Şimdi Ara

göz prblemim var:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dikkatli şekilde herhangi bi yere baktığımda sol tarafımda piksel gibi yanıp sönen siyah noktalar oluor şaka gibi gelebilir ama dğru vaktimin çoğunu bilgisayarla geçiriyorum artık ara vermem gerekiyor galiba? 18 yaşındayım ve bu bnm canımı çok sıkıyor pc oynarkende sürekli olmasada bi ağrı ve kuruma hissediorum yardımlarınız için tşkr ederim

boyum 1,89 ama kilom 60 bi gram et yok acayip şekilde kemikliyim sağlık prblemim yok aslnda buraya kdrda bnm için normal anormal olan
    acayip şekilde yemek yemem 4 öğün yemek yiyorum abur cubur hat safhada hiperaktifim :D ama bi gram artış yok:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre_707 -- 6 Ağustos 2008; 18:50:14 >

• arkadaşım başlığı editle istersen
    ayrıca çık bir dışarıya bak sosyal hayat lazım sana
    pc insanı tembelleştirior - aptallaştırıyor
    bir şeye adaptayson olamazsın

(sölüyene bak gerçi biz bu pc yi bırakamayız ya )
  • boyum189 ama kilom 60 demişsin bide sağlık problemim yok demişsin 189 da 60 kilo olmak ciddi bir sağlık problemidir.
  • Bu sadece göz problemide olmayabilir aynı şikayetten hastaneye gittiğimde ne olduğunu bile anlamadan kendimi eeg cihazına bağlı buldum sonra MR tomografi falan sürdü bu böyle epilepsi çıktı... Göz tansiyonu da olabilir başka şeylerde olabilir ertelemeye gelmez önce göz bölümüne gidin birşey bulamazlarsa gerekli yere yönlendiriceklerni düşünüyorum ciddi bir problem olabilir...
  • çk tşkr ederim cvp için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.