Şimdi Ara

G2 ISINMA VE PİL SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba pazartesi gunu g2 32 gb aldim ithalatci firma garantili ve suana kadar tam bir hayal kirikligi o cok ovulen pil performansindan eser yok eski telefonum discovery cok daha iyi performans veriyordu ve asiri isinniyor telefon ve hic oyun oynamayan biriyim arada telefondan batak oynarim o kadar yaniyor resmen telefon yaptigim sey internette gezinmek mesajlasmak falan bu islemlerde bile bu kadar isiniyirsa oyun falan oynasam alev alir herhalde
    Pil konusunda da sabah 10 da cikardim sarjdan full sarji vardi ve su saatte yuzde 30 a dustu 5 saatte bu kadar dusmesi normal mi 3g 4 saat acikti wlfi de son 1 saattir acik parlaklik yuzde 50 senkronizasyon kapali
    http://hizliresim.com/q2AYGZ
    Yardimci olun lutfen ne yapmam gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam o batak oyunundan kaynaklı sanırım.Discovery ve Arc S'de ısınıyor çok
  • Çok ısındıgından dolayı islemci performansı düşüyo buda yavaslamalara sebep olabilir ama oyunlarda fazla sorun olmaz FIFA 14 dungeon hunter 4 ve real racing 3 toplam 1 saat oynadım hic kasma yasamadım

• Pil normal değil hocam benim genelde çok kullanırsam saatte %10 gidiyor sadece mesajlasirsam EDGE de ise %100 den düşmez 3g açık ise de yüzde 3 4 gider 1 saatte. Servise ver değişim iste delta ise biraz ugrasirsin ama değişim yapılır

• Bugun aksam batarya kalibrasyonu yaptim ve ilginç bir sekilde isinma ve pil sorunu kalkti
    1Saat ekran kullanimi 3g acik sadece yuzde 7 harcadi ve isinma normal duzeylerde cayur cayir yanmiyor yani telefon yarin da editleyecegim ins sorun toptan cozulmustur

• Batarya Kalibrasyonunu nasılyaptınız? anlatabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkrose511

Batarya Kalibrasyonunu nasılyaptınız? anlatabilirmisiniz?

Aslinda google a yazsan hemen cikiyor ama yine de anlatayim
    Once sarji yuzde 1 e kadar dustu ve sarja taktim doldu ve pilin uzerundeki yildirim isareti gittikten sonra da 1 saat sarj ettim ardindan da telefonu kapattim 1 saat kadar da oyle sarj ettim sonra actim telefonu ekran acik hicbir sey yapmadan 2 dakka bekledim ve 30 dakka daha sarj ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fıransız -- 16 Ekim 2014; 12:02:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fıransız

quote:

Orijinalden alıntı: darkrose511

Batarya Kalibrasyonunu nasılyaptınız? anlatabilirmisiniz?

Aslinda google a yazsan hemen cikiyor ama yine de anlatayim
    Once sarji yuzde 1 e kadar dustu ve sarja taktim doldu ve pilin uzerundeki yildirim isareti gittikten sonra da 1 saat sarj ettim ardindan da telefonu kapattim 1 saat kadar da oyle sarj ettim sonra actim telefonu ekran acik hicbir sey yapmadan 2 dakka bekledim ve 30 dakka daha sarj ettim

Tam koca karı ilacı gibi.

Bunlara gerek yok. Bataryayı sıfıra indirip, ktelefonu kapalı bir halde 3-4 saat sarj edersen aynı etkiyi yaratır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.