Şimdi Ara

Fm2012 En etkilendiğiniz futbolcular..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu ana kadar yönettiğim ve karşılaştığım rakiplerde en etkilendğim oyuncular :

1-)Messi - Kaç maçtır defansı geçen yoktu bu adam darma dağın etti defansımı

2-) Alexis Sanchez - Kanat cok iyi ve içeriye cok iyi kaçıyor

3-)Wesley Sneijder- Bir takım için cok fazla iyi

4-)Cavani- Pes etmeyen yorulmayan bir forvet takımın herşeyi

5-)Lucas Moura ve Neymar - O yaşta o kadar yetenekli oyuncu yok.

• Andriy Yarmolenko herifin her maç en az 1 tane hayvani golü var dehşet-ül vahşet bir performans gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reshennes*

Andriy Yarmolenko herifin her maç en az 1 tane hayvani golü var dehşet-ül vahşet bir performans gösteriyor

yarmolenko için ben de aynı şeyleri düşünüyorum, muazzam bi oyuncu oluyo ve takımını sırtlıyo resmen.yarmolenko dışında m'baye niang da tam bi psikopat, durmadan gol atıyo adam, kendisini almaya gücüm yok, sadece uzaktan izliyorum.
    Salomon Rondon da hayvani fiziksel özelliklere sahip, bitiricilik de şahane, ilerleyen sezonlarda çok büyük paraar istiyo takımı satmak için ama verilen paraya değiyo.
  • Matri muhteşem forvet her maç nerdeyse golü var yıldızı dahada parlıcaktır
  • walter montillo ya gol atıyor ya da attrıyor.
  • christian eriksen sol acıkta bastımı gaza gıdıyo tutanı daha gormedım tabı bıraz gelısmıs halı

verrattı adamda 1.65 boy kornerden bı ton kafa golu var buda bıraz gelısmıs halı

zimmermann hangı asıstan menajere sorsam hava toplarında cok kotu 5 yıldır oynatırım hava topu kaybettıgını gormedım buda bırz gelısmıs halı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker12345 -- 23 Şubat 2012; 16:33:06 >

• gylfi sigurosson ilk sene %100 alın takımı bildiğin sırtlıyor
  • Lucas Moura gerçekten harika bir oyuncu. Özel hareketlerden birkaç hareket çalıştırdıktan sonra mükemmel bir oyuncu oluyor.
    AMC ve AML oynatıyordum, AML'de Inside Forward olarak harikalar yaratıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ztreptococ -- 23 Şubat 2012; 21:57:31 >
  • çok oynayamadım ama en beğendiğim oyuncu Manuel Fernandes

Uzaktan şut çalıştırıyorum çok güzel goller atıyor. Frikik ve Kornerden yaptığı asistlerden bahsetmeme gerek yok sanırım
  • Van Persie

derim hacı.
  • 1 Sene sonra Mustafa Pektemek dehşet atıyor
  • erick torres etkilendiğim futbolcuların başında geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 24 Şubat 2012; 23:24:48 >
  • 1)Darwin Quintero fiyat performans olarak bana göre en iyisi diyebilirim 5 sezonda 260 gol attı kendisine hayran bıraktı diyebilirim.

2)John Fleck uzaktan şutları müthiş kaleyi bulursa %80 gol frikikleride öyle bende kendisi playmaker oynuyordu biraz bencil oynuyordu kendisi bende ama biraz zaman alsada takım oyununu ögrettim Quintero sayesindede olsa her sezon rahat 25 asistin üstüne cıkıyordu rekoru 61 maçta 59 asist oldu ayrıca 11 sezon takımımda kaldı cok sadık bir futbolcu.

3)Kara kendisi oyunda Dmc olarak başlıyor ama Dc mevkisinde resmen duvar top geçer adam geçmez tam bir dinamo üstelik az sakatlanıyordu kornerlerden cok güzel kafa golleride var.

4)Romario "Sağ bek" ona dicek hiç bir söz bulamıyorum cok istikrarlı idi takımın vazgecilmezi oldu hatta okadar güven veriyorduki takımımda bulundugu sürece sag bek almadım tam tamına 14 sezon takımımda oynadı ve 526sı lig olmak üzere 701 maça cıktı şuan stada girerken heykeli var diyebilirim

Kendisine hayran bırakan futbolcular bende böyleydi takımım beşiktaş

• kadlec, sidney sam, neymar, borges, hulk, angel di maria
  • Leverkusenli Schürrle, ben United'ı yönetirken 2 maçta 3 penaltı yaptırmıştı. Adam solda durdurulamıyor workrate 20 oluyor ilerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

erick torres etkilendiğim futbolcuların başında geliyor.

Bunu yazmak için girmiştim. Gerçekten inanılmaz bir potansiyeli var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

erick torres etkilendiğim futbolcuların başında geliyor.

Şu oyunda tek ben kullanamadım herhalde şu adamı
  • R.Sociedad başında yeniden başladım 2 gün önce..

kesinlikle Griezmann harika bir oyuncu..

AML de oynuyor. İçerde dışarda Sevilla,mallorca,valencia,osasuna falan tanımıyorum yani sayesinde..

barcelona ile 2-2 R.Madrid ilede 1-1 berabere kaldım.

3.sıradayım ligde son 10 maç falan..

ilk 2 ye giremiceğime göre Madrid ve Barçayı ligden saymazsak Şampiyonluk yolunda gidiyorum ayrıca Carlos Vela'da çok iyi. Kaleci Bravo'da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.