Şimdi Ara

GALAXY NOTE LTE'NİN FARKI NEDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar fazla oluyor buraya açtıgım konular ama telefon konusunda en iyi bilgiyi almak istiyorum. Galaxy Note cihaz seçimim oldu alacağım fakat 20 ay garantili Galaxy Note i717 önerdiler. ATT cihazıymış donanım aynı fiziksel tuş yok. Fakat 4.0.4 güncellemesi geldi mi bu cihaza türkiyede kullanabilir miyim vb biraz yardımcı olabilir misiniz bu cihazı duyan ya da kullanan var mı aranızda? Acil cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alper131

Merhaba arkadaşlar fazla oluyor buraya açtıgım konular ama telefon konusunda en iyi bilgiyi almak istiyorum. Galaxy Note cihaz seçimim oldu alacağım fakat 20 ay garantili Galaxy Note i717 önerdiler. ATT cihazıymış donanım aynı fiziksel tuş yok. Fakat 4.0.4 güncellemesi geldi mi bu cihaza türkiyede kullanabilir miyim vb biraz yardımcı olabilir misiniz bu cihazı duyan ya da kullanan var mı aranızda? Acil cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

bu cihaz hakkında bilgim yok ancak güncellemeyi normal cihazdan önce alacağına eminim yani almıştır kullanan çok zor bu telefonu türkiyede ben normalini düşün derim ama yinede sen bilirsin geleceğe yatırım yapmış olursun 4g çıktığında türkiyede rahat edersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.