Şimdi Ara

full str priestler için...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben full str priest oldumda elimde +8 flamberge var atağı 127...
    acaba ne giysem daha çok atack verir 400milionu geçmicek bi silha lazım ama siz yinede soyleyin ben butceme göre alııyım hangisi en iiyse ben onu alam.......en cok damageyi neyle veririm?

• quote:

Orjinalden alıntı: _MaYNaK_

ben full str priest oldumda elimde +8 flamberge var atağı 127...
    acaba ne giysem daha çok atack verir 400milionu geçmicek bi silha lazım ama siz yinede soyleyin ben butceme göre alııyım hangisi en iiyse ben onu alam.......en cok damageyi neyle veririm?

Large breaker her zaman için str priest içindir. Kılıç tarzı silahlar kullanman mantıklı sayılmaz.
    Club, Maul gibi silahlar kullanman lazım.
    Mümkünse Totamic Club veya priest impact kullan (ama bunlar çok pahalı).
    Large breaker alırsan iyi edersin. Ama totamic club için 400milyon yetermi bilemem. Cypherde totamic 750 milyon veya 600 milyon civarında satılıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakuza893

quote:

Orjinalden alıntı: _MaYNaK_

ben full str priest oldumda elimde +8 flamberge var atağı 127...

Large breaker her zaman için str priest içindir. Kılıç tarzı silahlar kullanman mantıklı sayılmaz.
    Club, Maul gibi silahlar kullanman lazım.
    Mümkünse Totamic Club veya priest impact kullan (ama bunlar çok pahalı).
    Large breaker alırsan iyi edersin. Ama totamic club için 400milyon yetermi bilemem. Cypherde totamic 750 milyon veya 600 milyon civarında satılıyor.

en iyi hangisiyle vururum onu soyleyin haaa bide str kaç ister bunlar benim 197de bide atacklarını soylerseniz ii oluır:d

• Priestler master skillerini açtırmadan kılıçlar atağına pek bi şey katmaz.120 ap lik bi large breaker elindeki kılıçtan 2 kat daha çok attack verir
  • vallamı mesela şu anda benim atakım 380 large breaker +6 alsam ne kdr olur?
  • Senin lvl kaç?Benim 40 lvl priestle +7flamebrage vardı atağı 200civarıydı.Large breaker alınca 500 olmuştu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali_emre

Senin lvl kaç?Benim 40 lvl priestle +7flamebrage vardı atağı 200civarıydı.Large breaker alınca 500 olmuştu.

levelim 48 flambergeyle atakım kitap ve str 30 varken 380 civarı large breaker +6 taksam atakım kaç olur dielim 2 katına çıktı vurduğum damagede 2 katına çıkarmı???
  • Large breaker +6 taksan kitap ve str ile 800-900 civarı atağın olur.Atağın 2 katına çıksa vurcağın demage baya artar.
  • bak kardes bende str priestım elimde +7 ıron ımpact var ap 168 bunu ben +1 alıp +7 bastım BUSla +1 ni 400e alırsın uzerım ıse +8/15str takı setlerımın hepsi +9 ( ama ben +6 toplayıp bastım) suan kıtap ve kolsuz 1100 kıtaplı ve kollu 1500 ve rahat pk yapıp golem bıle donuyorum sana ıyı sanslar
  • ee yani tahmini olarak kitaplı kollu atakım 380 +8flambergeyle
    peki 120lık large breaker alsam atağım kaç olur kaç dmg vururm
  • kardes ben aresde 55 bp ile totemic +6/60 ile 3 parca +8 armor gerisi +7 kemer +9 bi +8 yuzuk gerisi+7 takılar
    kitap ve 30 str buyusu ile 1337 atak oluo
    deruvishlere 2.7k
    ashlere nadir 2k(ama 1.9 asagısı deil)
    dts lere 1.7-1.8k
    golemlere 1.5k vurabiliorum
    bu dmg lar maximumdur ve 51 buyusuyle vurulmustur

largebreaker +6 olunca mesela deruvishlere en az 2.2k vurursun
  • peki senin levelin? kaç?
    quote:

Orjinalden alıntı: unnamedhero

kardes ben aresde 55 bp ile totemic +6/60 ile 3 parca +8 armor gerisi +7 kemer +9 bi +8 yuzuk gerisi+7 takılar
    kitap ve 30 str buyusu ile 1337 atak oluo
    deruvishlere 2.7k
    ashlere nadir 2k(ama 1.9 asagısı deil)
    dts lere 1.7-1.8k
    golemlere 1.5k vurabiliorum
    bu dmg lar maximumdur ve 51 buyusuyle vurulmustur

largebreaker +6 olunca mesela deruvishlere en az 2.2k vurursun

• flamberge cok yanlıs bır tercıh param yok dıosan ve cypherda isen sana +7weith hammer vereyım 112ap yıne falmbergeden daha ıyı ap olur
  • tam olarak bilmiorum ama Mirage Sword lar baya sağlam oluor eline onu alıp tek dts kesen çok gördüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: G_E_N_E_R_A_L

tam olarak bilmiorum ama Mirage Sword lar baya sağlam oluor eline onu alıp tek dts kesen çok gördüm

haklısın ama master olmak lazım ii damage için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: manyetico

quote:

tam olarak bilmiorum ama Mirage Sword lar baya sağlam oluor eline onu alıp tek dts kesen çok gördüm

ii damage diil kılıç kullanman için master olman lazm yoksa kılıç atağını düşürür master öncesi large breaker master sonrası mirage ii olur ama param var alırım dersen iron impact en iisidir

• Mirage Sword kullanacaksin.. +5mirage ile attack 1200 felan oluo... tabi lvle gore deisir, dier secenek large breaker+7+8 artik ne bulursan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

quote:

Orjinalden alıntı: manyetico

quote:

ii damage diil kılıç kullanman için master olman lazm yoksa kılıç atağını düşürür master öncesi large breaker master sonrası mirage ii olur ama param var alırım dersen iron impact en iisidir

ewet benim gördüklerimde master olanlardı

• bence üstüne +6 yada +7 set yap...
  • priest master olmadan sword kullanırsa attağı düşer çünkü warrior silahıdır ama master olup sword kullanırsa 300% attack olur
    master değilsen senin için en iyisi hell breaker +7(+8i hiç görmedim) master isen mirage sword +8 ama o da belirttiğin bütçeni aşar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.