Şimdi Ara

GTX 480 ve GTX 470 Türkiye Fiyatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
3.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ugu-R

@NECROCYBER

Sadece o da değil...

Arkadaşlar uyanın artık, bu firmaların tek derdi para kazanmak ve bunun için de pazarı kontrol etmek yani tüketiciyi yönlendirmek/manüpile etmek zorundalar... Kapalı kapılar ardında ATI, Nvidia ve INTEL arasında GPU piyasası üzerine daha ne planlar/konuşmalar oluyordur bizim haberimiz yok...

Bırakın onlar yesin birbirlerini, bizim mi ki bu firmalar birbirimizi yiyoruz... Bırakın onlar kart üretsin, rekabet etsin... Ne zaman işimize yarar bir ürün çıkartırlarsa o zaman oturalım ürünleri enine boyuna inceleyip BİZE yarayan ürünü alıp geçelim...

Bu kadar kırıcı/zorlayıcı/sert tartışmalara ne gerek var, değil mi ?

UNUTMAYIN, ATI-NVIDIA bizim için var biz onlar için değil, bizim onlara ihtiyacımız olduğundan çok onların bize ihtiyacı var, kart satacaklar ki para kazanacaklar ...

doğru söze ne hacet yorumsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Firmaların reklamını en iyi kullanıcılar yapar.
    Öyle dikta etmekle hiç birşeyi örtemezler.Gerçekler her zaman su yüzüne çıkmak için fırsat kollar.Bir yanlış varsa eni sonu ortaya çıkacaktır.
    İnventus'a gelene kadar almayın diyorum bu aletleri.
    EXA'dan bir çöp bile almam.
    KDV indiriminin son günü HDD siparişi verdim.Siparişi verdim yani stokta var görünüyordu.Neyse o gün %8 KDV ile HDD aldığım için içim rahatken.Ertesi gün bir baktım iptal etmişler.Neymiş stokta yokmuş.Yarım saat cep telefonundan konuştum kendileriyle bir dünya telefon parası vermek zorunda kaldım.
    Allem ettiler kullem ettiler en sonunda bana lanet ettirip para iadesi istememi sağladılar.Ben iptal edene kadar siparişini geçtiğim HDD'i stokta yok görünüyordu.Ve çok değil arkadaşlar 1 saat sonra aynı HDD stokta var görünüyordu.

Yani ne oldu ne bitti bilmiyorum varsayım olarak KDV indirimin son gününde fatura kesmediklerinden olsa gerek ertesi günü %18'den fatura kesmeleri gerektiğinden göndermediler .Başka türlü bir izahı yok.İlk alışverişimde 10 TL için beni kaybettiler.Kendilerini buradan kutluyorum.

Kardeş kusura bakma ama Nefes filminde yüzbaşının dediği gibi Burası Amerika mı bir yaralı için helikopter isteyeceğiz. Madem hdd alma niyetindeydin son günü bekleyeceğine en az 3 gün kala vermeliydin ki bu tarz riskleri almamış olurdun. Yanlış anlaşılma olmasın firmanın tututmu son derece yanlış ama senin bu Türkiye şartlarını göz önüne almaman da zararlı çıkmana sebep olmuş.

• Ucuzlasa da alsak
  • tam teşekküllü bi sistemde gtx 480 ya da gtx 470'i tam anlamıyla kullana bilmek için o zaman 17000 dolar yeterli olur her halde
  • 1 Nisan şakasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nm1

quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Firmaların reklamını en iyi kullanıcılar yapar.
    Öyle dikta etmekle hiç birşeyi örtemezler.Gerçekler her zaman su yüzüne çıkmak için fırsat kollar.Bir yanlış varsa eni sonu ortaya çıkacaktır.
    İnventus'a gelene kadar almayın diyorum bu aletleri.
    EXA'dan bir çöp bile almam.
    KDV indiriminin son günü HDD siparişi verdim.Siparişi verdim yani stokta var görünüyordu.Neyse o gün %8 KDV ile HDD aldığım için içim rahatken.Ertesi gün bir baktım iptal etmişler.Neymiş stokta yokmuş.Yarım saat cep telefonundan konuştum kendileriyle bir dünya telefon parası vermek zorunda kaldım.
    Allem ettiler kullem ettiler en sonunda bana lanet ettirip para iadesi istememi sağladılar.Ben iptal edene kadar siparişini geçtiğim HDD'i stokta yok görünüyordu.Ve çok değil arkadaşlar 1 saat sonra aynı HDD stokta var görünüyordu.

Yani ne oldu ne bitti bilmiyorum varsayım olarak KDV indirimin son gününde fatura kesmediklerinden olsa gerek ertesi günü %18'den fatura kesmeleri gerektiğinden göndermediler .Başka türlü bir izahı yok.İlk alışverişimde 10 TL için beni kaybettiler.Kendilerini buradan kutluyorum.

Kardeş kusura bakma ama Nefes filminde yüzbaşının dediği gibi Burası Amerika mı bir yaralı için helikopter isteyeceğiz. Madem hdd alma niyetindeydin son günü bekleyeceğine en az 3 gün kala vermeliydin ki bu tarz riskleri almamış olurdun. Yanlış anlaşılma olmasın firmanın tututmu son derece yanlış ama senin bu Türkiye şartlarını göz önüne almaman da zararlı çıkmana sebep olmuş.

Şaka yapıyorsun sanırım.Ya da EXA'nın yaptığı çakallığı çözemedin.
    Son gün satış yapmasaydılar o zaman arkadaş.Ben zorla mı satın aldım?
    Burası Türkiye burda böyle diyerek kabullendiğimizden zaten şu firmalar kendine çeki düzen vermiyorlar.
    Firmalar yasal boşluklardan yararlanıp tüketiciyi sömürüyorlar, Türk haklı hakkını savunmayı bilmez diyip aşağılıyorlar sen de kalmış bir tüketici olarak ben de hata payı arıyorsun san da helal olsun.

Son günde alırım ilk günde bu beni bağlar.Firma stokta olan ürünü ben sipariş verdiğimde bana yollamak zorunda.
    Ki hadi stokta yok yapılmış bir hata diyip geçtik.Ya adamlar siparişimi iptal ettikten 1 saat sonra tekrar satmaya başladılar HDD'i.Böyle bir çakallık olabilir mi?
    Senin gibi düşünenlere herşey müstehak.Umarım başına gelirde ne dediğimi anlarsın böyle anlatmakla olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: treabacks

1 Nisan şakasıdır.

Kart mı fiyatı mı?
  • fudzillanın gtx 480 avrupa fiatları haberi ; en ucuzu 463.52 euro gözüküyor .

http://buy.fudzilla.com/?cat=gra16_512&asuch=GTX%20480&sort=p
  • 470 gtx =349 euro

480 gtx =480 euro

satis hepsi dahil KDV

fiyatlar burda he he

http://www.alternate.de/html/categoryListing.html?cat1=9&cat2=999&cat3=0&bfbox=0&bfId=367&bfValue=512&bfId=70&bfValue=524160&&tn=HARDWARE&l1=Grafikkarten&l2=PCIe-Karten+NVIDIA&l3=GeForce+GTX&

Türkiyede baya pahali

almanyada kdv 19 %

Türkiyede sanirim rekabet yok ondan hardware pahali

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksmoke

5970 de maşallah ya benim kasanın önünden çıkar valla

valla mesajını okuyunca, gözümde canlandı bir anda.
  • almanya fiyatlarına baktım...

leadtek gtx470 vergi dahil 355 euro yani 730 ytl falan...
    türkiyede 990 ytl civarı deniliyo... fark bayagı var...
    fiyatlar oturunca falan belki 800 850e falan düser...
    ozaman almaya degebilir...

yada gtx470 ve gtx480'in cıkısı ile
    nvidia gtx295 285lerde güzel bir indirime giderse
    onları tercih ederim... yeterde artar bile...

temmuz 2007'de 550ytl 'ye LEADTEK PX8800GTS TDH 320MB almıstım...
    hala kullanıyorum... su ana kadar cıkan tüm oyunları optimum ayarlarla oynayabiliyorum...
    cokda memnunum...
    bu mantıkla gtx295 gtx285ler bizlere oldukca süre yetecektir bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [ReNoVaTiO] -- 30 Mart 2010; 3:09:35 >
  • exa ve nova sitelerine eklemiş gtx470 ve 480i
    markalar palit ve zotac....

yaw arkadaslar neden piyasada hic gtx275 285 falan yok...
    komple üretimlerimi durdu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [ReNoVaTiO] -- 30 Mart 2010; 14:30:19 >
  • coştur fermi
  • ayrıca Türkiyede dolar üstünden satılacagını dusunursek fiyatlar almanyadan filan da ucuz olucak ama iste bazı yetkili kisiler tüketiciyi düsünmüyor ,fırsat bu fırsattır diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fod

ayrıca Türkiyede dolar üstünden satılacagını dusunursek fiyatlar almanyadan filan da ucuz olucak ama iste bazı yetkili kisiler tüketiciyi düsünmüyor ,fırsat bu fırsattır diyorlar

mantiklari direk ne kadar kaziklasak kardır

ama tüketici eğer akıllı davranır ve almazsa mecbur düşürecekler yada turşusunu kurarlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.