Şimdi Ara

Fifa 12 Kardeslige ortak olunur (TAMAMLANDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun alındı, paylaşımlar yapıldı, işlem tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakkan -- 18 Ekim 2011; 12:57:25 >

• Benim de kredi kartı son kullanma tarihi geçti. Kardeşlikte yer varsa ben de gelebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erengy

Benim de kredi kartı son kullanma tarihi geçti. Kardeşlikte yer varsa ben de gelebilirim
    Ben de gelirim ama kendi kartimla almam. Parayi istediginiz an hesabiniza atarim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

Ben de gelirim ama kendi kartimla almam. Parayi istediginiz an hesabiniza atarim.

Alıntıları Göster
    bende gelebilirm ama bende de kredi kartı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mayhem

bende gelebilirm ama bende de kredi kartı yok

Alıntıları Göster
    selam,

ben de katılabilirim kardeşliğe. kredi kartı da var ama daha önce yapmadım bu işi. biri açıklarsa halledebiliriz.

paraları ne zaman yatırabilirsiniz bir de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskican

selam,

ben de katılabilirim kardeşliğe. kredi kartı da var ama daha önce yapmadım bu işi. biri açıklarsa halledebiliriz.

paraları ne zaman yatırabilirsiniz bir de?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar şuan 5 kişi olduk tecrübeli biri arkadaşa yardımcı olsun ben bildiğim kadarıyla anlatacağım
  • quote:

arkadaşlar şuan 5 kişi olduk tecrübeli biri arkadaşa yardımcı olsun ben bildiğim kadarıyla anlatacağım

Alıntıları Göster
    ses çıkmıyor kimseden?
  • quote:

ses çıkmıyor kimseden?

Alıntıları Göster
    Valla birinin ses etmesi lazim. Oskican neredesin Istanbul fln mi ?
  • quote:

Valla birinin ses etmesi lazim. Oskican neredesin Istanbul fln mi ?

Alıntıları Göster
    istanbul beşiktaş
  • quote:

istanbul beşiktaş

Alıntıları Göster
    iyiymis ben sana elden de birakabilirim para. mecidiyekoydeyim ben de. Diger elemanlari ayarlasak da alsak su oyunu :)
  • quote:

iyiymis ben sana elden de birakabilirim para. mecidiyekoydeyim ben de. Diger elemanlari ayarlasak da alsak su oyunu :)

Alıntıları Göster
    Istiosan biz ikimiz alalim oyunu ben sana yarisini veriyim yari fiyatina almis oluruz. baskasi gelirse parasini ikimize oder. oyun fiyatini bilmiyorum iste kalan 3 kisinin odeyecegini 2ye boleriz sonra.
  • quote:

Istiosan biz ikimiz alalim oyunu ben sana yarisini veriyim yari fiyatina almis oluruz. baskasi gelirse parasini ikimize oder. oyun fiyatini bilmiyorum iste kalan 3 kisinin odeyecegini 2ye boleriz sonra.

Alıntıları Göster
    tamam kuralim bi kardeslik birlikte.

daha önce yaptin mi bu olayi ama sen? neleri paylasioruz falan filan bi anlatir misin
  • quote:

tamam kuralim bi kardeslik birlikte.

daha önce yaptin mi bu olayi ama sen? neleri paylasioruz falan filan bi anlatir misin

Alıntıları Göster
    ben hic yapmadim kimse de yok bu gece yalan olur herhalde. aldigin oyunlari paylasabiliyorsun galiba da nasil yapildigini bilmiyorum.
  • quote:

ben hic yapmadim kimse de yok bu gece yalan olur herhalde. aldigin oyunlari paylasabiliyorsun galiba da nasil yapildigini bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    ben simdi inceliycem. aklima yatarsa alirim haber veririm. simdilik 2 kisi paylasiriz o zaman.

yarin ulastirabilirmisin parayi?
  • quote:

ben simdi inceliycem. aklima yatarsa alirim haber veririm. simdilik 2 kisi paylasiriz o zaman.

yarin ulastirabilirmisin parayi?

Alıntıları Göster
    yrn hava kotu olmazsa istiklale gelirim bulusuruz.
  • quote:

yrn hava kotu olmazsa istiklale gelirim bulusuruz.

Alıntıları Göster
    Ben de talibim Fifa 12 kardeşliklerine arkadaşlar.
  • Mesajimda yazdigim gibi bende kredi karti var ama alamiyorum bir turlu. Soyle yapmaniz gerekiyor PS3 actiktan sonra user kismindan yeni kullanici olusturuyoruz.Bu yeni kullanici adiyla PSN Networkden store a girip (TR hesabi olusturuyoruz) Store da kredi karti tanimladiktan sonra oyunu aliyoruz.Oyunu alan arkadas indirmeye basliyor.İndirme sirasinda pause yapiyor.Cikis yaptiktan sonra normal kullandigi kullanici adi ve sifresiyle indirmeye devam ediyor.Oyunu aldigi kullanici adi ve sifreyi diger ortaklarla paylasip herkes indirmeyi tamamliyor.Kisaca boyle ;) Oyunu aldiktan sonra kullanici adi(maili) ve sifreyo paylasirsak herkes para yatirdiktan sonra alinamazsa bi de geri havale ile ugrasmayalim. Kim alabiliyor simdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakkan

Mesajimda yazdigim gibi bende kredi karti var ama alamiyorum bir turlu. Soyle yapmaniz gerekiyor PS3 actiktan sonra user kismindan yeni kullanici olusturuyoruz.Bu yeni kullanici adiyla PSN Networkden store a girip (TR hesabi olusturuyoruz) Store da kredi karti tanimladiktan sonra oyunu aliyoruz.Oyunu alan arkadas indirmeye basliyor.İndirme sirasinda pause yapiyor.Cikis yaptiktan sonra normal kullandigi kullanici adi ve sifresiyle indirmeye devam ediyor.Oyunu aldigi kullanici adi ve sifreyi diger ortaklarla paylasip herkes indirmeyi tamamliyor.Kisaca boyle ;) Oyunu aldiktan sonra kullanici adi(maili) ve sifreyo paylasirsak herkes para yatirdiktan sonra alinamazsa bi de geri havale ile ugrasmayalim. Kim alabiliyor simdi?
    arkadaşlar bende talibim fifa 2012 ye :) istanbul taksim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

arkadaşlar bende talibim fifa 2012 ye :) istanbul taksim :)

Alıntıları Göster
    arkadaşlar şiimdi liste nasıl
    1 fakkan
    2 oskican
    3 ben
    4alpine
    5grkmadr

böylemdir ayrıca ben ayarlayabilirsem ancak pazartesi yatırabilirm bi sorun olurmu
  • quote:

arkadaşlar şiimdi liste nasıl
    1 fakkan
    2 oskican
    3 ben
    4alpine
    5grkmadr

böylemdir ayrıca ben ayarlayabilirsem ancak pazartesi yatırabilirm bi sorun olurmu

Alıntıları Göster
    arkadaşlar birde iyi anlaşırsak kardeşliği kalıcı kılalım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.