Şimdi Ara

Event yok bug çok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Event dediler update yaptılar critical ve br lerimiz düştü + eventte yok ne exp artışı ne başka bişey.Gene ettiler azımıza..

• arkadaş ben daha oyuna giremiyom ben sana mı üziliyim kendimemi
  • aga ciritical tamamda ''br'' nedir bunu anlamadım açıklarsanız sevinirim...
  • shield lardaki yani kalkanlardaki block ratiodur blocked koymasında faydası vardır ne kadar yüksek se okadar çok block yaparsın...en büyük br ise 21 dir idealleri 17-18-19 dur.
  • eVENT YOK YANI VAY SIZIN ............... OYUNA GIRDIM TAKLAMANKAN GELMIS HAYIRLI OLSUN
  • ne taklamakanı nerden çıktı şimdi
  • arkadaş oyuna giremedim ama paramın son damlasına kadar zorlayıp yaptığım 64+4 br 18 (br sini kendim bastım) kalkanın br si düşerse 5 tane global kaldı zaten 6 sını rollback te kullanmıştım kalan 5 iylede gm lere feci kayarım
  • Uc tane silah vardi ucununde criti 1 rer dusmus bige su aralar nuke atilmiyomus.
  • Valla benim kalkana -1 yazdılar. Silahın mag ve phy attack a da -1 yazdılar.
    Gargamel i bi yakalarsam benim de var iki çift lafım ama.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tHe_iMmpPxX

eVENT YOK YANI VAY SIZIN ............... OYUNA GIRDIM TAKLAMANKAN GELMIS HAYIRLI OLSUN

biz de kektik yedik taklamakan acılmısmıs.. peki ben nie göremedim haritada yoksa renkleri gri mi görmeye basladık arkadaşlarla birlikte.. gec bunları hocam!
  • saçmalama nereden cıktı taklamakan ruyanda gorrrr
    quote:

eVENT YOK YANI VAY SIZIN ............... OYUNA GIRDIM TAKLAMANKAN GELMIS HAYIRLI OLSUN
  • updaten den sonra herkez yakınmakda haklı fakat benım anlamadıgım herkezn cri. duserken benım 48 glaviemdekı cri7 nıye dusmedı keske oda 1 olsaydı acımızı paylasırdık herkeze gecmıs olsun
  • valla arkadaslar bu oyun artık oynanmaz eskıden neydı şimdi ne oldu resmen içine ettıler oyunun valla ben bıraktım oynamıyorum artık eskıden herkes bota karşıydı şimdi bot kullananan daha fazla kişi var bende kullanıyorum gecelerı kurarım botu kassın kasbıldıgı kadar banlanırsa banlansın umrumda olmaz ilerdede bot bitince satarım birine olur biter
  • quote:

Orjinalden alıntı: rms

saçmalama nereden cıktı taklamakan ruyanda gorrrr
    quote:

Evet Taklamakan Çıktı İnanmıyorsanız Haritanın Sol Üst Köşesinw Bir Göz Atın Karaokam ın Orda War
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.