Şimdi Ara

gta 4 için ekran karti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arklar bu oyun pc ye cıkarsa karti deiştircem sizce ne almaliyimki bu oyunu tam zevk oynayayim

• quote:

Orjinalden alıntı: 123-124

arklar bu oyun pc ye cıkarsa karti deiştircem sizce ne almaliyimki bu oyunu tam zevk oynayayim

nvida 8 serisi kartlar yeterli olacaktır bence..
    mesela 8800gt şu an en uygun olanı biraz daha düşük fiyata istersen de ati 4850 olabilir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: STRIPES

quote:

arklar bu oyun pc ye cıkarsa karti deiştircem sizce ne almaliyimki bu oyunu tam zevk oynayayim

mesela 8800gt şu an en uygun olanı biraz daha düşük fiyata istersen de ati 4850 olabilir..

4850 8800den daha pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

quote:

Orjinalden alıntı: STRIPES

quote:

4850 8800den daha pahalı

hadi yaa bilmiyodum o zaman en iyisi 8800gt...
  • 8600gt yeterli olur mu
  • Almışken 8800 gt al
  • Pc ye çıkmıcak gibi bi söylenti var ama
  • bi çıksın oyunda ona göre davran şimdidenbiraz gereksiz bir soru olmuş.o zamana yeni ekran kartları çıkar bişeyler olur ucuzlar f/p oranı daha iyi kartlar çıkar kestirmek zor.ama bi 4850 hiç fena olmaz
  • PC ye de çıkacaktır ancak aşırı bir sistem gereksinimi olacağını sanmıyorum, umarım san andreas portu gibi oyuna hiç birşey eklemeden çıkarmazlar pc ye.
  • HD 4850 al kurtul.GTA 4 PC'ye iyi optimize edilirse Hd4850 ile en yüksek seviye ayarlarla oynarsın oyunu.Ama 8800gt alsan bir sorun olacağını sanmıyorum ancak karar senin.(benim düşüncem HD4850)
  • quote:

8600gt yeterli olur mu

full ayarlarda problem olur.
    8800gt
  • arklar şu psu dalgasi olmasa hemen alıcamda psu frisby 350w yani onun için 8600 diorum
  • o zaman iyi bir ekran kartından önce iyi bir psu al, için rahat olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.