Şimdi Ara

GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
3.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaraMaraT

gtx480 o fiyatlara satabilirde 470 1000tl ye nasıl satıcak.eğer gercekten 470 1000 tlye satılırsa(exa ana sayfasına koyduguna göre öyle herhalde,ne kadar mantıklı olmasa da) ati 5850nin fiyatını arttırmazsa şaşırırım :)

yaw yok GTX 470 700tl
    GTX 480 950 tl fln
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

quote:

gtx480 o fiyatlara satabilirde 470 1000tl ye nasıl satıcak.eğer gercekten 470 1000 tlye satılırsa(exa ana sayfasına koyduguna göre öyle herhalde,ne kadar mantıklı olmasa da) ati 5850nin fiyatını arttırmazsa şaşırırım :)

yaw yok GTX 470 700tl
    GTX 480 950 tl fln

1000'den 700'e düşüreni ne yaparlar burda bilmiyorum... Olacağı 850-900TL daha fazlası olmaz GTX 480'de 1000TL minimum.
  • quote:

quote:

yaw yok GTX 470 700tl
    GTX 480 950 tl fln

GTX 470 800 lira civarı gtx 480 1100 civarı gelcek sen güven bana bu işten iyi anlarım
  • quote:

quote:

yaw yok GTX 470 700tl
    GTX 480 950 tl fln

kdv dahilmi hariçmi sen uygun verirsen senden alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: XIII

quote:

quote:

yaw yok GTX 470 700tl
    GTX 480 950 tl fln

kdv dahilmi hariçmi sen uygun verirsen senden alalım

yok bunun üstüne 1 milyar kdv veriyorsun azcık mateatik yaparsan
    349 dolar + kdv + kar payı ile 700 oldunu anlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

quote:

yaw yok GTX 470 700tl
    GTX 480 950 tl fln

1000'den 700'e düşüreni ne yaparlar burda bilmiyorum... Olacağı 850-900TL daha fazlası olmaz GTX 480'de 1000TL minimum.

ona bakarsa sen SabrePc de 680dolar diyince gene İYİKİ 5970 ALDIM DİYORDUN demekki neymiş her lafa atlanmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

ben açıklıyayım exa bu siteye reklam veren bir firma exa hakkında kötü yorumları forumda tutmazlar exa burda yüksek fiyatdan ürünleri satmak istese
    bile kötü yorumlar anında silinir... haklılarda reklam forumun tek gelir kaynağı

• aslında samimi söylemek gerekirse @Source hala iyi ki 5970 aldım diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksmoke

aslında samimi söylemek gerekirse @Source hala iyi ki 5970 aldım diyor

Barışla ben ülkede kartı ilk alanız.Ülkede ilk ben aldım ardından hemen Barış aldı.

Alış tarihimiz 26.11.2009 Saat : 10.56

Sonuçta aradan 4 ay geçti yeni seri kartlar çıktı bu kart halen king
  • nvidia her zamanki gibi eksi performans artı ve artı kazık fiyatlar allah korusun iyiki sadece nvidia yok piyasada
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

quote:

yaw yok GTX 470 700tl
    GTX 480 950 tl fln

ona bakarsa sen SabrePc de 680dolar diyince gene İYİKİ 5970 ALDIM DİYORDUN demekki neymiş her lafa atlanmaz

Güldürdün beni ben halen daha iyiki almışım diyorum şuan en hızlı ekran kartı ve süper oc potansiyeli ve en önemlisi ısınma problemleri olmayan bir kart sahibiyim.

• 470 in 700 e ineceğini sanmıyorum en az 800 olur. 480 de arkadasların dediği gibi 1000 lira. önceki fiyat konusunun silenme nedeninin dh la iyi geçinen bir şirketi eleştirmek olduğunu sanmıyorum. bunu haklı bulan arkadasları kınıyorum ne yani ati veya nvidia şimdi dh ve bi kaç tarafsız gözüken forumma para bassa biraz ve onlarda ati veya nvidia fanatikliği yapsa veya parayı veren herhangibir markanınkini bu kabul edilebilir mi? bence kesinlikle edilemez.bi şirket ne kadar paraylar reklam verirse versin foruma forum yöneticeleri üyelerin eleştiri haklarını özgürlüklerini korumak zorundadır yoksa forum değersizleşir, çirkinleşir. dh ın böle bişey yaptığna inanmıyorum bana kalırsa basit bi kural hatası yapılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

nvidia her zamanki gibi eksi performans artı ve artı kazık fiyatlar allah korusun iyiki sadece nvidia yok piyasada

aslında tamam nvidia kazıkçıdır savunacak değilim.

ama bu durumda dediklerine katılmak zor.

yurtdışı fiyatlarına baktığında sanırım hd5870 ile gtx480 ~100$ fark var ki kabul edilebilir.

hatta ben şöyle düşünüyorum fermiye harcadığı zamanı artı kaybettiği zamanı düşünürsek, nvidia bu mimariden zarar bile ediyor olabilir. tamam zarar demeyelimde beklediğini bulamadığı kesin (kardan zarar)
  • n-vidia eninde sonunda çekecek fiyatları aşağıya :) ben 2 -3 ay içinde gtx 480 leri 800-900 liradan alınabileceğini düşünüyorum..
    keza Gtx470 lerde 600 liraya kadar gerileyecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

quote:

aslında samimi söylemek gerekirse @Source hala iyi ki 5970 aldım diyor

Barışla ben ülkede kartı ilk alanız.Ülkede ilk ben aldım ardından hemen Barış aldı.

Alış tarihimiz 26.11.2009 Saat : 10.56

Sonuçta aradan 4 ay geçti yeni seri kartlar çıktı bu kart halen king

Evet ilk biz aldık ankarada olsam o gün almaya giderdim ellerimle

Fermi'nin hem gecikeceğini hemde bekleneni veremiyeceğini o zamanlar düşünmüştüm tabiki buna FX serisinde yaşadığım tecrübenin etkisi büyük

"Yaşasın 5970"

GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

n-vidia eninde sonunda çekecek fiyatları aşağıya :) ben 2 -3 ay içinde gtx 480 leri 800-900 liradan alınabileceğini düşünüyorum..
    keza Gtx470 lerde 600 liraya kadar gerileyecektir..

Güzel hayal umarız böyle olur böylece atide indirim yapmış olur.
  • 5970 de maşallah ya benim kasanın önünden çıkar valla
  • Exa fiyatını bilmese o fiyattan ön sipariş almazdı.
    Ha olur bir düşüş ama.
    Kesinlikle 1000 den 700 e olmaz. olsa olsa 950 bilemedin 900 olur.
    Sebre 680$ a ülke vergisi dahil fiyat vermiş olamaz mı?
    Exa fiyatı 650$ a geliyor. Üzerine KDV de ekleyince fiyatı 767$ a çıkıyor.
  • quote:

5970 de maşallah ya benim kasanın önünden çıkar valla

Abisi elinden öper bi kaç gün önceki temizleme işleminden

GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları
  • Firmaların reklamını en iyi kullanıcılar yapar.
    Öyle dikta etmekle hiç birşeyi örtemezler.Gerçekler her zaman su yüzüne çıkmak için fırsat kollar.Bir yanlış varsa eni sonu ortaya çıkacaktır.
    İnventus'a gelene kadar almayın diyorum bu aletleri.
    EXA'dan bir çöp bile almam.
    KDV indiriminin son günü HDD siparişi verdim.Siparişi verdim yani stokta var görünüyordu.Neyse o gün %8 KDV ile HDD aldığım için içim rahatken.Ertesi gün bir baktım iptal etmişler.Neymiş stokta yokmuş.Yarım saat cep telefonundan konuştum kendileriyle bir dünya telefon parası vermek zorunda kaldım.
    Allem ettiler kullem ettiler en sonunda bana lanet ettirip para iadesi istememi sağladılar.Ben iptal edene kadar siparişini geçtiğim HDD'i stokta yok görünüyordu.Ve çok değil arkadaşlar 1 saat sonra aynı HDD stokta var görünüyordu.

Yani ne oldu ne bitti bilmiyorum varsayım olarak KDV indirimin son gününde fatura kesmediklerinden olsa gerek ertesi günü %18'den fatura kesmeleri gerektiğinden göndermediler .Başka türlü bir izahı yok.İlk alışverişimde 10 TL için beni kaybettiler.Kendilerini buradan kutluyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.