Şimdi Ara

FW180E/H

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FW180E/H SERİSİ LAPTOP ALMAK İSTİYORUM. SANIRIMÖZELİKLERİ BANA FALA BİLE GELECEK. ÇÜNKÜ CİHAZDA BLURAY R-W VAR. ATİ EKRAN KARTI VAR. 1600X900 ÇÖZ. VAR. V.S.V.S. AŞAĞIDAKİ LİNKİ İNCELEYİP BANA CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VGN-FW180E-H--4-GB-NOTEBOOK,5945.html

• İyi günler. Bende o modeli alacaktım. Üzerinde iyi bi araştırma yaptım. İki model arasında kararsız kalmıştım. Biri 390JAS biri de 180E H. 180 modelinde FULL HD logosu vardı ama çözünürlüğü 1600X900 dü aradım söyledim adamlara FULL HD olması için 1920X1080 olması gerekmiyormu dedim. Onlarda iki modelinde sadece HD tv bağlandığında FULL HD görüntü vereceğini ekranlarının FULL HD olmadığını söyledi. O yüzden 390JAS modelinin ekran kartı 512 olduğu için bunu aldım. Eger bluray film izleyeceksen öncelikle bi tane de hd tv alman gerekiyor :) zevkini yaşayabilmen için. Ben kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda bluray film izlemeyeceğim için bluray e gerek duymadım.Chipset sanırım 965.Onu incelediğimde Max 4 gb ram takılabileceğini ve 1066 mhz ram i desteklemediğini farkettim. O yüzden beni GM45 chipset yöneltti. Ama bu işten anlayan arkadaşlarımdan bi kaçı 965 chipsetin daha iyi olduğunu söyledi performans bakımından. Bir başka farkta wireless. Almayı düşündüğün modelde 300 Mpbs ve 100 m alanı var. Amazon.com da araştırma yaptığımda biri ekran kartından ve klavyeden şikayet etmişti. Beni alacağın modelden asıl caydıran ekran kartıydı. Umarım sana yardımcı olmuşumdur.

• Verdiğin cevaplar için çok teşekkür ederim. Gerçekten açıklayıcı bilgiler vermişsin. Bende sanırım son noktayı FW390 JAS serisi ile koyacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.