Şimdi Ara

GeForce GTX960M BF3 Sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar notebookumun özellikleri aşağıdaki gibi ama BF3 texture quality ultra gerisi medium karışık ayarlarda çok şiddetli çatışmalarda saniyelik takılma yapıyor. Bunun sebebi ne?

8 GB Ram
    Nvidia GTX960M
    Intel i5 2.90 GHz.

Oyun sırasında çok ısınmıyor 70 derece civarlarında seyrediyor ama o anlık takılmalar huzursuz etti beni sebebi ne acaba? Oyun illegal ve ilk sürüm sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahistahe -- 3 Eylül 2015; 20:06:05 >

• oyun korsan derken single player mi oynuyorsun?o sistemde single takılıyor?mümkün değil kesin altta çalışan programlar yüzünden oluyor.virüs programları bu konuda çok başarılı o yüzden kapatıp deneyin ne varsa.
  • Evet single player oynuyorum. Gorev yoneticisi arkaplanda 82 tane uygulama açık gösteriyor virüs programı da dahil. Bilgisayar Windows 8.1, yeni aldığım için acaba bi sıkıntı mı var diye merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahistahe -- 3 Eylül 2015; 20:04:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahistahe

Evet single player oynuyorum. Gorev yoneticisi arkaplanda 82 tane uygulama açık gösteriyor virüs programı da dahil. Bilgisayar Windows 8.1, yeni aldığım için acaba bi sıkıntı mı var diye merak ettim.

ikinci sistemim ki belki seninki daha gucludur asagida yazacam bf3 multi oynarken single'dan daha cok kasar surekli takiliyordu hem de cok fena.nedir nedir diye baktim cok basit bir virus programim vardi onun yuzunden oluyormus onu sildim sorun cozuldu.altta 82 işlem ile oyun oynarsan sorun yasarsin tabi sistemde sorun yoktur bence.

phenomII 940 3 ghz
    1gb 6850
    4gb ddr2 1066 ram
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

quote:

Evet single player oynuyorum. Gorev yoneticisi arkaplanda 82 tane uygulama açık gösteriyor virüs programı da dahil. Bilgisayar Windows 8.1, yeni aldığım için acaba bi sıkıntı mı var diye merak ettim.

ikinci sistemim ki belki seninki daha gucludur asagida yazacam bf3 multi oynarken single'dan daha cok kasar surekli takiliyordu hem de cok fena.nedir nedir diye baktim cok basit bir virus programim vardi onun yuzunden oluyormus onu sildim sorun cozuldu.altta 82 işlem ile oyun oynarsan sorun yasarsin tabi sistemde sorun yoktur bence.

phenomII 940 3 ghz
    1gb 6850
    4gb ddr2 1066 ram

Teşekkür ederim hocam virüs programına ihtiyacım yok zaten ama kurulumunu yaparken kendisi indirip kurmuş arkaplanda. Başka oyunlar da deneyeyim bakıyım. Bu arada iki tane ekran kartı görünüyor biri Intel 4600 diğeri GTX960M. Normal kullanımda 4600ü ağır kullanımda 960M'i kullandığına dair bir şeyler görmüştüm. Acaba BF3te oyun sırasında 960M'e geçiş yapmıyor mu?

• Üstad Vsync açabilirsin. 7870XT varken bende 1080p ultrada akıcı hissetmiyordum, lowda oynuyordum 1600 900'de. BF3 multide en iyi ayarlar budur.
  • 4gb ram dan dolayı

Benim eski laptopda vardı patlamalarda fln takılmalar 8gb taktık düzeldı

Bunu izle bi böylemi:

• quote:

Orijinalden alıntı: encuni

4gb ram dan dolayı

Benim eski laptopda vardı patlamalarda fln takılmalar 8gb taktık düzeldı

Bunu izle bi böylemi:

Hocam bilgisayar 8 GB Ramli.

• Notebook tam modeli nedir, bi de harddiskin modeli, boyle takilmalar bazi sshd bölümü olan disklerde görülebiliyor, ornegin lenovonun y5070 laptoputun 1tb 8gb sshd 5400 rpm diski bu tarz problemler çıkartıyordu, diskini değiştiren herkes anlik takilmalardan kurtulduğunu söylüyordu, sizinki de benzer olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mBenJi

Notebook tam modeli nedir, bi de harddiskin modeli, boyle takilmalar bazi sshd bölümü olan disklerde görülebiliyor, ornegin lenovonun y5070 laptoputun 1tb 8gb sshd 5400 rpm diski bu tarz problemler çıkartıyordu, diskini değiştiren herkes anlik takilmalardan kurtulduğunu söylüyordu, sizinki de benzer olabilir

http://www.gold.com.tr/acer-vn7-791g-57bp-notebook_u

Notebook bu.
  • quote:

quote:

Notebook tam modeli nedir, bi de harddiskin modeli, boyle takilmalar bazi sshd bölümü olan disklerde görülebiliyor, ornegin lenovonun y5070 laptoputun 1tb 8gb sshd 5400 rpm diski bu tarz problemler çıkartıyordu, diskini değiştiren herkes anlik takilmalardan kurtulduğunu söylüyordu, sizinki de benzer olabilir

Notebook bu.

Bu GTx 960m değil GTx 860m ekran kartına sahip bir laptop

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

quote:

quote:

Notebook bu.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_ACER-Aspire-VN7-791G-51PZ-17-3-in%C3%A7-Intel-Core-i5-4210H-2-90-GHz-8-GB-1-TB-Windows-8-1-Notebook,103452,2258870.html?langId=-14

Pardon bu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

quote:

quote:

Notebook bu.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_ACER-Aspire-VN7-791G-51PZ-17-3-in%C3%A7-Intel-Core-i5-4210H-2-90-GHz-8-GB-1-TB-Windows-8-1-Notebook,103452,2258870.html?langId=-14

Pardon bu.

Kardeş aynı PC bendede var 960 M Ekran kartlı olanı . Yukarıda arkadaşların dediği gibi . Bizzat bende denedim gördüm PC takılma nedeni Birincisi : Arka planda çalışan gereksiz programlar İkinciside : Ekran kartının ilk çalışmada kendi otomatikman Nvidia çalışmıyo o yüzden kasıyodur Bende ilk başta eurotruck simulatörü yükledim o oyunda orta ayarlarda bile kasıyodu . Sonra windows 10 temiz kurulum yaptım (Bu sayede gereksiz prog. uygulamalardan kurtulmuş oldum ) ve GPU ayarlarındanda ilgili oyunu otomatikman algılayıp NVİDİA ile çalıştır yaptım aşırı derecede farketti .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.