Şimdi Ara

GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
3.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dennjS

ya bu fiyatlar şaka falan dimi

Şaka tabi daha kdv yok çünki
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL[e]N

quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Ekran kartı gibi çabuk güncelliğini yitiren bir bileşene asla bu paraları vermem...

Şahsen alacağım yüksek seviye bir kart için, max. vereceğim para 500 TL civarı olur, üzerini veripte almam sonuçta getirisi yok bana...

elimde şuan ati 4670 var biraz oc yapıp yoluma devam edecegim yaz sonu bunları 500 - 400 alırız

ABSOLUT

http://www.myusabox.com ile acaba gelirmi bunlar ?

Bahsettiğin firmayı ilk defa görüyorum açıkçası ama Amerika'dan en risksiz ürün getirmenin yolu özel firma kullanmamaktır.

Ürünü alırken USPS ile alın (Amerikan PTT'si) Türkiye'ye ulaşınca PTT devralıyor ve ulaştırıyor.

Problem çıksa bile ufak bir ücreti var,adını unuttum,ürün tutarının %10'u kadar falandı,onu öder alırsınız ürünü.Yine de daha tecrübeli arkadaşlar vardır,onlara da bir sorun.

• GTX 470 - 5850 den 100TL
    GTX 480 - 5870 ten 100TL pahalı olsa kesinlikle ATI'nin yüzüne bakmam nvidia fanı falan değilim ama o kadar parayı sonuçta oyunları full garifk ayalarında oynamak için veriyoruz nvidia'da bu konuda pis oynuyor physx ve just cause 2'deki su efektlerinden bildiniz gibi ama bu kadar fark fazla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skid_row -- 28 Mart 2010; 20:56:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikmetg

Bu forumda yöneticilerden hiç de memnun değilim. pek de kullanmam bu sebeple.

haksız yere konun silinir haksız yere uyarı alırsın ...

Bu esnada benim de konum silinmiş.

AMD ATI %20 ile %30 arasında indirime hazırlanıyor. kaynak çok sağlam. yurt dışında bir bilişim şirketinde çalışan arkadaşım var.

fermi fiyatları böyle olursa atiden indirim filan beklemeyin. %15 daha fazla performans icin kimse +250 lira vermez gidip 5800 serisi kart alır. bence ati fiyatları sabit kalacak.
  • tuhaf olan ne biliyor musunuz? Bu karta bu kadar paralar verip sonra 1-2 sene sonra bu kart 150 liraya kadar düşüyor HD4850 ilk çıktığında ne kadardı? Bence işiniz çok önemli değilse makine mühendisi grafiker vs.. bunlara bu kadar para yazık oluyor Nvidia rekabet açısından fiyatları düşük tutsa herkes yönelse Ati de fiyatı aşşağı çekse çok daha iyi olurdu. Şuanda hd4850 kullanıyorum kaç senelik kart ama bugün hala orta seviye iyi kartlardan biri Boş paralar bunlar sonu yok bir kaç sene sonra dx12 sevdası ona da 2000 tl den açılış verir o zaman bunlar vay anasını memleketin hali o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları

• quote:

gtx480 picnic edition..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 28 Mart 2010; 21:16:43 >

• quote:

hiç güleceğim yoktu
  • Üst kısım enerjisini SLI köprüsünden alıyor galiba. Nvidia nın dizaynından daha işlevsel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

gtx480 picnic edition..

Fehmi ile mangal keyfi

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

quote:

Orijinalden alıntı: blacksmoke

aslında samimi söylemek gerekirse @Source hala iyi ki 5970 aldım diyor

Barışla ben ülkede kartı ilk alanız.Ülkede ilk ben aldım ardından hemen Barış aldı.

Alış tarihimiz 26.11.2009 Saat : 10.56

Sonuçta aradan 4 ay geçti yeni seri kartlar çıktı bu kart halen king

Merak ettim ne getirisi oldu size ? Sadece fantezi para israfı.HD5870 ile arasında fark yok.5970'in oynattığı 5870'te oynatıyor.5870'in DX11'de kastığını 5970 'te kasıyor.Eminimki 6xxx serisi çıktığı zaman 5970'in ego tatmini dışında hiçbir yararını görmeden 6xxx serisi alırsınız :) Para sizin paranız zevk sizin zevkiniz bana karışmak düşmez. :)

GTX4xx'e gelince yeni driverlar ile ne olur bilmem ama.Şuanlık pek iş görecek gibi değil.5870 GTX480'den daha çok al beni diyor..GTX470 ise HD5870'ten ucuz olursa HD5850'den biraz pahalı olursa yerine tercih edilebilir.3Dvision , Cuda gibi teknolojiler iş yapıyor.Özellikle 3Dvision ' ı çok merak ediyorum.Müthiş birşey , çağ açıp kapatır :P

• quote:

Koptum yaa, süper
  • fiyat normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitdevrek

fiyat normal.

Kime göre, neye göre?
  •  GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları

şapkasını da ben ekledim.

birisi de, italyan aşcılardaki gibi kedi bıyığı eklesin bi zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

şapkasını da ben ekledim.

birisi de, italyan aşcılardaki gibi kedi bıyığı eklesin bi zahmet.

Logo müthiş olmuş

• Açıkcası ne desem boş... Nvidia fanatiği arkadaşlar gene at gözlüğünü takarak "fiyatlar normal" ya da "fiyatlar ÇOK düşecek" diyip duruyorlar...

Yaw akıl var mantık var... 1000TL'ye 5850CF yaparsın... 1200TL'ye 5970 alırsın ya da 5850CF yapar yanına düşük model bir Nvidia alır PhysX+CUDA kullanırsın...

Ama yok, "Kraldan Çok Kralcı"yız biz, Nvidia dediysek NVIDIA!

Gün gelir devran döner, ATI bu duruma düşer eywallah ama hala önündekini görüp de "objektif" olayamayan arkadaşları görüyorum, üzülüyorum... Paranıza, çenenize, beyininize yazık... Nvidia bu dönem çuvalladı işte kabul edin geçin... 28nm'ye geçildiğinde Fermi TAM KAPASİTEYE geçip de biraz kurcalanınca("tweak") belki ATI'nin 6xxx serisi yalan olacak, kim nasıl nereden bilecek ?

Boşverin arkadaşlar birbirinizi yemeyin, şu dönemde en güzel kart 5850'dir, yetmediği yerde overclock, yetmediği yerde 2. 5850 takılır devam edilir... Ta ki ATI ya da Nvidia'dan daha iyi bir Fiyat/Performans ürünü çıkana kadar...

Sağlıcakla kalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugu-R -- 29 Mart 2010; 1:10:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugu-R

Açıkcası ne desem boş... Nvidia fanatiği arkadaşlar gene at gözlüğünü takarak "fiyatlar normal" ya da "fiyatlar ÇOK düşecek" diyip duruyorlar...

Yaw akıl var mantık var... 1000TL'ye 5850CF yaparsın... 1200TL'ye 5970 alırsın ya da 5850CF yapar yanına düşük model bir Nvidia alır PhysX+CUDA kullanırsın...

Ama yok, "Kraldan Çok Kralcı"yız biz, Nvidia dediysek NVIDIA!

Gün gelir devran döner, ATI bu duruma düşer eywallah ama hala önündekini görüp de "objektif" olayamayan arkadaşları görüyorum, üzülüyorum... Paranıza, çenenize, beyininize yazık... Nvidia bu dönem çuvalladı işte kabul edin geçin... 28nm'ye geçildiğinde Fermi TAM KAPASİTEYE geçip de biraz kurcalanınca("tweak") belki ATI'nin 6xxx serisi yalan olacak, kim nasıl nereden bilecek ?

Boşverin arkadaşlar birbirinizi yemeyin, şu dönemde en güzel kart 5850'dir, yetmediği yerde overclock, yetmediği yerde 2. 5850 takılır devam edilir... Ta ki ATI ya da Nvidia'dan daha iyi bir Fiyat/Performans ürünü çıkana kadar...

Sağlıcakla kalın...

çok doğru tabi canım birazda ati kazansın hep nvidia kazanacak diye birşey yok haklısın dostum yoksa bu piyasa cidden dönmez hep ati yada hep nvidia kaybederse....Nvidia bu kadar güç tüketen ve ısınan bir kart yapmasaydı kimse bu kadar fazla elştiri yapmayacaktı ama kendileri kaşındılar bence

• en azından komur ve dogaz faturasından sarfiyatla hd5*** serisiyle aynı fıyata gelır
  • @NECROCYBER

Sadece o da değil...

Arkadaşlar uyanın artık, bu firmaların tek derdi para kazanmak ve bunun için de pazarı kontrol etmek yani tüketiciyi yönlendirmek/manüpile etmek zorundalar... Kapalı kapılar ardında ATI, Nvidia ve INTEL arasında GPU piyasası üzerine daha ne planlar/konuşmalar oluyordur bizim haberimiz yok...

Bırakın onlar yesin birbirlerini, bizim mi ki bu firmalar birbirimizi yiyoruz... Bırakın onlar kart üretsin, rekabet etsin... Ne zaman işimize yarar bir ürün çıkartırlarsa o zaman oturalım ürünleri enine boyuna inceleyip BİZE yarayan ürünü alıp geçelim...

Bu kadar kırıcı/zorlayıcı/sert tartışmalara ne gerek var, değil mi ?

UNUTMAYIN, ATI-NVIDIA bizim için var biz onlar için değil, bizim onlara ihtiyacımız olduğundan çok onların bize ihtiyacı var, kart satacaklar ki para kazanacaklar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugu-R -- 29 Mart 2010; 1:42:27 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.