Şimdi Ara

GNÇTRKCLL 'SEN HAYAL ET' KAMPANYASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
5.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bencede fiyakalı oda iyi ps3 felan veriyo iyidir
  • 10 kontorum yuklendi bugun normal kontor hesabıma eklendi tşk turkcell . tşk @HızırBey
  • Benimde 10 knt yüklendi aynı anda babama da yüklendi.Aynı anda yapmıştım ikisini normal knt olarak hemde.Teşekkürler türkcell :D
  • bana kontorler gelmedi.coca cola kampanyasındaki taktiği denedim eğer calışırsa 70 gelmesi lazım :-)
  • 10 kontör kazandım tşkler Turkcell bu kampanyalar hiç bitmez umarım
  • arkadaslar bu knt o an içindemı yoksa bır beklme gunu varmıı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: $izofren!

arkadaslar bu knt o an içindemı yoksa bır beklme gunu varmıı..

2 hafta bekleme günü var koskoca 2 hafta
  • quote:

Orjinalden alıntı: veziroglu

bana kontorler gelmedi.coca cola kampanyasındaki taktiği denedim eğer calışırsa 70 gelmesi lazım :-)

taktik nedir bizde deneyelim
  • bi kere kontor veriyor o yüzden bunu değerlendirmek lazım.gerçi hala benim 10 veya 70 kontorum gelmedi o yüzden calışıyor mu bi fikrim yok ama bi ihtimal.aynı sayfadan bii kaç tane açmak ve soruları ondan sonra yanıtlamak.yani soruyu yanıtlamadan başka bi sayfadan yine soru ekranına gelip sırayla soruları cevaplamak.belli mi olur belki 70 gelir
    quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

bana kontorler gelmedi.coca cola kampanyasındaki taktiği denedim eğer calışırsa 70 gelmesi lazım :-)

taktik nedir bizde deneyelim
  • quote:

bende 10 pencerede denedım sımdı 90 kontor beklıorum son penceredekı soruyu yanlıs cevapladım. yanlıs cevapladıgım son pencerede ise yanlıs cevap verdın yarın tekrar sansını dene yazdı eger yarın tekrar sans verırse tam süper olur...
  • Arkadaşlar az önce turkcell den mesaj geldi bu kampanyayla ilgili.. Sürpriz 10 kontörü kazanmak istersen bu mesaja 2 saat içinde EVET diye cevap ver kontörü kazan diye.. Bende EVET yazıp yolladım.. 1 dk içinde bi 10 kontör daha hediye geldi Hem de normal kontör olarak hatta yüklenmiş yani her türlü kullanabiliyorsunuz.. Sağolasın turkcell ayın 20 sinde de tonla kazandan 90 kontör yüklenecek
  • @vezirogu ve @mrk_1905 eğerki 10'dan fazla yüklenirse mutlaka haberdar edin.Pencereleri ayarlayalım

Bu 10 kontör her hafta mı veriliyor yoksa sadece bir kere mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dincerZ

Arkadaşlar az önce turkcell den mesaj geldi bu kampanyayla ilgili.. Sürpriz 10 kontörü kazanmak istersen bu mesaja 2 saat içinde EVET diye cevap ver kontörü kazan diye.. Bende EVET yazıp yolladım.. 1 dk içinde bi 10 kontör daha hediye geldi Hem de normal kontör olarak hatta yüklenmiş yani her türlü kullanabiliyorsunuz.. Sağolasın turkcell ayın 20 sinde de tonla kazandan 90 kontör yüklenecek

aynı mesaj banada geldı ben 2 defa ewet gonderdım ama bı defa yararlanabılıosunuz dendı ve sadece 10 kontor yuklendı ayrıca o pencere olayı sonucunuda sıze anında bıldırırım tabı kontor veya kontorler gelırse...

• quote:

Orjinalden alıntı: Nodex

@vezirogu ve @mrk_1905 eğerki 10'dan fazla yüklenirse mutlaka haberdar edin.Pencereleri ayarlayalım

Bu 10 kontör her hafta mı veriliyor yoksa sadece bir kere mi?

yalnızca 1 kere kazanılabiliyor
  • Az önce banada aşağıdaki mesaj geldi daha öncede 10 kontör kazanmıştım bu TURKCEL e bişeyler oldu inşallah hep böyle gider

gnctrkcllli, Sen Hayal Et Kampanyasindan surpriz 10 kontor kazandin.10 kontorunu kullanabilmen icin 2 saat icinde EVET yazip bu mesaji cevapla
  • daha önce 10 kontör kazqanmana rağmen tekrar mı geldi 10 kontor kazanmak için evet yaz gönder diye msj. yoksa ilk verdikleri 10 kontor mü bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: wertyon

daha önce 10 kontör kazqanmana rağmen tekrar mı geldi 10 kontor kazanmak için evet yaz gönder diye msj. yoksa ilk verdikleri 10 kontor mü bu

yok hocam ilk verdikleri kontör değil ayrıca sürpriz 10 kontör diye geliyor mesaj
  • mesaj bana da geldi ama cevaplayınca sadece bir kere kazanabilirsiniz deniyor...
  • arkadaşım önceki kazandığım zaten yüklenmişti bu mesajı cevapladım ve 10 kontör daha yüklendi belki siz iki defa evet cevabı göndermiş olabilirsiniz TEŞEKKÜRLER TURKCELL seni seviyorum
  • Haklısınız iki defa evet yazıp göndermiştim...

Az önce onlıne işlemlerden baktım ve evet ikinci 10 dakikam yüklenmiş...!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.