Şimdi Ara

FORUMUN EN GERÇEKÇİ ÜNİ SIRALAMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk 4 sıralaması oynayabilir bunlar türkiyenin en iyi ünileridir.
    1-Koç
    2-Boun
    3-BİLKENT
    4-ODTÜ
    5-İTÜ
    6-HACETTEPE
    7-YTÜ
    .........

U.S NEWS'e göre...
    Sabah
    Dünyanın en iyi üniversiteleri açıklandı! Türkiye'den 27 üniversite var...
    https://www.sabah.com.tr/galeri/egitim/dunyanin-en-iyi-universiteleri-aciklandi-turkiyeden-27-universite-var/27

SAYGIDEĞER FORUM DONANIMHABER KULLANICILARINA GÖRE
    1-GTÜ
    2-IYTE
    VE DİĞERLERİ...

• Saldırgan olmak istemiyorum ama bu konular çok sıktı artık, birkaç konuda gaza gelip ben de yorumlar yaptım hatta. Hayatınızda üniversite görmeden birini birine üstün görmek çok garip. Emin olun okula başlayınca bugün listeden çıkar dediğiniz okullardan yüksek lisans kabulünü nasıl alırım diye araştırmalar yapmaya başlayabilirsiniz.
  • İÜ'YÜ KOYMAYI UNUTMUŞUM KBAKMA İÜ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HedefsizEleman -- 18 Ağustos 2019; 23:45:35 >
  • Güzel sıralama
  • Ytu hacoyu dover

Ytu İtu ile arasinda burun farki var
    İkisinin rektoru de birbirinden beter

Kocla bilkenti cikar listeden o unilere 200k ile giren var
    Boun 1 numara olmali
  • Saldırgan olmak istemiyorum ama bu konular çok sıktı artık, birkaç konuda gaza gelip ben de yorumlar yaptım hatta. Hayatınızda üniversite görmeden birini birine üstün görmek çok garip. Emin olun okula başlayınca bugün listeden çıkar dediğiniz okullardan yüksek lisans kabulünü nasıl alırım diye araştırmalar yapmaya başlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1AB9A40D5 -- 18 Ağustos 2019; 23:57:14 >
  • Koçla Bilkent’i çıkaralım arkadaşlar sıradan çünkü düşük sıralardan girenler var :)
  • Koçu çıkaralım, kuzenim orada okuyor lisedeyken birkaç kez yanına gitmiştim. Düşünün sınava girmediğim, puanım olmadığı halde koça girebilmiştim gerisini siz düşünün...
  • Ucretli koc okuyan mericler uzgun
  • ytü hariç güzel liste.
  • Sabancı Üniversitesi Rektörü'nden Ani Haber: KAPATIYORUZ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harvey Specter. -- 19 Ağustos 2019; 0:32:18 >
  • Hocam gerçekten çok pardon aklımdan çıkmış ikisi de.Dediğin gibi ikisi de ücretli olunca kafamda fazla yer edinmiyor.TOBB ve Özyeğini dediğin gibi ytü ve hacettepenin üstüne koyabilirim.
    Bu arada üstteki yorumlardan ötürü de bir önyargı besliyorum ikisine de ama ikisinin de akademik kadrosunu araştırdım ikiside muhteşem üniversiteler.
    TOBB özellikle staj imkanı tek anlamıyla mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HedefsizEleman -- 19 Ağustos 2019; 0:16:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.