Şimdi Ara

Güneş Yanağı olan araç alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün bir araca baktım wolksvagen golf comfortline 2005 198 binde 36.900 istiyor 34.500 anlaştık araca bakmaya gittim tavanda ayrı ayrı 3 yerde el kadar güneş yanığı var ve bagaj + sol taraf komple boyalı ve ön cam çatlak ve 1.200 hasarı var sizce alınır mı ? Elimde kalır mı ? bu aracta güneş yanığı yayılır mı zaman la ?

Not : megane 2 2007 model 190 binde otomatik full paket bir aracta var 2 parmak kadar güneş yanığı var 34.000 anlaştık sadece bagaj + sağ arka çamurluk boyalı baska sorunu yok hasarı yok

Sizce hangisi daha mantıklı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Masrafı düşülürse alınır, niye alınmasın? Vernik dökülmesi zamanla artar, tek çözüm parçanın komple boyanması. Bu arada 12-13 yaşındaki arabalarda boya pek aranmaz, önemli olan büyük kazasının olmaması. İlla boyasızı da bulunur ama fiyatı yüksek olur bu da kullanıcı tercihi. 2 araç da elinizde kalmaz, hangisine ısındıysanız onu alın.
  • Teşekkür ederim kararsız kaldım golf daha iyi fiyatta aynı hemen hemen ama tavanı boyattiktan sonra güneş yanığı olduğuna inandirtmak zor olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: diatta1903

Masrafı düşülürse alınır, niye alınmasın? Vernik dökülmesi zamanla artar, tek çözüm parçanın komple boyanması. Bu arada 12-13 yaşındaki arabalarda boya pek aranmaz, önemli olan büyük kazasının olmaması. İlla boyasızı da bulunur ama fiyatı yüksek olur bu da kullanıcı tercihi. 2 araç da elinizde kalmaz, hangisine ısındıysanız onu alın.

Boya ve hasar konusunda megan daha mantıklı geldi

Sizce ?

• Golf hangi motor? Megane da full demişsiniz privilege donanım değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Golf hangi motor? Megane da full demişsiniz privilege donanım değil mi?

Golf 1.6

Megane 2 1.6 expression

• 2009-2010 model BMW lerin bile siyah olanlarında güneş yanıkları var. Yerine, açısına, güneşine göre değişir. Ha görsel olarak hoş olmayabilir ama ben alırım eğer geri kalanı temiz ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

2009-2010 model BMW lerin bile siyah olanlarında güneş yanıkları var. Yerine, açısına, güneşine göre değişir. Ha görsel olarak hoş olmayabilir ama ben alırım eğer geri kalanı temiz ise.

Taban 3 ayrı yerinde el kadar güneş yanığı var cam çatlak 1.200 hasar var sol taraf komple boyalı ge bagaj kapağı boyalı 1.6 comfortline 2005 model 198 binde benzin

Manuel

Ama megane 2 2005 model 190 binde otomatik 1.6 expression bagaj ve sag arka çamurluk boyalı baska sorunu yok hasarı yok tavan da 2 parmak kadar güneş yanığı var..

Golf daha iyi bir arac ama bu durumlara bakinca megan daha mantıklı geliyor kararsız kaldım 😏

• Otomatik megane hemde 190 binde. Son sahibi olmak için alıyosan sıkıntı yok

2005 golfe 35 bin vereceğine git 2009-2010 fiesta falan al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 29 Mart 2018; 23:6:46 >
  • Meganede expression Full değil privillege full.

Hangisi daha temizse onu al normalde golf derim ama anlatımınıza göre megane daha temiz gibi.

• 13 yaşında atmosferik benzinli 200 bin kilometrede golfe bu para çok bence.

• hocam gerçekten o kilometre ve o fiyatlara ben olsam iki arabayıda almam .b sınıfına yönelirim 2010 2011 model 50 bin km de clio3 ler var fiesta ve corslar var .punto bile daha sorunsuz iş yapar o düşündüğünüz araçlardan.
  • Arkadaşlar haklısınız ancaj piyasa belli fiyatlar uçmuş dur diyen yok git gide yükseliyor

Ilandaki araclar

Megane 2

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-expression-1.6-benzin-lpg-543428496/detay

Golf

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2005-volkswagen-golf-1.6-fsi-6-ileri-115bg-ilk-el-orj-198000-km-524675666/detay

• güneş yanıklı tavana kaliteli bir şeffaf folyo çektirir ya da elinden geliyorsa sen yaparsan hiçbir şey kalmaz, tavanda yanıktan düzgün yer kalmamış 99 model bir fiestaya yaptılar yanımda, orijinal hali gibi çıktı ortaya, hem bu sayede yanıkların artmasını da engellersin, maliyet olarak da çok birşey tutmaz, ayrıca tavan boyalı diye de aracın taklalı muamelesi görmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.