Şimdi Ara

gitmek mi kalmak mı? Bİ BAKIN DOSTLAR, YORUM YAPIN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mühendislik düşünüyorum sıralamam mf4 126k. Bu sıraya gelen anadolu üniversiteleri var. Ailemde gitmem konusunda çok ısrarcı. Seneye kalıpta 1 sene daha o stresi çekmemi istemiyorlar. Ayrıca çalışamazsın diyolar. Benimse bu üniversiteler pek içime sinmiyor. Oturup çalışıp sıralamayı biraz daha pozitif yönde çekebilirim gibime geliyor. Sizce ne yapmalıyım gitmeli mi yoksa kalmalı mı?

• Bykanser kullanıcısına yanıt
    çekebileceğini düşünüyorsan kesinlikle kalmalısın bana da sürekli sen çalışmazsın falan diyorlardı ama iş sende bitiyor kesinlikle kal bence ve çalış daha iyisini yapabilirsin ben tmde 76 binden 13 bine çektim cesaretim olsa bi sene daha hazırlanırım herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: busraev

çekebileceğini düşünüyorsan kesinlikle kalmalısın bana da sürekli sen çalışmazsın falan diyorlardı ama iş sende bitiyor kesinlikle kal bence ve çalış daha iyisini yapabilirsin ben tmde 76 binden 13 bine çektim cesaretim olsa bi sene daha hazırlanırım herhalde

Çekebileceğimi düşünüyorum. Ancak şöyle bi durum var. Bu sene sınava 1 ay kala çok saldım. Film oyun vs.. ile geçti. Seneyede dersanede yok. Sen hiç çalışmassın diyolar. Açıkcası bundan bende korkuyorum. Böyle bişey olursa büyük sıkıntı olur. Ama bi yanımda çok baskın bi şekilde mezuna kalıp istedğim okullara gitmek istiyor. Hangisine güveneyim bilemedim. Ne yapmalıyım?
    o öyle olmuyor işte ikinci senen olduğunda insan daha bir hırslanıyor dershane bi eksik değil teknoloji ve video imkanlarıyla artık dershaneler gereksiz bile diyebilirim ben bile tekrar giricem sınava bu sene bi yere kayıt olup :D tekrar hazırlanmak bağımlılık yaptı
    Kardesim benimde ayni senin gibi mf-4 110k cok dusundum gitsem mi kalsammi makine muh istiyordum en sonunda gitmeyi sectim cunku pek bi fark yok dediler gidicem bi ortama fln bakacam hazirligi okuyacam sonraki sene eger begenmezsem uni 1de tekrar hazirlanacam eger baska bir yer kazanip gidersem ing hazirligi saydirabiliyormusun yani 1 sene kaybim olacak ama bi sene daha tekrar hazirlanirsan gene 1 sene kaybim olacak yani degisen pek birsey olmaz diye dusundum yardimci olabildiysem ne mutlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.