Şimdi Ara

Geforce 178.13 ile Crysis te Problem yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 178.13 WHQL XP 32 bit sürücüsüyle Crysis te kilitlenme yaşayan var mı aranızda? Ben orjinal crysis aldım ve yükledim(26 liraya düşmüş). İlk bölümde 10 dakika oynadıktan sonra ilk görevde kilitlenme oldu. Sistem ikinci el imzamda yazıyor. Kart 8800gtx oc sürümü. Isı sorunu olduğunu zannetmiyorum.
    XP pro SP3 tüm yamaları yüklü ve Crysis te 1.21 patch li.

Fizik motorunda Geforce fizik seçiliydi. Şimdi onu ageia fizik yapıyorum(ayrı fizik kartım da var). Belki sorun ondandır. diye. Sistemi yeni kurdum ve emin olmadan sürücü değiştirmek istemiyorum yanlız daha önce 175.16whql ile hiç sorun olmamıştı.

Warhead i daha denemedim. Onun da orjinalini aldım(Gaza gelerek). O da yüklü. Birazdan crysis i deneyip dönerim. İnşallah fizik sürücüsü neden olmuştur.(Crysis te ayrı bir fizik motoru kendinden var zaten).

Problem yaşayan veya çözüm bulan biri var mı acaba?

Evet fizik sürücüsünden geforce'u kapatıp ageia 'yı açtım ve sorun hallolmuş görünüyor. Yanlız oyun performansı azaldı biraz. Ne alaka anlamadım ben de.

Crysis Warhead 1280x1024 de "OYUNCU" ayarında mükemmel. En ufak kasma yok. Min fps ler 30 un üstünde. Yanlız "En İleri" denilen ayar kasıyor. İşlemci opteron 2.4 GHz olursa bu normaldir tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavageWarrior -- 9 Ekim 2008; 21:37:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.