Şimdi Ara

gençler bana da bi bakıverin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sıralamamı sorucam ben de. bu tarz çok konu olduğunu biliyorum ama kendime yakın olanlara baktığımda bi konuda çok daha düşük bi konuda çok daha yüksek sıralamalar yazıldığını gördüm. o yüzden şimdi kendi sıralamamı soracağım. cevaplarsanız çok sevaba girersiniz.

ygs
    türkçe: 31
    matematik 31,75
    sosyal: 7,75
    fen: 28

lys
    matematik:20
    geometri: 10
    fizik:12
    kimya:21
    biyoloji:20

mf4te şansım nedir?

• Hocam burda bi terslik var sen mf3 un adamisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twilight Darkness

Hocam burda bi terslik var sen mf3 un adamisin

haha.demi ama
    bırak sen mf4ü mf3te önün açık:D
  • ben de onu anlayamadım okulda kimyam hep 1 di bi tek bu sene iyi. fiziğim çok iyiydi ama sınav anında bişey oldu sanırım.
  • mf-3 yardırrrrrr
  • iç mimarlık istiyorum aslında sağlık olmaz bana ya kan göremem ben. ne olur sıralama gençler
  • up
  • İtü tekstil mühendisliği falan düşünürmüsün yada istanbul dışı endüstri müh tutar hem ezberciysen endüstri müh tam sana göree
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflakvebogdan

İtü tekstil mühendisliği falan düşünürmüsün yada istanbul dışı endüstri müh tutar hem ezberciysen endüstri müh tam sana göree

gülüyonuz mu eğleniyonuz mu anam
  • İstanbul dışı endüstri müh. 110k falan ygs sıralaman kaç? Ya çok büyüttünüz bu sıralama muhabbetini gayet iyi yapmıssın daha ne istiyosun
  • quote:

İstanbul dışı endüstri müh. 110k falan ygs sıralaman kaç? Ya çok büyüttünüz bu sıralama muhabbetini gayet iyi yapmıssın daha ne istiyosun

herkesin hedefi yapabildiği ya da yapamadığı kendine göredir. bu senin yorumun. bana göre çok kötü bi durum. seneye kalıp kalmayacağımla ilgili ailemle konuşmadım daha eğer 60 binin altında gelecekse şimdiden bişeyleri konuşmayı düşünüyorum. ygs 48 bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: boynak

quote:

İstanbul dışı endüstri müh. 110k falan ygs sıralaman kaç? Ya çok büyüttünüz bu sıralama muhabbetini gayet iyi yapmıssın daha ne istiyosun

herkesin hedefi yapabildiği ya da yapamadığı kendine göredir. bu senin yorumun. bana göre çok kötü bi durum. seneye kalıp kalmayacağımla ilgili ailemle konuşmadım daha eğer 60 binin altında gelecekse şimdiden bişeyleri konuşmayı düşünüyorum. ygs 48 bin

Bende mezun grubuna kalarak kendimi yakanlardanım. Hiç bir mezun sanmıyorumki iyiki kaldım desin emin ol seneye 48k yapamıcaksın ne kadar cok calıssanda yapamıcaksın cünkü bu sene sınava rahat girdin panik olmadan girdin sen, 48k dan 37k ya falan cekilebilir cünkü matematik biraz sıkıntı olmus gerci matematik herkeste sıkıntı oldu bu sene

• quote:

quote:

quote:

Bende mezun grubuna kalarak kendimi yakanlardanım. Hiç bir mezun sanmıyorumki iyiki kaldım desin emin ol seneye 48k yapamıcaksın ne kadar cok calıssanda yapamıcaksın cünkü bu sene sınava rahat girdin panik olmadan girdin sen, 48k dan 37k ya falan cekilebilir cünkü matematik biraz sıkıntı olmus gerci matematik herkeste sıkıntı oldu bu sene

37 k mı sen ciddi misin hocam ya 60 bini geçmesin diye dua ediyorum günlerdir. senin daha kötü sanırım. hepimize geçmiş olsun. diyecek başka bişey yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

37 k mı sen ciddi misin hocam ya 60 bini geçmesin diye dua ediyorum günlerdir. senin daha kötü sanırım. hepimize geçmiş olsun. diyecek başka bişey yok

Yahu 60bini niye gecsin zaten 50 bin altı yapanlar çalıştı adam akıllı onun üstünde kalanlar salladı lys'yi ne 60k sından bahsediyorsun sen ? Gecen sene bi arkadasım 40k'dan 16kya çekti kendini tabi matematikde 40+ yapmıstı diğer netleri senin gibiydi bizde cok şaşırmıstık imkansız falan dedik suanda itüde

• quote:

sıralamamı sorucam ben de. bu tarz çok konu olduğunu biliyorum ama kendime yakın olanlara baktığımda bi konuda çok daha düşük bi konuda çok daha yüksek sıralamalar yazıldığını gördüm. o yüzden şimdi kendi sıralamamı soracağım. cevaplarsanız çok sevaba girersiniz.

ygs
    türkçe: 31
    matematik 31,75
    sosyal: 7,75
    fen: 28

lys
    matematik:20
    geometri: 10
    fizik:12
    kimya:21
    biyoloji:20

mf4te şansım nedir?

Hocam benimde ygs:48k lys netlerim, mat:25 geo:4 fizik:21 kimya:18-20 biyoloji:21 Obp:54. Durumlar yakın gibi bn 40 larda kalıcagımı düşünüyorum sende öyle olursun byk ihtimal:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim obp 45 ama 50kda kalsam yeter çok sağolun gençler ya moral oldu sabah uyanmak istemiyorum yeni bi gün olsun istemiyorum cidden moral oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.