Şimdi Ara

GM Peugeot ve Citroen birleşiyor.! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
3.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Vincent Hanna

citröen ile pejo birleşse bi cacık olmaz ama işin içine gm de girerse o zaman olur diyorum.

ikisi zaten aynı firma bünyesinde...
  • belki fransız otoları hakkındaki önyargılar değişir bu vesileyle
  • Sanırım yalan olmuş bu ortaklık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santino Santorelli

quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

quote:

Orijinalden alıntı: Santino Santorelli

tabikide otomobil firmalarının kendi aralarında motor paslaşmaları oluyor..ama neye ne kadar ihtiyac duyacak ki mercedes renault'a bmw citröen'e..minilerde ise yine ingilizlerle ortaklaşa çalışmaları söz konusu..fakat inglizler otomobil dünyasında iz bırakan araçlar üretmiştir üretiyorlarda..aston martin-bentley (her ne kadar vw bünyesinde olsada) jaguar-austin vs..peki ya fransızlar?

biliyormuş gibi görünüp hiç birşey bilmeyen bir arkadaşımızsın sen.otomobil konusunda çok atıp tutma bence.

dijital roland keyboard kılıklı..tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma..senin bildiğin kadar bnm unutmuşluğum var..ve bu forum'un liseli ve bisiklet'li user'larından gına geldi..yazmassan sevinirim..yaşıtlarında ve taşıtlarınla muhattap ol billare bizahmet hadi canım..

Edit;anladım ki yazdığın diğer cevaplardan lanet bir fransızcısın sen..yerinden kalkamayan,yürümeyen,gitmeyen,rezil bir aktarması olan,35 tane tuşu olan arabası gibi kullanıcısıda dandik olan bir citröen'cisin..ama yazık diğer kaliteli citröen ve peugot kullanıcılarını lekeliyorsun..hoş senin gibi 1-2 tane daha lipton var böyle citröen ve peugot kullanıcıları..abisi sen ilk önce biraz segment ve kasa farkı olan bir çok araba sür bir çok ama,kaza yap,o arabaları bir dene sonuna kadar ne yapabildiklerini son rad'lerine kadar çöz sonra gel yaz en azından derim bu bunları yapmış dedikleri kaale alınır..yoksa imkanın bunları yapmaya ki hiç sanmıyorum citröen'den öteye geçemezsin ne para olarak ne akıl olarak ne kalıp olarak geçmede kal orda..ama hayrına sana diğer markalarında araçlarını sürdürür bu zamana kadar bindiğin arabanın ne kadar dandik vasat ve boş bir araba olduğunu anlarsın..haliyle biraz da karakterin gelişir..

sen necisin merak ettim, almanyadan tanıtım fonumu alıyorsun? sanada hansçımı diyelim yani? allahtan cezanı yöneticiler vermiş.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.