Şimdi Ara

Gtx285 hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar artık 9800gtx'e veda etme kararı aldım bu nedenle gtx285 almayı düşünüyorum

sormak istediğim bu zaman kadar sürekli zotac kullandım gtx285 olarak hangisini alırsam daha mantıklı olur

gigabyte 850 tl zotac amp 900 tl bu ikisinden tabiki amp ın fabrika çıkış hızlandırılmış olduğunu biliyorum fakat gigabyte tercih etsem hata mı yaparım

bunların dışında diğer önerileri de açığım Ati kartlar yada 40nm leri beklemek gibi

teşekkürler

• oc yapabilirim diyorsan gigabyte bile alsan olur. çünkü kartların hepsi aynı referans tasarım.
    ama yok oc uğraşamam hazırından şöyle yüzde 10 gibi oc li gelsin diyosan o zaman amp! al
  • bence 9800gtx ten sonra 1 ad gtx 260 alabilirsiniz formdan 2. el sıfırına okadar para vermek açıkçası çok fena :) gtx 285 çok yaw 800-900 ytl civarı görünen oki atinin 40 nm leri felan sadece güç tüketimi konusunda faydası olacak ama hız konusunda çalışıyorlar ve uzun sürecek gözüküyor 2gb palit modeli çıkacakmıış bence onu düşünebilirsin bu kadar para veriyorsun madem

• ekonomik çözümlere tabiki açığım kartrın fiyatı tabiki çok yüksek önce gtx260 216 core düşündüm fakat 9800gtx den bu karta yükselmek için değermi dedim yani gtx260 ile arasında illaki güzel farklar var monitor değiştikden sonra çok fazla olmasa da illaki full oynamak istediğim oyunlarda sorun çıkması canımı sıktı özellikle empire total war demosunda 9800gtx beyaz bayrağı çıkardı şimdi gtx260' ı da hala düşünmüyor değilim kafam çok karışık
  • ya gtx 260 al derim yada gtx 295 çünkü gtx 285 parasının hakkını veren bir kart değil.
  • bende arkadaşa katılıyorum zotac gtx 260 amp 2 al derim bende onu düşünüyorum performansı da oldukca iyi fazla para harcamaya gerek yok
  • @ozzzy222 arkadaşımıza katılıyorum. GTX260 'ın ikinci eli alınsa daha iyi olur bütçe bakımından. Eğer bütçe konusunda sıkıntınız yoksa GTX285 MSI 'n var Zotac GTX285'ten biraz daha üstün gibi. Eğer bütçede sorun yaşarsanız ZOTAC GTX260 ikinci el var elimde uygun fiyata satabilirim
    Bu arada eğer GTX260 ya da GTX285 alacaksanız psu değerini dikkat etmeniz gerekir aksi takdirde reset ya da mavi ekranla karşılaşma oranınız %70

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevidaL -- 24 Şubat 2009; 17:56:27 >
  • kısaca 216 sp gtx260 ile gtx285 arasında o fiyat farkına değecek performans yok anlamınamı geliyor eğer öyleyse başka bir soru sorayım 9800gtx den 260'a geçince yine gtx260--gtx280 arasında ki önemli olmayan farkın 9800gtx---260gtx arasında da yaşanma ihtimali nedir gereksiz bir harcamamı olur 260 alsam
  • Yurt dışından BFG GTX 285 OC edition aldım yaklaşık 700 tl ye mal oldu gayet memnunum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vipracing

Yurt dışından BFG GTX 285 OC edition aldım yaklaşık 700 tl ye mal oldu gayet memnunum.

[font="Trebuchet MS"]Yakında bende böyle birşey yapmayı düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevidaL -- 24 Şubat 2009; 22:39:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.