Şimdi Ara

F9devil Xrated Z4 ile röprötaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar f9 devil ares serverinde ewt ama onunla yapılmış röpotaj tarzında bi yazı gördüm bi sitede türklerle ilgilide bir çok konuşması olmuş diezdeki arkadaşlarımında bu yazıyı okumasını istediğim için buraya koyuyorum

F9DeviL
    O bir warrior o bir ustad o bir kral o biiiirrrrrrr F9DeviL,
    İşte beklenen adam geldi karşınıza daha dorusu adamlar mı demeliyim, bir char 3 adam, bu hale getirmişler F9 u. Onun 3 sahibi varmış aslında, birisi matt birisi alex birisi eric; ben matt le konuştum f9 u 62 den 70 e kasan adam ve pk nın çoğunu yapan adam, alex charı ilk açan adını veren ve onu 62 ye kadar taşıyan adam eric is pk nın büyük bölümünü yapıp videoları çeken combo üstadı olarak nitelendirilen adam. Charın ilk sahibi alex le tanıştım chara bir aylık Premium aldım o gün bugundur beraber kasıyoz diyor. Matt arkadaşımız 20 yaşında ve yeni Zelanda dan, şu anda seslerle ilgili bişiler okuyomuş, alex 20 yaşında singapurdan ve şu anda askerdeymiş, eric de 20 yaşında ve okuyomuş ayrıca “et” die bi oyun oynuyomuş.

Matt arkadaşımıza soruyoruz F9 adı nerden geldi die; walla diyor bunu alex buldu eskiden myko da bunu kullanıyomuş çocukluğundan beri bu ismi kullanıyomuş bunun güzel bir warrior ismi olacağına karar vermişler ve böle oldu diyor.

Ne zaman ve nasıl başladın diyorum ko ya; o da eski myko culardan mış tabiki, myko nun beta testlerinde asistan gm lik bile yapmış; ilk başlarda ordaki klanım souls du diyor daha sonra immortal die bir klanla birleşmişler ve server açılınca yeni klanlarının ismi immortalsouls olmuş. Myko nun betası kapandığından beride usko oynuyomuş yani yaklaşık 3-4 senedir diyor.

Son 3 aydır da charla eric oynuyomuş fakat bu aralar gene kendisi oynamaya başlamış.

Hatred klanındaki ortam nasıl diyorum; hatred dier eski klanlara göre birbirine daha bağlı ve sıkı dostlukların olduğu bir klan diyor; hemen hemen klandaki her charın bir başka oynayanıda varmış, ve ayrıca klanda her şeyin legal olmasına kesinlikle özen gösteriyoruz diyor, hilecileri asla içimizde barındırmıyoruz buda bizi en büyüklerden biri yapıyor diyor ve burada olmaktan çok mutlu olduğunu belirtiyor.

0000000 la nasıl tanıştınız diyorum, aslında önceleri sevmiyordum onu çünkü farklı klanlardaydık ve aramızda rakiplik vardı fakat daha sonra insomnia klanında biraz beraber takıldık ve iyi birer dost olduk diyor. Tabi sadece zer oyla deil ayrıca festo necroboy payn0 garoof kinkeh and forrazzi diyor ve forazzi nin heklendiğini üzülerek söylüyor çünkü ona göre bu oyunun gelmiş geçmiş en iyi priesti oymuş.

Olayı comboya getiriyorum; aslında combo assaslara lazım diyor zer oyla oynadığım zamanlarda combonun gerçek değerini anladım fakat f9 la comboya çokda gerek yok diyor pvp ler dışında, ilk kez 70 skillini vurmaya başladığında çok rahat 8 kişilik partileri alabildiğini sölüyor, fakat asıl combo ustasının eric olduğunu sölüyor. Şimdilerde is bir çok lvl 70 oldu adam almak zorlaştı fakat hala eğlenceli diyor cz . bazen zevkine pvp yapıyoruz yenilmek bile güzel diyor. Eric f9 la combo yapar ben daha çok insanlara yardım ederim diyor, pm lere cevap verip onların questlerine yardımcı oluyorum diyor. Kendim için bişi istiosam namerdim her şey aresin el moradları için dior 

Bende olayı krallık meselesine getiriyorum; evet şu anda krallığımın 2.ayındayım diyor, ondan önce zer oyu kral yapmaya çalıştık fakat marekiller adında ki yunan oyuncu türk gibi davranarak bütün oyları topladı diyor,

Krallık nasıl gidiyo diyorum; bu ay 9 tane exp event düzenledim diyor ve arkasıda gelecek diyor hazine doldukça ben bunu el moradlar için kullanıyorum diyor, önceki krallar hazineyi hep kendilerine boşaltmışlar ben ise her şeyi insanlara harcıyorum diyor,

Krallık güzel gibi gözüküyo kötü yönleri var mı diyorum; olmaz mı diyor bir çok pm alıyorum, sanki insanlar bende sınırsız para varmış gibi sürekli istiolar fakat ben olduğu kadar verebiliorum diyor, ve ekliyor geçenlerde tp parası iç baron kesmeye gittim walla diyor. 

Oyundaki Türkler hakkında ne düşünüyorsun diyorum; walla bence dier oyunculardan bi farkları yok dior, insan iyiyse iyidir kötüyse kötüdür dior, aralardaki çürük elmaları bütün bir millete mal etmek hiç doru deil diyor.

Türklere buradan ne mesajın var diyorum; walla dior aralarındaki hilekarlarları kendileri temizlemeliler bunu yapabilecek güçteler diyor; ve ayrıca türk düşmanlarının sözlerinden galeyana gelmemeliler sakin olmalılar diyor, bir çok kişi Türkler olmadan oyun daha iyi olur die düşünüyor fakat bu komple yanlış çünkü onlar olmasa Serverlar boş olur kimse bu oyunu oynamaz diyor, bence bu oyunu bu seviyeye getirip geliştirenler Türklerdir diyor.

Bide son olarak 1Turk dan yani namı dier sinaTRa dan selam sölüyorum a.s. diyor, ve ayrıca roycolt ve xrated diyorum, roycoltu severim fakat xrated i sevmiyorum diyor, nedeni sormuyorum çünkü çok açık zaten.

Xrated

Önce sizi tanıyaLım diyorum..
    Adım Erdem, İstanbuLLuyum. 24 yaşındayım, baLıkesir üniversitesinde makina mühendisLiğinde okuyorum. Oyunu baLıkesirden oynuyorum ve kız arkadaşımLa yaşıyorum.

Peki KO'Ya nasıL başLadınız ??
    KO'dan önce 4 sene uLtima onLine oynadım.. NebuLa Locus serverında serverın iLeri geLenLerindendim. Oyun beLirLi bir zamandan sonra zevk vermemeye başLadı.. Bütün charLarımı 7x yapmıştım (knightta 70 LvL gibi), daha sonra yeni oyun arayışLarı içine girdim. Birgün internet c@fede bu oyunu gördüm ve oynamaya başLadım.

Çok char değiştirdiniz mi ??
    iLk charım bir mage idi.. sonra warrior açtım (Xrated), o warrior'u kasa kasa 60 LvL yaptım.. Çevrem genişLedi, TOWN cLanına girdim. Warrior'u 62 LvL yaptım.. sonra sıkıLıp bir roque açtım.. SağLam itemLerLe donattım.. bi arkadaşım daha roque iLe oynuyordu.. GM onun itemLeri siLdi ve bende arkadaşım oyunu bırakmasın diye roque'deki itemLerimi ona verdim.. sonra itemLerimi ytL iLe satmaya çaLıştığını öğrendim ve geri istedim.. vermeyince de warrior'a dvm etmeye başLadım..

Xrated ismi ne anLama geLiyor ve hiç değiştirdiniz mi bu ismi ??
    Xrated her zaman Xrated'di.. Bir ara hack yedim.. hackLeyen kişi name change attı.. sonra adminLe irtibata geçtim.. chara roLLback faLan atıLdı.. sonra admin nicimi xrated (küçük x) yaptı.. sonra ben onu oOXratedOo yaptım.. ancak sonra yine Xrated yaptım.. Xrated; 18 yaşından küçükLer giremez anLamına geLiyor..

Peki 70 LvL oLana kadar sıkıntı çektiniz mi ?? Oyunu bırakmayı düşündünüz mü ??
    vaLLa pek sıkıntı çektiğim söyLenemez.. arkadaşLarLa muhabbet ede ede LvL kastık.. her dönemde iyi arkadaşLarım oLdu.. Tabikide oyunu bırakmayı düşündüğüm zamanLar oLdu ama arkadaşLarım beni caydırdıLar.. GM ve adminLerLe de aram iyi gibiydi hack oLayından sonra.. bu oyunda tanıdıkLarı oLmayan zorLukLar yaşıyo.. benim tanıdığım yüksek mevkiLi insan çoktu..

Nothing cLanında çok iyiydiniz acaba neden bu cLan dağıLdı ??
    Nothing son zamanLarda çok dikkat çekmeye başLadı.. LvLLer yüksek itemLer iyiydi.. herkes charı eLden gidecek diye endişeLeniyordu.. sonra cLanı dağıtma kararı aLdık.. sonra 1-2 gün *** Machine cLanında kaLdım.. sonra Ferdi kardeşim BraveHeart cLanını kurdu.. şuan o cLandayım ve efsaneLeşmiş durumdayız..

Keşke benim charım da şu char gibi oLsa dediğiniz zamanLar oLdu mu ??
    Herkes gibi bir zamanLar souLsLayer fanatiğiydim.. erişiLmez bir oyuncu gibi geLirdi bana.. ama şimdi öyLe oLmadığını anLıyorum.. 0000000 'ın da minor combosu hoşuma gidiyordu.. ama aLLah'a ve dinimize küfür ettiğini görünce onun hayranı oLmaktan vazgeçtim..

Peki sizin özeL bir kasma taktiğiniz veya combonuz var mı ??
    Bu oyunda özeL combo yoktur.. bütün comboLar aynıdır ve herkes tarafından biLinmektedir.. ÖnemLi oLan comboyu iyi kuLLanmak değiL pot zamanLarını iyi ayarLamaktır.. bu da çaLışmayLa oLur..

KarusLarda en iyi itemLere sahip kişi oLarak biLiniyorsunuz.. Çoğu kişi sizi tanımıyor, herkese sanki; bir anda ortaya çıkmışsınız gibi geLiyor ??
    Ben 1,5 senedir bu oyunu oynuyorum.. Yukarıda beLirttiğim gibi 62 LvL de warrioru bırakıp roque iLe oynamaya başLadım.. sonra warriora döndüğümde 62 LvL iLe birşey yapamayacağımı anLayıp kendimi tamamen LvL kasmaya yönLendirdim.. LvL 69'da F9DeviL'i kestiğimde herkes bana "madem bu kadar iyi bir oyuncusun neden F9DeviL'de 1 miLyon np sende 150k np var diyordu.. bende onLara "LvL kasıyorum, 70 LvL oLunca pk nasıL yapıLır size göstericem" dedim.. 70 oLduğum ay 300k np kastım ve bu o kişiLere cevabım oLdu..

Peki ekLemek istediğiniz son birşey var mı ??
    Bu oyunda iyi bir yerLere gelmek istiyorsanız biraz para ödemeLisiniz..

Ve Xrated'in bir resmi..
    http://img189.imageshack.us/my.php?image=xrated2ot.jpg
    alıntıdır.

Z4
    Z4 arkadaşımız bilindiği üzere efsanevi klan BlooD ın başkanıydı, ve ben kendisiyle konuştum. Ağabeymizin adı Sandro Jurado ve kendisi perudan 33 yaşında ve endustri muhendisi olarak çalışıyormuş, 10 yıldır bilgisayarlarla ilgiliymiş ve son 2 yıldır da knight oynuyomuş. Blood klanı daıldı ve oyunu bıraktı sölentilerinden dolayı sordum hala oynuyo musun die, evet hala oynuyorum diyor, fakat bu aralar lvl kasıorum 70 olmak için diyor bu nedenle ortalıkta çok dolaşmıyorum diyor, z4 le mi oynuyorsun diyorum hala, tabiki diyor bu charı 3 kişi kullanıyormuş dier arkadaşları pk yaparken o trollerde aposlarda lvl kasıyormuş, konuyu tabiki blood klanına getiriyorum neden daıldı die, uzun hikaye dior, diez eskisi gibi deildi ve ben gm dim diyor, fakat daha sonra gm liğim elimden alındı çünkü fatih adında biri benim gm charı mı kullanmış ve cypherda bazı kötü işler yapmış diyor ve ayrıca blood klanın csw den dolayı çok parası vardı ve bu nedenle tehditler alıyordum, bundan başka bazı oyuncular artık sıkılmıştı ve nerdeyse hiç oyuna girmiolardı ve ayrıca böle büyük bir klanı bi arada tutmak çok stresli bir işti yorulmuştum diyor, bizde en iyisinin zirvedeyken bırakmak olduğunu düşündük diyor, çünkü sonuçta benim gm charımı alan bunuda alır o disband eder veya bazılarımız ban yiyebilirdi diyor en iyisi buydu diyor. Peki blood gibi bir klan kurmak ne kadar zor diyorum, tabiki çok zor diyor çünkü bir çok insan kendisini item ını lvl ini np sini düşünüyor kimileri kimsyi düşünmüor dior, ayrıca lider olmakta çok zor diyor sonuçta herkes için eşit olcaksın ve adil olcaksın ve herkesin problemini bir şekilde çözmen gerek diyor, herkesi aynı anda mutlu edebilmek çok zor diyor. Büyük bir sabır işi diyor, peki klanı disband ederken neler hissettin diyorum çünkü filmi izledik baya acıklıydı diyorum, tabiki çok zordu diyor sonuçta 1 yıllık bir emek her şey zor ama her şeyi yaptık 1.olduk en iyi itemlara en iyi oyuncuya (411) sahip olduk dolayısıyla bana çok koydu bölesi bir gruptan ayrılmak gerçekten çok üzücü diyor. Fakat bir yandanda o kadar sorumluluk bıraktım ve bunlardan dolayıda biraz rahatladım artık kimseye sorumlu deilim ve buda beni baya olumlu etkiliyor diyor. Bazı günler klan problemlerini çözecem diye hiç bişey yapamıordum diyor. 411 i soruyorum şu an silkroad oynuyor diyor charı itemsız bende bekliyor diyor fakat bazı bazı gerçek sahibi oyuna giriyor diyor, oyundayken neler hissediyorsun diyorum bence sadece eğlence diyor, stres atıyorum fakat ks olduğunda öldüğümde kızıyorum fakat oyunun bir parçası nede olsa bunlar diyor, oyundaki Türkler hakkında neler düşünüyorsun diye soruyorum, walla genelde çocuk olanları sevmiyorum çünkü ks dupe cheat hep onlarda diyor ama gayet adil legal oynayan Türklerde var onları çok seviyorum diyor, fakat ne yazıkki çok çocuk oynuyor bu oyunu diyor. Ama ben bütün insanlara ırklara açığım diyor fakat sonuçta bende bi insanım ve hatalarım tabiki oluyor diyor. Oyunu ne zaman bırakırsın diyorum, walla bu gidişle zor çünkü bu oyunu bırakmam demek bir sürü arkadaşı bırakmak gibi diyor, ve yakında z4 ü çok daha aksiyon içinde göreceksiniz diyor, z4 adı diyorum nerden geliyor, bmw z4 ten diyor, araba hayranıyım bi tanede mage im vardı onun adıda r34 tü diyor skyline r34 ten bendede şşu an skyline r33 var diyor, bu oyun diyorum hayatında neler değiştirdi, bi arkadaşımı banladım çünkü dupe yaptı işimi yaptım fakat arkadaşlığımız gitti diyor, fakat daha yaratıcı bir çözüm bulabilirdim diyor, pişmanım diyor, bunun dışında bişi olmadı diyor, gm olarak oyunda kendine ve klanına çıkar sağladın mı diyorum, asla diyor hep yasal olan şeyleri yaptım zaten klan daılıncaya kadar kimse gm olduğumu bilmiyordu diyor bunlardan başka oyundaki herkese yardım etmeye çalıştım diyor, sevmediğim adamlara bile yardım ettim charlarını korudum diyor.. bende thx diyorum ve ss istiyorum.. (ALINTIDIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bewildrecht_4 -- 23 Nisan 2006; 13:13:37 >

• delikanlı adammış sevdim:D:D çok doğru konuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: évaN

delikanlı adammış sevdim:D:D çok doğru konuş
    konun datebasesını kırıp edıt char yapanlarda mı yararlı oluyomus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Sniper___ -- 23 Nisan 2006; 12:32:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Sniper___

konun datebasesını kırıp edıt char yapanlarda mı yararlı oluyomus

Alıntıları Göster
    eğer beyenilirse xrated le de röpörtaj var beğenmiyen varsa topic silinsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bewildrecht_4

Alıntıları Göster
    xratedi de koydum

• quote:

Alıntıları Göster
    bu yapan arkadaşa teşekkür ederim kendi adama.sanada bunu buraya taşıdığın için saol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master0fKnight

bu yapan arkadaşa teşekkür ederim kendi adama.sanada bunu buraya taşıdığın için saol.

Alıntıları Göster
    efsanefi blood clanın başkanı Z4de var ama bana saçma gibi geldi onuda koyucam
  • quote:

efsanefi blood clanın başkanı Z4de var ama bana saçma gibi geldi onuda koyucam

Alıntıları Göster
    kardesim emegine saglık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master0fKnight

Alıntıları Göster
    Xrated ı daha da sevmiş olduk böylece.Oyun içinde böyle kişilere ihtiyaç var.Bakın gördünüz bu oyunda Türk kardeşlerimiz de çok iyi yerlere gelior.Bırakalım f9 u Zero yu

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRaconteur

Xrated ı daha da sevmiş olduk böylece.Oyun içinde böyle kişilere ihtiyaç var.Bakın gördünüz bu oyunda Türk kardeşlerimiz de çok iyi yerlere gelior.Bırakalım f9 u Zero yu

Alıntıları Göster
    Z4 üde koyammı

• quote:

Alıntıları Göster
    walla heLaL oLsun Xrated saNa HarBi çok ii bi adam mış we aYrıca TÜrqmüşş buda beni ayrıca çokk sewindir di başaRıLar diLiorum..

• quote:

Z4 üde koyammı

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bewildrecht_4

Z4 üde koyammı

ne varsa koy

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bewildrecht_4

Z4 üde koyammı

ne varsa koy

Alıntıları Göster
    koydum zaten

• quote:

koydum zaten

Alıntıları Göster
    forumun üst düzeylerinin yorumlarını bekliorum

• quote:

koydum zaten

Alıntıları Göster
    Vay be cok guzelmiş.Baya güzel iş cıkarmıssın.Tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mario_3

Vay be cok guzelmiş.Baya güzel iş cıkarmıssın.Tebrik ederim

Alıntıları Göster
    naptıkki copy paste saolsun
  • quote:

naptıkki copy paste saolsun

Alıntıları Göster
    hah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auratune

hah..

Alıntıları Göster
    Valla dostum ellerine sağlık ve emeğe saygı her ne kadar copy paste de olsa. Sonuçta bi araştırma sonucu oluşmuş bir yazı ve gerçekten çok güzel bir yazı emeğe saygıı

• tebrikler ama size bi tawsiye f9 la muhabbet etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral_x_

tebrikler ama size bi tawsiye f9 la muhabbet etmeyin
    quote:

tebrikler ama size bi tawsiye f9 la muhabbet etmeyin
    quote:

nie
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.