Şimdi Ara

Garip ve Yaşanmış Olaylar fıkralar vs. :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

-Nevşehir de dövüş horozlarını kaçırıp yediler.(8 ocak)
    -ABD li bilimci michael Sanders "Adem ile Havva Laz" dedi.(4 şubat)
    -Cavit Çağlar oğlunun "bizde para bitmez" lafını yalanladı:sadece 150 milyon dolar kefen param var!(11 şubat)
    -Erzurum da bir zengin sevgilisi için 22 ayar altından ayakkabı yaptırdı.(5 mart)
    -Rizeliler zaten Rizeli olan Yaşar Okuyanı fahri hemşeri ilan ettiler.(17 mart)
    -İstanbul büyükşehir belediyesinin 2008 olimpiyatlar için bastırdığı afişlerde 4 halka vardı.çünkü 5, halka afişle aynı renkti ve görünmüyordu.(19 mart)
    -2002 dünya kupası elemelerinde Avusturya, Tongo'yu 22-0 yendi.TV ler golleri hızlı çekimde verdi.(10 nisan)
    -Antalya da bir adam kopan kulak memesini tutkalla yapıştırdı.(16 ekim)
    -Göz ameliyatı olan adam faturayı görür görmez hastaneden kaçtı.(7 haziran)

YAŞANMIŞ BİR OLAY

Adamın biri arabası ile giderken yolda bir yolcu alır arabaya...adam arka tarafa biner...
    şöför: eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der...
    yolcu: ben Azrailim..canını almaya geldim
    şöför alaycı bir tavırla: sen mi Azrailsin der..yav senin gibi Azrail olurmu hiç der..
    yolcu: sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördün mü de tarif ediyorsun der..ve ekler inanmadın bana öle mi der...
    şöför: inanmadım tabi der..
    yolcu: o zmn 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der....
    Gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ileride bir yolcu daha alır.ama yeni yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da enterasanlaşır...
    şöför yanındakine : eee sen kimsin nereye gidersin der...
    öndeki : abi ben merkezde bi yerde indirirsen çok sevinirim adım felanca der....
    şöför: yahu şu arkadaki adam ban Azrailim diyor görüyormusun şu herifi hem iyilik ediyoruz hemde dalga geçiyor zibidi der...
    öndeki arabaya bakar ama kimse yoktur...
    öndeki: abi arabada kimse yok ki...
    şöför hışımla arkaya bakar ve -körmüsün be adam arkada oturuyor ya der...
    öndeki arkaya bir daha bakar ve -abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...
    bu sefer arkadaki söze girer...
    gördünmü der öndeki adam beni ne duyabilir nede görebilir der şöföre
    şöförün bir anda dizlerinin bağı çözülür beti benzi atar...
    arkadaki yolcu şöföre derki...
    hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alayım
    şöför ağlamaklı bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan...
    sonra...
    sonra ne olmuş biliyormusunuz?????
    ADAMLAR (HIZSIZMIŞ :D) ARABAYI ALDIĞI GİBİ KAÇMIŞLAR....
    (Bunu ilk okuduğumda çok gülmüştüm ama insan öle bi durumda ne yapabilirki)

FIKRALAR (önceden verildiyse kusura bakmayın)

Temel
    bir genetik kongresinde herkes icatlarını anlatıyormuş;

ingilizler bizler balık ve devenin genlerini birleştirdik kollestrolsüz et ürettik demişler.

fransızlar:tavuk ve inek genlerini birleştirdik bu sayede hızlı bir üreme gerçekleştirip ortadan kaldırdıklarını anlatmışlar.

temel de:biz karpuz ve hamam böceğinin genlerini birleştirdiklerini demiş.bu sayede karpuzu kesince çekirdekler sağa sola kaçıyor ve karpuzuçekirdeksiz yiyoruz.

Öğretmen (geri zekalı :D)

okula yeni gelen öğretmen ilk dersinde öğrencilere bir çağrıda bulunmuş;"kendini geri zekalı hisseden varsa ayağa kalksın..."nihayet birisi ayağa kalkmış "sen kendini geri zekalı mı hissediyorsun?" "hayır" demiş çocuk "ama sizin tek başınıza ayakta kalmanıza gönlüm razı olmadı..."

Doktor

adamın biri doktoro gidiyor "Dr. bey karnım atıyor" nasıl diyor Dr.
    "hani diyor adam kalbim nasıl atıyorsa karnım da işte öle atıyor"
    Dr. iyice şaşırıyor."hayret atmaması! lazım diyor.
    sağolun diyor ve gidiyor adam.2 hafta sonra tekrar geliyor."teşekkür ederim dr. bey tavsiyeniz üzerine at maması aldım yedim.iyi geldi bütün şikayetlerim bitti.
    Dr. yine şaşırır:"hayret bitmemesi! lazım"

• Orjinalden alıntı: Cesurus

GARİP HABERLER

-

Yalan haber....Yaşar okuyan rizeli değil İstanbul doğumludur.......haberi bile yanlış yapıyolar
  • Orjinalden alıntı: ezbiderli

Orjinalden alıntı: Cesurus

GARİP HABERLER

-

Yalan haber....Yaşar okuyan rizeli değil İstanbul doğumludur.......haberi bile yanlış yapıyolar

valla gazetedeki köşe yazılarında ne görüysem onları yazdım ben bilmem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.