Şimdi Ara

FIFA 16 - Oynayanlar ID bıraksın ekleşelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar güncel olarak FIFA 16 oynayanlar varsa IDlerini yazsınlar ekleyip oynayalım konuşur ederiz var mı oynayan?

• TurkishPower3461
  • _botturgec
  • quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

_botturgec
    ekledim arkadaşlar
  • İlk önce Araplar sonrada Türk arkadaşlarla oynamamaya özen gösteriyorum. Kulaklık takan küfürü basıyor ses kısık oynuyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

İlk önce Araplar sonrada Türk arkadaşlarla oynamamaya özen gösteriyorum. Kulaklık takan küfürü basıyor ses kısık oynuyoruz...
    saygı çerçevesinde güzel zaman geçirmek için diyorum dostum öyle ahlaksızlar her yerde var tabi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: iBlue

saygı çerçevesinde güzel zaman geçirmek için diyorum dostum öyle ahlaksızlar her yerde var tabi ki

Alıntıları Göster
    id:samskeytii
  • Psn: sasa_ilic42
  • Arkadaslar yeri burasi degil biliyorum fifa 16 da iki kisi oynarken ikinci kisiyi acip herhangi bir profil sectigimde kol ayarlari sifirlaniyor surekli kol ayarlarini yapmak zorunda kaliyorum var mi bunun cozumu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname0056

Arkadaslar yeri burasi degil biliyorum fifa 16 da iki kisi oynarken ikinci kisiyi acip herhangi bir profil sectigimde kol ayarlari sifirlaniyor surekli kol ayarlarini yapmak zorunda kaliyorum var mi bunun cozumu..
    pro oynayan veya pro takımı arayan arkadaşlar isterse bizim whatsapp grubumuza katılabilir.muhabbet oyun vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

pro oynayan veya pro takımı arayan arkadaşlar isterse bizim whatsapp grubumuza katılabilir.muhabbet oyun vs.

pro derken? anlamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

pro derken? anlamadım

fifa 16 pro team :)
  • ismail_550 Ekleyin oynarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaŞKumandaN

ismail_550 Ekleyin oynarız
    Co-op seasons oynayacak var mı zevkli olur?
  • quote:

Co-op seasons oynayacak var mı zevkli olur?

Hocam bu dediğiniz 2 farklı konsoldan tek bir takım yönetip sezonlarda rakiple maç yapma şeklinde oluyor değil mi? Birkaç defa denk gelmiştim karşımdaki rakibin psn id değişip duruyordu sonradan anladım birden fazla kişi bir takımı kontrol ediyormuş. :) Bu sistem nasıl oluyor acaba, nasıl bağlantı kuruyoruz?
  • SmileToDeaD online yim
  • Pro club takımı aranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengo17

Pro club takımı aranıyor
    Blowtorch33
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Blowtorch33

Alıntıları Göster
    Co-op season oynamak isteyen olursa beni de ekleyebilir paslı takım oyunu ile inletelim ortalığı
  • Id requast. Genelde pro clubs oynarim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.