Şimdi Ara

GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
3.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: demircibu

ben açıklıyayım exa bu siteye reklam veren bir firma exa hakkında kötü yorumları forumda tutmazlar exa burda yüksek fiyatdan ürünleri satmak istese
    bile kötü yorumlar anında silinir... haklılarda reklam forumun tek gelir kaynağı

demekki yorum yaparken bundan sonra dh'ya reklam veren firmaların olup olmadığına dikkat etmemiz gerekiyor...
  • quote:

ben açıklıyayım exa bu siteye reklam veren bir firma exa hakkında kötü yorumları forumda tutmazlar exa burda yüksek fiyatdan ürünleri satmak istese
    bile kötü yorumlar anında silinir... haklılarda reklam forumun tek gelir kaynağı

Kesinlikle haklısın dostum
  • quote:

Yani diyorsun ki bir nevi diktatörlük gibi birşey; biz istediğimizi yaparız; kimseyede hesap vermeyiz. İşimize gelmeyen konuyu siler; açıklamada yapmayız; bu mu yani?
  • quote:

Bu çok çirkin bir iddia.
    Eğer doğru ise de DH çok çirkin bir site!
  • O fiyata alkmaktansa yurtdışı garantisiz 2 adet GTX 270 almak daha mantıklı.Bir adet Türkiye fiyatı zaten hemen hemen 2 adet yurtdışı fiyatına geliyor.Tabi gümrük mevzusunu bir şekilde aştığımızı varsayıyorum.

Düzeltme:GTX470 demek istemişim,kartın ismini ağzım kabul etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT -- 28 Mart 2010; 19:49:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Ekran kartı gibi çabuk güncelliğini yitiren bir bileşene asla bu paraları vermem...

Şahsen alacağım yüksek seviye bir kart için, max. vereceğim para 500 TL civarı olur, üzerini veripte almam sonuçta getirisi yok bana...

elimde şuan ati 4670 var biraz oc yapıp yoluma devam edecegim yaz sonu bunları 500 - 400 alırız

ABSOLUT

http://www.myusabox.com ile acaba gelirmi bunlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 28 Mart 2010; 11:19:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Bu çok çirkin bir iddia.
    Eğer doğru ise de DH çok çirkin bir site!

Aman her an ban yiyebilirsin bak

• Gerçekten çok pahalı..
  • bu fermi fiyatlarıyla memlekette ati satışlarının patlayacağı kesin
  • yok öle bişi shanebaxtor 299 dolar diodu noldu fos sabrepc 680 dolar diodu noldu fos buda fos atiboylar sevinmesin hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Ekran kartı gibi çabuk güncelliğini yitiren bir bileşene asla bu paraları vermem...

Şahsen alacağım yüksek seviye bir kart için, max. vereceğim para 500 TL civarı olur, üzerini veripte almam sonuçta getirisi yok bana...

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

yok öle bişi shanebaxtor 299 dolar diodu noldu fos sabrepc 680 dolar diodu noldu fos buda fos atiboylar sevinmesin hemen

nVidiaboy olarak sen sevinebilirsin.Görürsün artıyomu artmıyomu ati satışları.Kendinizi kandırmaya devam ediyosunuz hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grizzle -- 28 Mart 2010; 11:56:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donyali61

quote:

yok öle bişi shanebaxtor 299 dolar diodu noldu fos sabrepc 680 dolar diodu noldu fos buda fos atiboylar sevinmesin hemen

nVidiaboy olarak sen sevinebilirsin.

nviboy fln degilim benim adıma konuşma
    GTX 480 680 dolar diye çıkıcak denilince coşan atiboy lar şimdi gene coşmuş
    bak sana şöle diyim gerçi anlarsan
    kart(gtx 470) 349USD(1.53 dolar) Tr ye 533Tl olarak girer üstüne +95 tl de %18 KDV si edermi sana 628 bizim bu TEKLONOJİK ülkemizde de vatan gibi firmalar otomatik 700 Tl fln yapar ama max 700 olur şimdi anladınmı

• quote:

• bu fiyatlarla anca vitrin süsü olurlar.

e.ek gibi indircekler lafım sadece exa ya değil.
  • quote:

quote:

quote:

nVidiaboy olarak sen sevinebilirsin.

GTX 480 680 dolar diye çıkıcak denilince coşan atiboy lar şimdi gene coşmuş
    bak sana şöle diyim gerçi anlarsan
    kart(gtx 470) 349USD(1.53 dolar) Tr ye 533Tl olarak girer üstüne +95 tl de %18 KDV si edermi sana 628 bizim bu TEKLONOJİK ülkemizde de vatan gibi firmalar otomatik 700 Tl fln yapar ama max 700 olur şimdi anladınmı

Bak 19 yaşındasın kalbini kırmak istemiyorum.İlk önce sen saygıyı öğren.Tamam haklısın sana ben ne desem boş.Kusura bakma.İsterse 600lira olsun o kart ben o karta o parayı vermem.Ama başkasının adınada atiboy falan konuşma.

• quote:

quote:

nVidiaboy olarak sen sevinebilirsin.Görürsün artıyomu artmıyomu ati satışları.Kendinizi kandırmaya devam ediyosunuz hala

Kutudan kınada çıkıyomuymuş
  • Exa uzun zamandır hizmet veren bir site. DH'nin bu insanları korumasına saygıyla karşılarım. Zira Nvidia'nın yarım garanti verdiği ürün yüzünden laf işitmeyi bu insanlar değil, üreticinin kendisi hak ediyor. Sebep Nvidia; çünkü 2. senenin garantisi dağıtıcılara kalıyor. Kart da dağıtıcılara bedava gelmediğine göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big.Daddy

quote:

quote:

Kutudan kınada çıkıyomuymuş

Onu bilmiyorumda fermiden tesbihle yüzük çıkabilir promosyon olarak.Malum o kadar parayı verdikten sonra stres atmakta gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grizzle -- 28 Mart 2010; 12:45:28 >

• gtx480 o fiyatlara satabilirde 470 1000tl ye nasıl satıcak.eğer gercekten 470 1000 tlye satılırsa(exa ana sayfasına koyduguna göre öyle herhalde,ne kadar mantıklı olmasa da) ati 5850nin fiyatını arttırmazsa şaşırırım :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.