Şimdi Ara

Galaxy S3 facebook senk sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bu facebook senkronizasyonunu beceremedim bir türlü...hem ayarlar menüsünden hem de facebook uygulaması üzerinden senkronizasyon yapıyorum fakat facebooktaki kişilerim bilgileri porfil resimleri fln rehberde görünmüyor....yardımcı olabilirseniz sevinirm

• S2 kullanıyorum ama belki faydası olur.

Rehber - menu - ayarlar - görüntülenecek kişiler yap. buradan seçebilirsin.

kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prodigy74

S2 kullanıyorum ama belki faydası olur.

kolay gelsin.

dediğin gibi görüntülenecek kişilerden hem telefon rehberini,hem facebook u,hem de whatsaapp ı seçtim...rehberde hepsi tek tek göündü ilk önce...daha sonra hem rehberde olup hem de facebook ve whatsapp ı olanları 'kişiyi kat' diyerek birleştirdim...şimdi bu hesaplar birbirine bağlandı...ama yine de resimler rehberde çıkmıyor....daha önce androidli htc kullnmıştım,o cihaz herşeyi kendisi bulup eşleştriyordu ben hiçbirşey yapmadan...bu durum biraz can sıkıcı açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prodigy74

S2 kullanıyorum ama belki faydası olur.

kolay gelsin.

dediğin gibi görüntülenecek kişilerden hem telefon rehberini,hem facebook u,hem de whatsaapp ı seçtim...rehberde hepsi tek tek göündü ilk önce...daha sonra hem rehberde olup hem de facebook ve whatsapp ı olanları 'kişiyi kat' diyerek birleştirdim...şimdi bu hesaplar birbirine bağlandı...ama yine de resimler rehberde çıkmıyor....daha önce androidli htc kullnmıştım,o cihaz herşeyi kendisi bulup eşleştriyordu ben hiçbirşey yapmadan...bu durum biraz can sıkıcı açıkçası
  • http://forum.donanimhaber.com/m_61780118/tm.htm başlığında paylaşır mısınız?
  • merhaba konuyu galaxy s2 sorunları bolumune acacaktım fakat kapanmıs. emınım cozum aynıdır burada sorunu paylasıyorum. arkadaslar s2 kullanıyorum rehberimi sanırım facebook ile birleştirdim. nasıl becerdım bılmıyorum ama tek istedim rehberde sadece telefon numaraları kart visitlerim kalsın gerısını sıleyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.