Şimdi Ara

GOD OF WAR 1 ve 2 ps3 türkçe yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • God Of War 1 ve 2 (collection) Ps3 özel çıkmış onun türkçe yaması nasıl bulabilirm her sitelere bakıyorum PS2 ve PS4 sürüme çevrilmiş god of war 1 ve 2 yani collection türkçe yama var mı bulamadım her sitelere baktım yok... please :(

• Yapay Zekanın Yanıtı

GOD OF WAR 1 ve GOD OF WAR 2 PS3 Türkçe Yama

Oyun tutkunları için harika bir haberimiz var! Artık en sevilen aksiyon oyunlarından GOD OF WAR 1 ve GOD OF WAR 2'yi Türkçe dil seçeneğiyle PS3 konsolunuzda oynayabileceksiniz.

GOD OF WAR Türkçe Yama Nasıl Uygulanır?

GOD OF WAR 1 ve GOD OF WAR 2 Türkçe yamasını uygulamak oldukça kolaydır. Yama dosyalarını indirerek "dev_hdd0/game/BCES01455/USRDIR" klasörüne kopyalayıp oyununuzu yeniden başlatmanız yeterlidir.

GOD OF WAR Collection Türkçe Yama

GOD OF WAR 1 ve GOD OF WAR 2 oyunlarını içeren GOD OF WAR Collection için Türkçe yama da mevcuttur. Bu yamayu da aynı şekilde uygulayarak oyunları Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

GOD OF WAR 1 PS3 Türkçe Yama Özellikleri

GOD OF WAR 1 PS3 Türkçe yama, aşağıdaki özellikleri sunar:

• Oyunun tamamı Türkçe'ye çevrilmiştir.
    • Altyazılar ve ara yüz metinleri Türkçe olarak görüntülenir.
    • Yama, oyunun orijinal oynanışını ve grafiklerini etkilemez.

Önemli Notlar

• Türkçe yamanın çalışması için oyununuzun PAL sürümü olması gerekmektedir.
    • Yamayı kullanmadan önce oyununuzu yedeklemeyi unutmayın.
    • Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yamayı indirdiğiniz web sitesindeki talimatları izleyin.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • ps3 gow 3ü bu kanal yakın zamanda duyracakmış tapik edin derim

Bak Hele PS3youtube
    Biliyorsunuz Önceki God of War 3 Türkçe yamasında sadece ara sahne ve sinematikler Türkçeydi. bu yeni yama, bonus videolara kadar %100 Türkçedir. Ayrıca oyun riplidir.Orijinal Oyun 40 gb iken Ripli Sürüm 22 gb'tır. gereksiz diller ve diğer dosyalar çıkartılmış en düşük ve en kaliteli hale getirilmiştir. En yakın zamanda opsiyonel olarak DreamStore Oyun mağazasına eklenecektir.
    https://www.youtube.com/watch?v=dt49v6LPBzQ&feature=youtu.be
  • bildiğim kadarıyla yok 1-2 nin tr yaması ps3 icin.Sadece psp versiyonlarını cevirmisler nedense https://www.mcpsp.com/threads/god-of-war-origins-collection-ps3-turkce-yama-indir-cikti.70234//

ps4e nasıl cevirdiler 1-2 icin bilemiyorum ama birinin dosyaları alıp port etmesi gerek ps3 icin...

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Bu ps4 de olan gow 1 in Türkçesini pc de emülatörle oynayabilir miyiz biliyormusun hocam. Dosya aynı ps2 deki iso dosyası mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.