Şimdi Ara

Golf V 1.6 Midline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.6 lpgli 140k km'de 5 parça değişenli sunrooflu araca bakmaya gittik. 24.500 dedi son fiyat olarak bir kuruş aşağı düşüremedik. Araçta herhangi bir sıkıntı yok. Bütçemiz bu kadarına bile fazla geliyor. Sizce mantıklı mı bu aracı almak. Bilgisi olanlara teşekkür ederim şimdiden.

• 5 parça değişen yazacagına 2 parça değişmeyen deseydi daha makbul olurdu
  • jjuuddaass kullanıcısına yanıt
    hocam o fiyata bu kadar oluyor :) temizlerinin fiyatları 30 bin civarı maalesef. ama araçta herhangi bir sıkıntı yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunimation

hocam o fiyata bu kadar oluyor :) temizlerinin fiyatları 30 bin civarı maalesef. ama araçta herhangi bir sıkıntı yok?

hocam peki neden bu kadar kasıyorsunuz golf için madem baktıgınız aracın temiz olmadıgını kabul ediyorsunuzda 25 liraya daha yeni daha temiz araç bulunur bence..
  • jjuuddaass kullanıcısına yanıt
    Ya aslında vw' e bir sempati oluştu. Bundan önceki araç bora'idi. Biraz daha sağlam araba hissi veriyor.Birde yani o fiyatlara eli yüzü düzgün severek binilecek otomobil sayısı az 2004 model üstü araçlar için konuşuyorum. Symbol , megan , vs kötülemek istemem ama o fiyatlara onlar geliyor.
  • Ben 28e bulamıyorum golf 5 var mi otesi..
  • quote:

Ya aslında vw' e bir sempati oluştu. Bundan önceki araç bora'idi. Biraz daha sağlam araba hissi veriyor.Birde yani o fiyatlara eli yüzü düzgün severek binilecek otomobil sayısı az 2004 model üstü araçlar için konuşuyorum. Symbol , megan , vs kötülemek istemem ama o fiyatlara onlar geliyor.

golf5i bende kullandım birçok kez çok rahat, gidişi yolu tutuşu güzel gerçekten güzel araç ama fiyat olarak malesef abartı fiyatlara satılıyor
  • yav bırakın bu marka sempatisini biraz geniş bakın bir sürü araba var bu paralara farklı olun sürü zihniyetinden ayrılın biraz kendi fikriniz olsun milletin lafına kanıp iş yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

yav bırakın bu marka sempatisini biraz geniş bakın bir sürü araba var bu paralara farklı olun sürü zihniyetinden ayrılın biraz kendi fikriniz olsun milletin lafına kanıp iş yapmayın
    o fiyata bir sürü araba var ama golf 5 ayarında araba yok

hatta o kaliteye yakın bir araba bile yok

motorunda sıkıntı yoksa uzun süre binilecekse alınır

araç herhalde izmirde Erzurumda olsa hiç kaçırmadan ben alırdım aracı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gece.serkan -- 3 Ağustos 2014; 15:43:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

yav bırakın bu marka sempatisini biraz geniş bakın bir sürü araba var bu paralara farklı olun sürü zihniyetinden ayrılın biraz kendi fikriniz olsun milletin lafına kanıp iş yapmayın

Araçlara karşı bir fanatikliğim yok. Sadece daha önce tecrube ettiğimden ve memnun kalkdığımdan bu modele bakıyorum. Bindemeden önce hatta alakam bile yoktu vw'e. Önerebileceğiniz araç varmıdır? İlla golf olucak diye birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gece.serkan

Evet İzmir'de araba hocam. herhangi bir sıkıntı yok motorunda vsinde. Bu bayram falan vardı diye yaz mevsiminin de katkısıyla fiyatlar uçuk. Yani birde değişenli arabayı elden çıkartması da sıkıntı galiba o yüzden kuşkuyla bakıyorum?
  • quote:

quote:

Evet İzmir'de araba hocam. herhangi bir sıkıntı yok motorunda vsinde. Bu bayram falan vardı diye yaz mevsiminin de katkısıyla fiyatlar uçuk. Yani birde değişenli arabayı elden çıkartması da sıkıntı galiba o yüzden kuşkuyla bakıyorum?

Alıntıları Göster
    140k km'de 5 parça değişenli ve hemde Midline donanım ben yanından bile geçmezdim

• Başka modellere yönelin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

5 parça değişen yazacagına 2 parça değişmeyen deseydi daha makbul olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

5 parça değişen yazacagına 2 parça değişmeyen deseydi daha makbul olurdu

Haklısınız. Tam hatırlamıyorum 1 ya da 2 yıl önce forumdan birisi 9 parça değişenli corsa bulmuştu.
  • Golf 4 baksanız hem daha temiz ve yıpranmamış bir araç bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin.yavuz

Golf 4 baksanız hem daha temiz ve yıpranmamış bir araç bulabilirsiniz

Bundan önceki araç boraydı. Birkaç parça lokal boya vardı sedefli siyah comfortline. Onu sattık. Golf mk4 hemen hemen aynı araç. Bir üst modele geçmek daha iyi. Bakmayın değişeni falan var ama önceki boradan daha kullanışlıydı test etme fırsatımız oldu. Yani sonuçta yaş var. Amacımız 2004 ve üstü bir model araç almak bunu yaparkende sağlamlığı , güvenliğe önem veren oturaklı birşey istiyorum. Dış görünüş olarakta herhangi bir kusuru yok.
  • quote:

quote:

ucuz aldığın için ucuz satarsın temizleri 30 binden aşağı değil

o fiyata daha konforlu bir araç almanız imkansız

ben birsürü araç kullandım değiştirdim

şuan honda cıvıc vtec kullanıyorum bundan önceki aracım golf 5

kullandıklarım;
    (wv passat,golf,polo, accent blue, toyota corolla, honda cıvıc, skoda fabıa, opel vectra, ford focus 1-2, megan 2 aklıma gelenler bunlar )
    hiç biri wv kalitesinde değildi golf 5 açık ara önde,
    bana göre sürüş keyfi en yüksek araçtı
    direksiyon yumaşaklığı, süspansiyon, yalıtım, vites geçişleri, frenler vs
    1. kaptırdığı tek sıra performanstı
    ha kötümü dersen asla oda yeterli derece idi
    fakat şuan kullandığım honda cıvıc vtec daha performanslı
    onuda satıp nasip olursa jetta almayı planlıyorum
    fakat bu yıl içinde 3 araç hakkımı doldurdum vergi çıkar diye bekliyorum
    işin aslı varmı yokmu bilmiyorum riskede girmek istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gece.serkan -- 4 Ağustos 2014; 16:09:28 >

• Hocam 30 bine ancak sağlam golf alırsınız.mesela o baktığınız 1.6 hitler motor eğer performans istiyorum derseniz işe yaramaz ama uyumlu motor.bence biraz daha para biriktirip 1.4 TSI veya 1.9 TDI modellerine yönelin.
  • O paraya aynı model mazda 6 alınır,üst segmenttir golfle kıyas dahi olmaz,2000 CC 147 hp ile kat kat üstün performansı aynı tüketimle yakalarsınız,donanım,güvenlik,genişlik,sorunsuzluk artıları olur.tek dezavantajı yıllık 300-500 fazla vergi ödersiniz.sunrooflu ve bose ses sistemli versiyonu denk getirilirse yemede yanında yat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.