Şimdi Ara

GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
3.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre hocam yanlış bişey yapmadınız ya, ramlerin üzerindeki lastikler koparılmış gibi gözüküyor.
  • Bu fiyattan satması zor. Paşa paşa indirirler belli bir süre sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Emre hocam yanlış bişey yapmadınız ya, ramlerin üzerindeki lastikler koparılmış gibi gözüküyor.

Güzel tespit gerçekten bravo iyi bakmışsın.O yapışkanımsı şeyler metal üstündeydi o zaman.
  • bu kartın Türkiye de ederi en fazla 1000tl dir üstüne verilen her kuruş bu şartlarda zayi olur bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

quote:

Emre hocam yanlış bişey yapmadınız ya, ramlerin üzerindeki lastikler koparılmış gibi gözüküyor.

Güzel tespit gerçekten bravo iyi bakmışsın.O yapışkanımsı şeyler metal üstündeydi o zaman.

Hocam acele mi ettiniz kartı ayırırken? Biraz bekleyince gevşiyorlar zaten, yapışkan değiller. Ahtapot tutmacı gibi kıvamı

• quote:

quote:

quote:

Hocam acele mi ettiniz kartı ayırırken? Biraz bekleyince gevşiyorlar zaten, yapışkan değiller. Ahtapot tutmacı gibi kıvamı

Normalde zaten soğutucuyu karttan ayırdığında o ısı iletecinin soğutuda kalması gerekiyor.Yani normali bu şekilde.
     GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

quote:

quote:

quote:

Normalde zaten soğutucuyu karttan ayırdığında o ısı iletecinin soğutuda kalması gerekiyor.Yani normali bu şekilde.

benimki plx üstünde kalmış onun dışında aynı

• Hd5970'da kullanılan ram lastikleri farklı olabilir, belki kartın elleneceğini hesaplamamışlardır. Zararı olmasın, tek temennim bu
  • Keşke bu ekran kartlarınında spot piyasası olsa ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Keşke bu ekran kartlarınında spot piyasası olsa ya

Di mi ya Harika olurdu valla. Piyasa canlanırdı.
  • Gtx 480 alacak arkadşlara şimdiden hayırlı olsun, en büyük kazançları kışın odun kömür parası derdinden kurtuldular, kasayı nereye koyarsan orayı ısıtır. Ufo gibi tak nereye istersen kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

n-vidia eninde sonunda çekecek fiyatları aşağıya :) ben 2 -3 ay içinde gtx 480 leri 800-900 liradan alınabileceğini düşünüyorum..
    keza Gtx470 lerde 600 liraya kadar gerileyecektir..

Hiç boşuna hayal kurma Fermi lerin fiyatının düşmesi çok çok zor. Zaten büyük GPU nedeniyle maliyeti yüksek, bu fiyatlarla bile muhtemelen Nvidia zarar ediyordur. Rakip kartlara göre alınası bir kart olmadığı içinde Nvidia bu kartları çok az sayıda piyasaya sürüp (kartı çıkaramadı demesinler diye) milletin çenesini kapatacak ancak.

EXA bilgisayar son birkaç yıldır İstanbul da düşük fiyatları nedeniyle en çok satış yapan firmalardan. EXA nın fiyatı bu olduğuna göre bunun üzerini düşün aşağısını pek düşünme bence, belki Gigatek ve Novabilgisayar çok cüzi miktarda ucuza satabilir.

Bu arada öbür konunun silinme nedenini "TARTIŞMALI KONU NEDENİYLE" silindi diye bildirdiler bana. ne demekse artık, forumun amacı tartışma değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigteacher

quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

n-vidia eninde sonunda çekecek fiyatları aşağıya :) ben 2 -3 ay içinde gtx 480 leri 800-900 liradan alınabileceğini düşünüyorum..
    keza Gtx470 lerde 600 liraya kadar gerileyecektir..

Hiç boşuna hayal kurma Fermi lerin fiyatının düşmesi çok çok zor. Zaten büyük GPU nedeniyle maliyeti yüksek, bu fiyatlarla bile muhtemelen Nvidia zarar ediyordur. Rakip kartlara göre alınası bir kart olmadığı içinde Nvidia bu kartları çok az sayıda piyasaya sürüp (kartı çıkaramadı demesinler diye) milletin çenesini kapatacak ancak.

EXA bilgisayar son birkaç yıldır İstanbul da düşük fiyatları nedeniyle en çok satış yapan firmalardan. EXA nın fiyatı bu olduğuna göre bunun üzerini düşün aşağısını pek düşünme bence, belki Gigatek ve Novabilgisayar çok cüzi miktarda ucuza satabilir.

Bu arada öbür konunun silinme nedenini "TARTIŞMALI KONU NEDENİYLE" silindi diye bildirdiler bana. ne demekse artık, forumun amacı tartışma değil mi?

+1000

• ya bu fiyatlar şaka falan dimi
  •  GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları
  • quote:

Exa uzun zamandır hizmet veren bir site. DH'nin bu insanları korumasına saygıyla karşılarım. Zira Nvidia'nın yarım garanti verdiği ürün yüzünden laf işitmeyi bu insanlar değil, üreticinin kendisi hak ediyor. Sebep Nvidia; çünkü 2. senenin garantisi dağıtıcılara kalıyor. Kart da dağıtıcılara bedava gelmediğine göre...

Tabiki buda otomatik olarak bu tarz fırsat kollayan firmaların "insanları kazıklama hakkı"nı kullanmalarını gerektiriyor...

DH sayesindede bilinçli kişiler "aman kazıklanmayın, gerçek fiyat bu değil" gibi uyarılarını yapıyor. (Yada bazı yöneticilerden dolayı yapamıyor, konu siliniyor mu desem...)

2 sene garantiyi sunamadıkları zaman gümrükten geçemiyor diye biliyorum ancak ASUS, XFX tarzı üretici firmalar zaten vermiyormu bu garantiyi?

(Örnek olarak ASUS 9 sene sınırlı üretici garantisi vermiş:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814121373&cm_re=gtx480-_-14-121-373-_-Product )

Gerçekten çok (na)hoş bir tablo.

• Ben uyardığım için 2 ceza puanı aldım aman siz yapmayın boşverin kazıklanmak iyidir..
  • Henüz satışta değil o fiyattan. Hele bir çıksın, ondan sonra konuşalım. Hd5870 de 350$'dan çıktı 400$dan satılıyor. Neyin ne olacağı belli değil.
    Exa insanları kazıklamıyor bence. 2. senenin garantisi de bir yerden çıkacak, hiç kimse mağdur olmasa en güzeli, ama her zaman mümkün olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

• Demekki metal kısımları ızgara yapmak için açık bırakmışlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.