Şimdi Ara

görüntü aktaramıyorum yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar geçen 2 gün önce sapphire hd 7750 2 gb 256 bit ekran kartı aldım bilgisayarımdaki monitöre dvı-ı vga dönüştürücüyle görüntüyü alıyorum hemen altında da dvı-d çıkışı onada dönüştürü yardımıyla (dvı-d to vga ) lcd ekranıma görüntü vermek istedim fakat ikinci monitor algılamıyor ne yapmalıyım tşkler..

• valla ben taktım çalıştı hani bi ayar gerekmiyorki takıyorsun ekrana görüntü geliyor ayar dediğimiz şeyleri görüntüyü aldıktan sonra yapıyoruz sende neden olmadıki şimdi ayrı ayrı takınca çalıştımı muhtemelen çalıştı demi

Catalyst görünüyormu taktıgın ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aglarm -- 13 Mart 2013; 13:07:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aglarm

valla ben taktım çalıştı hani bi ayar gerekmiyorki takıyorsun ekrana görüntü geliyor ayar dediğimiz şeyleri görüntüyü aldıktan sonra yapıyoruz sende neden olmadıki şimdi ayrı ayrı takınca çalıştımı muhtemelen çalıştı demi

dvı-ı tek başına görüntü geliyo dvı-d taksamda herhangibi tepki yok tek dvı-d bilgisayarımdaki moıtöre bağladım yok yine görüntü yok dvı-ı bağladığmda görüntü var
  • dvı-d tek başına taktıgın halde görüntü vermiyorsa arızalı demekten başka bişey gelmiyor aklıma yada driver den diyecemde ne kadar mantıklı bilemiyorum

başka arkadaşlar faklı şeyler söyler belki bekliyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aglarm

dvı-d tek başına taktıgın halde görüntü vermiyorsa arızalı demekten başka bişey gelmiyor aklıma yada driver den diyecemde ne kadar mantıklı bilemiyorum

başka arkadaşlar faklı şeyler söyler belki bekliyelim bakalım

acaba ekran kartının çıkışımı yoksa dönüştürücüsü mü arızalı bende orada takılıyorum 2 tane denedim dönüştürücüleri netten aldım
  • birde senin ekran kartını bulamdım ya 256 bit olanı bunu buldum bumu acaba bi resim koyarmısın

http://www.deveyuku.com/urun/sapphire-ati-hd7750-256bit-2gb-ddr3-dvi-hdmi_67999.aspx?CatId=3764

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aglarm -- 13 Mart 2013; 13:27:30 >

• şimdi hdmı kablo şiparişi verdim bakalım hdmı de sorun çıkarıcakmı
  • sen 7750 yazmışsın düzelt bari bende diyorumki ya içimden 256 bit yok 7750 de

birde kartı yeni aldım demişsin gidip göstersene çalışmıyor işte bir girişin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aglarm -- 13 Mart 2013; 16:39:41 >
  • hiç dikkat etmemiş ya ekran kartı alırken baya araştırmıştım 7750 falan alıcaktım sonra 7850 de karar kıldım nasıl bilinç altına yerleşmiş :) neyse bursa içi hdmı kablo temin ettim şimdi görüntü aktarıyo lcd ye tahminim dvı-d dönüştürülerde sorun var ekran kartı çıkışında yok diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.