Şimdi Ara

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizce gebzedeki sıralamalar kaç k olur bu sene. Tahmin ve yorumları esirgemeyin

• Syralama ne olur bilemem ama bu sene cooook artacagi kesin. Her yerde soyluyorum TUBITAK ile protokol imzaladylar ve okula ayrylan paranyn haddi hesaby yok artyk. 30.000 lerdeyim kafam rahat demeyin. Yazyn.

Not: 3 yil once oradan mezun oldum.GTU bolumu ile detayy buradanokuyun mutlaka ve herkese okutun..
  • Hocam sıralamam 29 bin 2. tercihe gömüyorum. ilki zaten gelmez allahın izniyle ordayım. Peki hocaların kalitesi hakkında ne düşüyorsunuz
  • Hocalarin neredeyse tamami TR derecesi yapip ABD'ye gitmis ve geri donmus genc adamlar. Hevesliler boyle ici gecmis hoca yok. Ancak cok fazla kastyryyorlar kufredersen karismam :) Attigim linki incelersen Hocalarin nerelerde okudugunu gorursun.
  • Kampusu tam olarak nerde ve merkezi yerlere yakin mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayarmuhendisiyim kullanıcısına yanıt
    Peki mezun olduktan sonra iş aradınızmı uzun bi süre yoksa hemen bulabildiniz mi?
  • loeweis genious kullanıcısına yanıt
    Gebze-Kartal arası 33 dk
    Gebze-İzmit arası 36 dk*-*

Başka bir şey söylemeye gerek var mı bilemedim
  • okulun icinden banliyo hatti geciyor. bu sene acacaz diyor devlet ama bakalim. ben okurken acikti orasy. okuldan kadykoy 50 dk idi. is arama muhabbetine gelirsek attigim linkte var ama yine cevaplayayim. ben mezun olmadan is buldum. su an calistigim sirket geldi gtu den toplu eleman alacagim dedi. bitirme sunumlaryndan sonra synav yapti ve 10 kisiyi ise aldy. diplomamy almadan ise baslamistim diyeyim ve cok iyi bi paraya.
  • Yurtlar nasildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okulunun bu sene verdigi 2.donemdeki bitirmeleri buradanizleyebilirsiniz arkadaslar. (diger okullarin aksine gtude iki bitirme yaparsiniz 1 degil.)

Yarin is var daha fazla uykusuz duramayacam malum sahurda var. isteyenler fatihdestegul@gmail.com'a mail atabilirler ;)
  • yurtlar gayet temiz diyorlar ben okurken yoktu. gyte kyk yurdu diye aratynca fotolary cikiyor zaten. yalniz sikinti su ki okula uzak servisle getir gotur yapiyorlar. ona da care bunu bulmuslar...
  • şöyle bi tanıtım hazırlamışlar güzel olmuş

burdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vena Portae -- 10 Temmuz 2015; 3:59:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.