Şimdi Ara

Evde altyapı yetersizliğinden hizmet alamamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir'de öğrenciyim ve bu sebepten ötürü buca'da bir ev kiraladım. Bir süre sonra internet almaya karar verdiğimde ise bana evde altyapı olmadığı ve ttnet merkezine gitmem gerektiği söylendi. İzmir gibi büyük bir şehirde hala böyle sorunlar nasıl oluyor anlamadım ama yine de gidip başvuru yapayım biran önce getirsinler dedim. Gittiğimde ise bana dilekçe yazmamı söylediler ve 2017 yılı içinde ''BELKİ'' ''DİKKATE ALIRLAR'' dediler. Uydudan internet ya da vınn gibi şeyler düşünmüyorum çünkü çok pahalı ve istekelerimi karşılamıyor. Yan binalarda internet olması ise başka bir sorun çünkü bunu sorduğumda onların yukarıdan kablo çektiğini ve artık yasak olduğunu söylediler. Sanırım bizim sokakta direk internet kutusu yokmuş. Ne yapabilirim bu sorunu çözmek için? Benim de kablo çekebilme ihtimalim var mı? kim yapar bunu ya da başka çözümü var mı? şimdiden teşekkürler.

• Haberin yok mu şu an internet karne ile dağıtılıyor. Öyle kafana göre internet hizmeti alamazsın. Bekleyeceksin. İnternet alt yapın olsa bile boş port bekleyeceksin. Burayı avrupa ya da orta doğu mu sandin.
    Evet orta doğu ülkelerinden bire gerideyiz internet olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Biz de kaçak çekeriz sıkıntı yok :D ama çekecek birini bulmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.