Şimdi Ara

Gelecek kaygısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylık 20k üstü para kazaniyorum.Dededen kalma ev var.Arabam var.Nişanlıyım.Yazın düğünüm var.25 yaşındayım.Anadolunun küçük bir şehrinde diş hekimiyim.Ama gelecek kaygım var hâla

• Kanka seni bu forumda döverler
  • Neden hocam

• Yerinde olmak için pek çok şey verirdim. Gayet iyi durumun neyin kaygısındasın anlamadım.
  • klasik Z kuşağı işte hiç bir şeyden tatmin olmuyorlar.

işin var,araban var,evin var, sevgilin var, sağlığın iyi. daha Allah tan belanı mı arıyorsun

valla bu Z kuşağı Koç un,Sabancı nın çocuğu olsa bu sefer derki keşke Bill Gates İN OĞLU OLSAYDIM der

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 18 Şubat 2023; 15:2:59 >
  • ek birşeyler yapabilirsin Muhakkak. Ufak bahçe, hayvanlar vb. Hatta bazı yemek artıklarına ulaşıp o hayvanlara verip geri dönüşüm yaptırmak insanın enerjisini arttırır. Kendi hayvanının yumurtasını ye.

• Dikkat çekme çabaları
  • Mesleğim stresli ondan mı acaba.Burda tanımadığım insanlara niye dikkat çekeyim hocam Allah aşkına

• Umut8668 U kullanıcısına yanıt

diş hekimliğinin neresi stresli? devlet hastanesinde çok fazla hasta baktığın için. müdürü,başhekimi v.s konulardan stres oluyorsan.

kendi özel diş hekimi muayeneni açarsın istediğin saatte işe gidersin,müdürün yok amirin yok. kazandığın para sana kalıyor. yani devlet hastanesinde günde 50 kişinin muayenesini veya dişini çeksen bile yine aynı maaşı alacaksın. ama kendi yerin olsa 50 kişinin tüm parası sende kalacak. tabi tüm para derken kira,elektrik,su,doğalgaz,sgk primleri v.s düştükten sonra.

• Umut8668 U kullanıcısına yanıt

20k nasil kazaniyon veteriner arkadas var asgarinin 2-3 lira ustunu aliyor 12 saate yakin calisiyor anlamadim gitti

• Ölüm reisi çağıralım hemen@BenYoruldumHayat
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt

Asgarinin 2 3 katı mı demek istedin hocam.20k az mı geldi çok mu anlamadım

• 20 bin alıyor beğenmiyor çoğu insan için 20 bin maaş hayalden ibaret
  • enesbaba0641 E kullanıcısına yanıt

10 yıllık bir memur garanti 30k üstü alır hocam, çevremde memur olup 35k dan az alan yok ki ikramiyeler de var. Tabii dolar bazında az olabilir ama insanların çoğu aylık 100 dolar alıyormuş gibi lanse etmeye gerek yok 

• Bana göre çok iyisin

• Yotundaşi kullanıcısına yanıt
    olm bu forumda senden kötü olan tek kişi benim zaten
  • hayat sana gülmüş kiymetini bil ben bileklerimi dikine keseceğim 1 yıl içinde muhtemelen
  • Halikarnas Şakşakçısı kullanıcısına yanıt

Kanka ülkenin yarısı asgari ücretli ne memuru olduğuna göre değişir ama düz memur nasıl alacak 30 bin

• Nasıl bir gelecek kaygısı var hocam ? Çocuğumu en iyi okullarda okutamayacağım tarzı bir şey mi

• enesbaba0641 E kullanıcısına yanıt

Kıdem kademe var, lise mezunu ile üniversite mezunu aynı almıyor. Bu arada ülkenin yarısı asgari ücretli değil, çoğu geçici çalışanlar sonuçta tam zamanlı fast-food çalışanı bir öğrenci de asgari ücret alıyor 

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.