Şimdi Ara

Fen edebiyatta okurken formasyon alabiliyormuşuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğru dostum

• doğru.öyle bir durum var hatta özel üniversitelerden iki bin liraya formasyon alabiliyorsun tek şart ort. 2.50 den yukarıda olması

• Eyv saolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alabiliyordun.

haziran ayı ortasında yök toplantısında bu karar tekrar askıya alında yapılan ön başvuruları da yargıtay iptal etti .
  • geçen yılda vardı galiba
  • Araştırdım varmış teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: axies

alabiliyordun.

haziran ayı ortasında yök toplantısında bu karar tekrar askıya alında yapılan ön başvuruları da yargıtay iptal etti .

Arkadaş doğru söylemiş.

YÖK, Nisan'da okurken formasyon verme kararı almıştı fakat Haziran'da yaptığı genel kurul toplantısında bunu iptal etti. Formasyon, sadece mezunlara verilecek. Zaten, formasyon da herkese verilmiyor, şartları oluyor. Formasyon garanti değildir hiçbir zaman, 2012'de kaldırılmıştı örneğin. Bir de çok sıkıntılı bir süreç formasyon alma süreci. 10 yıldır bekleyenleri biliyorum. Ücreti de var tabi. 2.054 TL ücret veriyorsunuz.

YÖK, hiçbir zaman okurken formasyon veremez çünkü bu HUKUĞA AYKIRIDIR. Çünkü, 2010'da Danıştay iptal etmişti bu olayı.
    Bkz:http://www.memurlar.net/haber/183973/

Öğretmen olurum diye Fen-Edebiyat Fakültesi yazmayın, hüsrana uğrarsınız. Eğitim Fakültesi yazın çok daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.