Şimdi Ara

Gelecek kaygısı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Halikarnas Şakşakçısı kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam ama benim lise mezunu arkadaşlar ev araba aldı evlendiler ben hala çalışıyom 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enesbaba0641 E kullanıcısına yanıt

Enes sen nerde çalışıyon ? Ne cocuklar nasil ev araba aldirlar hayret

Benim felsefe oğretmeni arkadasim 6 yıldır bimde calisiyor mudur yardimcisi oldu işkur hastaneye temizlik işçisi alimi yapiyordu baktim yuksek lisans mezunlari basvurmustu. Geçici meslek olarak değilde bimde calisan oğretmen arkadaşım düzenini kurmuş ve riske girmek istemediği için calistigini söyledi. Memur maaşları şuan 13-14 bin lira arası senin dediklerin bakanlikta, elcilikte falan calisiyor sanirim.

Felsefe öğretmeni arkadaşım bim markette çalıştığı süre boyunca şunu oğrenmiş sürekli iş değiştirmek ve arayişa girmek hoş intiba bırakmıyor gireceksin sabit bir işte calisacaksin iyi kotuye bakmadan.

• Aklınca şov yapmaya gelmişsin ama söyleyim , kazandığın para benim standartlarıma göre hiçbir şey değil

Küçük bir şehirde idare ediyorsun anca Gelecek kaygısı 

• Egomu oksasinlar konusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt

Lise sonu polislik okuyan arkadaşlarım aldı hepsi ev araba şu andada 17-18 bin alıyorlar ben okuyarak mallık ettim hiç bi mal varkığım yok işkur temizlik görevlisinede başvuranların yüzde 80 i önlisans lisans mezunuydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbaba0641 -- 19 Şubat 2023; 10:7:59 >

Sen ne anlatıyorsun? İnsanları saçma sapan bilgilendirme! Yok şoför 70k alıyormuş.

• enesbaba0641 E kullanıcısına yanıt

Bu halikarnasın dediklerini sakın ciddiye alma. Ayrıca dediğin rütbeler arasında 12 sene var 3 sene değil. 12 sene olmasına rağmen maaş en fazla dediğin gibi 7 8 bin artar. Devlette öyle bir 5 6 kat maaş artmaz yıla göre. 20 yıllık çalışan olsa bile maaş en fazla 1.5 katına çıkar.

• Kanka 30 yazacaktım 3 yazdım ama aşağı yukarı 15 sene vardır rütbeler astsubaylıkta 3-3-6-6 diye gidiyor

• Haklısın ben 3.3. 3 3 diye biliyordum. Ama maaş olarak öyle aşırı bir fark olmaz.

• Allah arttırsın hocam.Bereketli eylesin.Ama öyle bir amacım yoktu inanın ki.Asıl bunu diyerek sen sanki biraz şov yapmışsın

• Umut8668 U kullanıcısına yanıt

Devlette mi çalışıyorsunuz?

• Ne güzel hayatın var işte ne kaygısı çekiyorsun?

• 103 k maaşla bile benim var normal yani kaygın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Gelecek kaygısı

Bu tabloya göre artış oranı çok düşük. Bir derece ilerlemek için 3 sene çalışman gerekiyor. Yani %2,5'a gelmek için 6 yıl çalışmalısın. Bahsettiğin maaş çok uçuk

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

hocam batma riski var. ankarada yaşıyorum neredeyse her yerde diş polikliniği var. biraz hayal. eczane işi de aynı böyle. ankara için konuşuyorum her yer eczane dolu.

• hocalarım hangi bölümden hangi üniversiteden mezun olduğunuzu bilmiyorum. herkesin beklentisi farklı. diş fakültesi kazanmak kolay bir şey değil. hem stresli hem de kazandıktan sonra giren paraların haddi hesabı yok. ucuz bir şey değil. dus`u var bir de bu işin.

• ok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.