42pfl9632D:5349 YTL
    Philips 52pfl9632D:9899 YTL
    Sony 46x3500:10999 YTL
    Samsung 40M87BD:4499 YTL
    Samsung 52M87BD:9299 YTL
    Pioneer 427XOA:3299 YTL
    Pioneer 427XA:3999 YTL
    Pioneer 507XD:7049 YTL
    Panasonic 42PV70F:3299 YTL
    Panasonic 42PY700F:5349 YTL
    Panasonic 50PY70F:7189 YTL
    Panasonic 58PY700F:13599 YTL
    PS3(60gb,pal,2 oyun,2 kumanda):1299 YTL
  • Eskişehirde yaşıyorum buradaki carrefourdaki teknosanın kapısını kırmış yurdum insanı indirim var diye sattıklarıda indirimdeki dandik ürünler ilginç bir pazarlama stratejisi ama normal halkımız sürü misali biri bişey aldımı herkes devam ediyor ne araştırma ne bişey... Ama oradaki samsung baayisinde 40M peşin fiyatı 3800 diye hatırlıyorum. Yada sony KDL 40P serileri 2700 diye hatırlıyorum ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JuneSUN

quote:

.
    pıyasayıde degılde ınsanları kızıstırıyorlar

• Eskişehir'deki Media Market'e gittim, gerçekten çok büyük o kadar çok seçenek var ki. Ama fiyatlar konusunda pek bi fark olduğunu düşünmüyorum. En azından benim fiyat konusunda ucuzluk beklediğim yer dizüstü bilgisayarlar bölümüydü zaten tek incelediğim bölüm orası, diğer bölümleri kıyaslamıyorum bilemem, ama dizüstüler pek umduğum gibi değil. Yani Teknosa, Bimeks, Media Market vb. bunların hepsinin kendine göre ucuz malları var. Hiç birinde herşey ucuz değil. Eskişehir'de oturanlar için söylüyorum, 1-2 hafta içinde laptoplarda baya bi indirim olacak dediler, ilgilenenler vardır belki. Bende indirimleri dört gözle bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meskisehiri -- 12 Kasım 2007; 15:28:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shorin

Eskişehirde yaşıyorum buradaki carrefourdaki teknosanın kapısını kırmış yurdum insanı indirim var diye sattıklarıda indirimdeki dandik ürünler ilginç bir pazarlama stratejisi ama normal halkımız sürü misali biri bişey aldımı herkes devam ediyor ne araştırma ne bişey... Ama oradaki samsung baayisinde 40M peşin fiyatı 3800 diye hatırlıyorum. Yada sony KDL 40P serileri 2700 diye hatırlıyorum ...

bende eskişehirde yaşıyorum

gecen bi haber gordum biraz senin olayla alakası war

muhabir yeni acılan bi yerde leptop ları kapış kapış yapılırken gosteriyor adamın birisi kosarak geliyo elinde leptop

muhabir soruyo '' ne kadara acaba bu leptopun fiyatı? '' diye

adam cvp weriyo '' wallla bi bilsek''

artık bi yerin acılısın ucuzluk warsa adamlar neyin ucuz olduguna zaten bakmıo diye boyle sacma sapan urunlere indirim yapıyolar .

maksat ucuzluk war diyebilmek ... hiç te soran yok acaba ne ucuz diye ...

• bu medya markettir bilmem nedir .. ucuz dediler gercektende cok sacma urunler ucuzlatılmıs

yani o kadar gezdim Lcd dilerden soyle aha bunun fiyatı super diyemedim hatta aynı fiyatları baska yerlerde daha ucuzada gordum
  • Media Market'i belli zamanlarında yakalarsanız gerçekten çok hesaplı. Belirli mallarda indirim yaptığı bir gün var, herşeyin hergün ucuz olduğunu düşünürseniz hayal kırıklığına uğrarsınız. Mesela geçen gün oradaki biriyle konuştum adam bana 2 gün önce şöyle demişti. Yarın, Nokia N73'de baya bi indirim yapacağız ama elimizde 50 tane var, yetişebilirsen al demişti. Adamın bana dediği fiyat piyasa fiyatından neredeyse çeyrek ucuzdu, alınsa çok hesaplıydı aslında. Ama diğer kampanyaları bekliyoruz zaten sürekli Media Market gazete gibi dev bi katalog dağıtıyor, gazete boyunda, gazeteden daha fazla sayfası var neredeyse, ordan takip edilebilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.