Şimdi Ara

GLADE in YAPTIKLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar GLADE marka oto parfümü astra marka arabamın konsolunu mahvetti. Kullanan diğer arkadaşları uyarmak için yaşadıklarımı anlatayım:

Sabah işe gelmek için arabaya bindiğimde GLADE marka oto parfümünün takılı olduğu havalandırma kanalından aşağı doğru inen bir çizgi farkettim. Hemen parfümü takılı olduğu yerden çıkardım ama parfümün şişesinin kapattığı kısım daha berbattı. Nasıl olduğunu anlayamadım ama bir şekilde(belki Ankaradaki gece ile gündüz arasındaki sıcaklık farkından) şişenin içindeki sıvı dışına çıkarak aşağı doğru akmış ve bu konsoldaki plastik kaplamayı deforme etmiş.

Ne olmuş die incelerken plastiğin bir kısmı soyulup düştü ve arkadaki siyah kısım ortaya çıktı. Şişenin arkasının geldiği yerde büyük bir hasar varken oradan radyonun tuşlarının arasından akan sıvının yarattığı hasarda az değil. Diğer kısımlarla oynamadım ama tekrar eski haline gelecekmiş gibi gelmiyor..

Not: Resmini çektim hafta sonu ekleyebilirim sanırım.

• Oldum olası bu tür kokuları sevmem ve kullanmam.Daha çok sprey tarzı yada aynaya asılanlardan kullanırım...Glade veya yumoş spreyleri var çamaşırlar ve oda için onu alıp küçük spreyli şişelere dolduruyorum...Döşemelere biraz sıktıktan sonra bir kaç gün etkisi sürüyor

Deforme olan yüzeyi temizlemek için daha çok yıpratmayın...
  • Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Ama temizlemek diye bir şey söz konusu değil çünkü kalıntı yok sadece deformasyon var. Konsolun kaplaması soyulmuş şekilde. :(
    Peki acaba piyasada bulunan Konsol Kaplama ürünlerini tavsiye eder misiniz? Çünki bu şekilde gerçekten kötü duruyor ve gözüm sürekli takılıyor. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
  • Geçmiş olsun, çok can sıkıcı bir durum
    Ben de daha evvel Glade'in top şeklindeki mangolu kokusunu birkaç gün arabada bıraktıktan sonra evde kullanmaya başlamıştım ancak bir gün fark ettik ki aynı bahsettiğiniz gibi kendiliğinden taşıp evdeki konsolu berbat etmiş. Konsolun üzerindeki deriyi Sonax'ın deri bakım losyonuyla uğraşarak eski haline getirebilmiştim.
  • Demekki sadece sizin başınıza gelmemiş...Küçük bir araştırma ile ürün hakkında kısaca bilgi edinebiliyorsunuz

Glade

GLADE in YAPTIKLARI

Buradan bakanilirsiniz

Bir diğeride dava açıyor

http://fbtaraftar.com/forum/2394-gladee-dava-aciyorum.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akayogullari -- 20 Kasım 2009; 13:52:35 >

• geçmiş olsun, aynı sorunu daha önce yaşayanlarda olmuştu.

konsol kaplamalardan bahsetmişsiniz, sanırım şu ahşap görünümlü felan olan kalın, yapıştırmalı kaplamalar,
    ben tavsiye etmem, bence kötü duruyor. konsolunuzdaki hasarlar nerede bilmiyorum ama değişebilecek parçalarsa imkan bulunca değiştirin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dctcagri

geçmiş olsun, aynı sorunu daha önce yaşayanlarda olmuştu.

konsol kaplamalardan bahsetmişsiniz, sanırım şu ahşap görünümlü felan olan kalın, yapıştırmalı kaplamalar,
    ben tavsiye etmem, bence kötü duruyor. konsolunuzdaki hasarlar nerede bilmiyorum ama değişebilecek parçalarsa imkan bulunca değiştirin derim.

evet o kaplamalardan bahsediyorum.ama sadece ağaç değil alüminyum ya da fiber renkte olanıda varmış.. netten görebildiğim kadarıyla fenada durmuyor ama tabi birde yapılmışını görmek yada yaptıran birisiyle konuşmak lazım..bu şekilde kullanılacak gibi değil..çünki yukarıdaki resimdeki hasarı biraz daha sağda olduğunu hayal edin öyle bir görüntü var :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.