Şimdi Ara

ford focus 2015 opel astra j 2013 sizce hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2005 model focus aracımızı satıp yeni araba almak istiyoruz.
    Aracımız 30.000tl ye satıcağız.2tane araba bulduk suanlık
    1.Araba ford focus 2015(95ps)trendx 25.000kmde fiyatı 63.500dur
    2.araba opel astra j 2013(95ps) full paket 75.000kmde fiyatı 56.500tl.
    İki araçta sedandır.Astranın tasarımı hoşuma gitmedi fakat focusun boş olması biraz rahatsız etti. Hangisi az yakar?hangisi performanslı?Fiyat olarak hangisi daha iyi?
    Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat101994 -- 29 Nisan 2016; 19:28:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• serhat101994 S kullanıcısına yanıt
    Hocam 2013 model focusun titanium olanına bakın sizde illa 2015 olması şartmı ? 2013 focus titanium hem daha güçlü motora sahip hemde donanım konusunda astranın en dolusundan daha dolu.
  • Aynen, focus olsun titanium olsun

• 2013 titanyum smart paketlere bakin

• focus daha az yakar
  • 95 lik astra gerçekten hantal bir araba.Bence 2014-2015 model 136 lık 1.6 cdti sport donanım astra bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 29 Nisan 2016; 21:13:00 >
  • Focus daha az yakabilir ama donanım olarak boş titanium donanım tatmin edecektir sizi diye düşünüyorum.
  • Birkaç model düşük dolu focus bakın. Her açıdan tatmin eder

• 2013 Focus 3 dizel trendx henüz 28.000 km de. Aklınıza takılan bişey varsa sorabilirsiniz.ben aracımdan olağanüstü memnunum.

• Arkadaşlar normalde 45.000tlyi geçmiyordu fakat bayide bu iki araç temizdi o yüzden bir an kredi çekip almayı dusundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat101994 -- 29 Nisan 2016; 22:42:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

2013 Focus 3 dizel trendx henüz 28.000 km de. Aklınıza takılan bişey varsa sorabilirsiniz.ben aracımdan olağanüstü memnunum.

Arabada aux usb yeri falan varmı?birde yakıt tüketimi ve performans nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanyuce35

Hocam 2013 model focusun titanium olanına bakın sizde illa 2015 olması şartmı ? 2013 focus titanium hem daha güçlü motora sahip hemde donanım konusunda astranın en dolusundan daha dolu.

Dediğiniz çok mantıklı geliyor 2013 model titanyum paket dizel alınabilir 60.000lira civarında tahminimce bu arada sunroof var mı titanyum modelinde?kendimiz sonradan ekledim biliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat101994

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

2013 Focus 3 dizel trendx henüz 28.000 km de. Aklınıza takılan bişey varsa sorabilirsiniz.ben aracımdan olağanüstü memnunum.

Arabada aux usb yeri falan varmı?birde yakıt tüketimi ve performans nasıl?

Aux usb var cd çalar var aynı zamanda. Depo 53 lt mazot 1050 km yol yaptırıyor uzun yolda.havaalanından yolcularımız vardı biara 7 kişi binilmişti yolda herhangi bir performans kaybı gözlemlenmedi 140 km/s ile yol alındı.araçta ayrıca hız sabitleme ve hava yastıkları standart. Yol tutuş tatminkar dizel motor sesi çok çok az.klima yazın miss gibi serinletiyor.başka aklınıza takılan birşey varsa cevaplayabilirim.
    2013 12. Ay çıkışlı sedan trendx dizel 20.000 km deki aracı 55.000 tl ye satın alabilirsiniz.

• labidu kullanıcısına yanıt
    Araca sonradan donanım ekleniyor mu?titanumlarsaki büyük ekran gibi sunroofngibi vs?

• serhat101994 S kullanıcısına yanıt
    Sunroof Titaniumların bazılarında var denk getirebilirsen öyle olanları araştır , fiyatları ne derece değişir bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat101994

Araca sonradan donanım ekleniyor mu?titanumlarsaki büyük ekran gibi sunroofngibi vs?

o konuda bilgim yok bence trendx alıp birde sesli park sensörü taktırmanız kafi ıvır zıvıra boş para vermeye değeceğini düşünmüyorum.sokağa attığımız bir mala çok para bağlamayı mantıksız buluyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.