Şimdi Ara

GTA IV yüklerken cıkan hata mesajı lutfen yardım....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gta IV ü pc ye yuklemeye basladıktan sonra 2.ci cd yı ıstıyor,2 nci cd yı takıyorum bir süre yükledıkten sonra ise catastrophic failiure diyerek yüklemeyş yarıda kesiyor.Bu error un sebebi ne olabilir.

Nette biraz araştırdım kelime anlamıyla feci hata manasında olan bu kelimeyi windows genellikle sebebini bulamadığı sistemde oluşan aksama ve sorunlarda verirmiş.Daha önce karşılaşmadığım için ne yapmam gerektiğini bilemiyorum.2.ci cd demi problem var yoksa sistemimle alakalı bir sorun mu bana yardımcı olabilecek varmı acaba?

Dip not: 2.ci cd yi direkt pc ye kopyalayıp ordanda okutmayı denedim aynı hatayı verdi..Lütfen yardım 2 gündür halledemiyorum gerçekten sinirlendim..

Bu arada sistem olarak windows xp 64 bit kullanıyorum bazı programlarda sorun çıkarttığı oluyor ama ilk kez bu oyunda çıkarttı umarım onunla alakalı değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~~V£cT®ä~~

Merhabalar arkadaşlar

Gta IV ü pc ye yuklemeye basladıktan sonra 2.ci cd yı ıstıyor,2 nci cd yı takıyorum bir süre yükledıkten sonra ise catastrophic failiure diyerek yüklemeyş yarıda kesiyor.Bu error un sebebi ne olabilir.

Nette biraz araştırdım kelime anlamıyla feci hata manasında olan bu kelimeyi windows genellikle sebebini bulamadığı sistemde oluşan aksama ve sorunlarda verirmiş.Daha önce karşılaşmadığım için ne yapmam gerektiğini bilemiyorum.2.ci cd demi problem var yoksa sistemimle alakalı bir sorun mu bana yardımcı olabilecek varmı acaba?

Dip not: 2.ci cd yi direkt pc ye kopyalayıp ordanda okutmayı denedim aynı hatayı verdi..Lütfen yardım 2 gündür halledemiyorum gerçekten sinirlendim..

Bu arada sistem olarak windows xp 64 bit kullanıyorum bazı programlarda sorun çıkarttığı oluyor ama ilk kez bu oyunda çıkarttı umarım onunla alakalı değildir.

çok büyük bir ihtimal 64 bit sistemden kaynaklanıyorur...

32 bit xp kur,sp3 yap dene;)

• 4 gb ram i kullanabilmek adına yapmıştım bunu 32 bit te zannedersem 3 gb olarak kullanabileceğim.Windows 7 kursam onda nasıl olur durum peki bilginiz var mı?

Ayrıca 4 çekirdek işlemciden kaynaklanmıyordur herhalde değil mi bazı arkadaşlar bazı oyun yorumlarında çift çekirdek tek çekirdek muhabbetine bazı oyunlarda cidden sorun yaşamışlar zamanında aklıma o ihtimalde geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~~V£cT®ä~~ -- 28 Ekim 2009; 9:34:16 >
  • İşletim sisteminden kaynaklandığını zannetmiyorum , 2dvd oyunlarda genelde problem oluyor , cd'de sorun olabilir farklı bir kaynaktan kurmayı deneyin?
    Yükleme sırasında hata sistemle alakalı olmaz , cd ile alakalı bir problem olduğunu düşünüyorum.
  • Teşekür ederim cevabınız için.Farklı bir kaynaktan kurmayı deneyin derken external hdd gibi birşeyimi kastediyorsunuz acaba?

Elimde internal fazladan bir adet var ona atabilirsem şayet ordan mı aktarmayı denesem.Bilemedim eğer işletim sistemi ile alakalı değilse cd den olma ihtimali var diyorsunuz yani?
  • Yok farklı kaynak derken netten indirin veya 4dvd olan versiyonu filan deneyin demek istedim , çok büyük ihtimalle cd'de sorun var.
  • Anladım teşekkürler,arkadaşım kıbrıstan almış oyunu,kopya cd ama paket ve içerik güzel ama dediğiniz gibi albenisine aldanmamak lazım sanırım oyunda problem var.Yarın laptopa yukleyıp ordan ext. hdd ye atıp ordanda masaustune aktarma planlarım var ama tabi ne derece sağlıklı olucak bilemiyorum..Tekrar teşekkür ederim.
  • Bu arada şimdi gördümde benim elimdeki oyunda 4 cd lik :S
  • xp 64 bitten kaynaklanıyo olabilir.birde gta 4 4 cd olması imkansız birşey bende bile riplisi var 2 dvd olarak 8.30 gb ikisi.sizinkiler nasıl olmuşta sığdırmışlar hadi demo dicem oda deildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper035

xp 64 bitten kaynaklanıyo olabilir.birde gta 4 4 cd olması imkansız birşey bende bile riplisi var 2 dvd olarak 8.30 gb ikisi.sizinkiler nasıl olmuşta sığdırmışlar hadi demo dicem oda deildir

4cd derken 4dvd demek istedi herhalde.64bit XP'den ya da cd'deki bir sorundan ötürü yükleyemiyorsunuz oyunu büyük ihtimalle vectra.
  • Kusura bakmayın cd derken dvd demeye çalışmıştım :) Bugün 32bit windows la denemeyi düşünüyorum xp sp3.

Ama ondan önce laptopa kurmayı deneyeceğim bakalım ona başarabilecekmiyim ondada vista var gerçi.
  • Deneyin , bir problem yaşarsanız da bize bildirin çözmeye çalışırız.
  • Evet vista lı notebook a da yüklerken aynı hatayı aldım %90 cd den kaynaklanan bir sorun bu.Arkadaşım daha önce kendi pc sine yükleyebildiğini söylüyor bakalım oda tekrar deneyecek ama bence problem cd de ve oda başaramıcak :)
  • Bence de cd'de problem var , artık yenisini alıp denersiniz mecburen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.