Şimdi Ara

Garanti 100 bonusumu yedi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeri sıcak fırsatlar olmayabilir ama sizleri bilgilendirerek zarara uğramanızı engellersem bu da bir fırsat kabul edilebilir.
    Gittigidiyor nisan ayı 100 liraya kadar bonus kampanyasına flash üzerinden katıldım.
    Alacağım tv'yi hiç olmazsa buradan 100 lira ucuza getiririm diye düşünerek 3000 lirayı geçen alışveriş yaptım. Garantinin dandik 3d sistemi güvenlik nedeni ile hep kullandığım karttan para çekilmesine izin vermedi. Gittigidiyor bizle ilgisi yok, banka görevlileri bizde hata görünmüyor isterseniz sanal kart ile tamamlayın dediler. Koşullara baktım sanal da olsa asıl karta bonus yüklenir ibaresini görünce sanal kart oluşturdum ve alışverişi yapmadan önce son bir kez bonus flash'a, kampanyalarım kısmına baktım. Katılmış olduğumdan emin olduktan sonra alışverişi tamamladım. Bonus günü geldi ve bonus yatmadı. Aradım kayıt oluşturuldu 3 iş gününde dönerler size dediler. Kimse dönmedi. Bugün yine aradım. Açılan kayıta kampanya katılımı yok notu düşülmüş dediler. Israrla katıldığımı söyledim ama ne fayda sonuç değişmezmiş. O zaman bankaya güvenim kalmadığı için kartı kapatmak istediğimi bildirdim. Size dönülecek dendi. Kaybettiğim paraya mı yanayım, yalancı ya da aptal yerine konulduğuma mı? Siz siz olun bu bankaya da, bunların bonus flash uyduruk sistemlerine de güvenmeyin. Ben yandım siz yanmayın. Yanacaksanız da her işleminizde ekran görüntüsü alın. Ah ulan bir sıcak fırsatçıya bu yapılır mı?

• bonus flash uygulamasında kampanya takipte görünmüyor mu katılım?
    sanal kartla alışveriş yapıldığından ona yüklenmiş olabilir puan onuda kontrol etmelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 10 Mayıs 2017; 21:6:3 >
  • Ben ekran görüntüsü de aldim bonusflashta tebrikler kazandinizz da yazıyordu aradım katılım gözükmüyor dediler sms ile katilmalisiniz bonisflash olmaz dediler 10 tl biseydi bende uğraşmadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden kampanyalarım arasında görünüyordu fakat sonra geçmiş kampanya olduğu için mi yoksa kasıtlı mı bilmiyorum kaldırılmış. Sanal karta zaten yatmaz. İbare sanal kartın yapıldığı asıl karta yatırılır şeklindeydi. Sanal kartta da bir bonus falan görülmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalmustan -- 10 Mayıs 2017; 21:9:36 >
  • Garanti bankasını Doğuş grubu sattıktan sonra banka hem kampanyaları azalttı hemde hakedilen puanlar otomatik yatmadıysa şikayet kaydı oluştursanız bile genelde umursamıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de onları umursamıyorum o zaman. Müşteri nasıl kaybedilir iyi biliyorlar. Şikayetvara da yazdım herkes görür bir gün ne mal olduklarını.
  • BDDK YA YAZ KESİN SONUC ALIRSIN

• Usta asıl kartla kampanyaya katıldıktan ve sanal kartı oluşturduktan sonra sanal kartla tekrar katılım yaptınız mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonusflashla 1800 tl lik telefon alışverişine 160 tl bonus aldım benimki üstelik flexi idi sorun olmadı

• Bddk ya yaz seve seve yatırıyorlar bonusu

• Hocam Seninki daha hafifi bizimkilere göre

https://forum.donanimhaber.com/gittigidiyor-siparis-iptali-magduriyetleri--125870871-1

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Sanal kart ile yapılan alışverişlerin bonusu asıl karta yatırılır ibaresi olduğu için ayrıca katılmaya gerek yoktur diye düşündüm. Sanal kart ilk kez kullanıma açıp kullandığım bir şey. Belki de bu noktada hata yapmışımdır ama banka bunu görüp düzeltebilirdi. Kesinlikle iyi niyetli davranmadılar. Sanalı da zaten alışverişim onaylanmadığı için açmıştım.
  • malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Konuyu görünce halime şükrettim.
  • kemalmustan K kullanıcısına yanıt
    çok yüksek ihtimal katılımdan sonra oluşturulan bir kart olduğu için sorun oluştu ama bence kart kapatma bölümüne bağlan kardeşim ordan kesinlikle 70tl puan alırsın kart kapatmaya bağla beni deyip bu sebepten kartı kapatıcam mağdurum dersen %80 alırsın 70 lirayı. al puanı ulaş bana.
  • kemalmustan K kullanıcısına yanıt
    belki bankanın sistemi düzgün olmadığından ,başka bir kart gibi görmüş olabilir
    ama böyle bir durum oluştuysa bu suç onların demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalmustan

Sanal kart ile yapılan alışverişlerin bonusu asıl karta yatırılır ibaresi olduğu için ayrıca katılmaya gerek yoktur diye düşündüm. Sanal kart ilk kez kullanıma açıp kullandığım bir şey. Belki de bu noktada hata yapmışımdır ama banka bunu görüp düzeltebilirdi. Kesinlikle iyi niyetli davranmadılar. Sanalı da zaten alışverişim onaylanmadığı için açmıştım.

n11.com dan yaptığım alışverişin puanı sanalkarta yatmıştı asıl kartla değil yine aynı kartla kullanabilmiştim bonusu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.