Şimdi Ara

H7 Plus 120 Bosch Gigalight Far Ampulü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bosch yeni çıkan far ampülü 120 plus araştırdım ama daha kullanan yok heralde

• gerçekten çok ürün yok aslında 3 marka arasında herkes olumlu olumsuz konuşmalar yapıyor ama inanın hala net bi ayrım yok osram bosch philips diyenler var yani aslında aranan tek şey daha güçlü işik ile yolu daha rahat görmek amaç bunu netleştirmek istiyorum ona göre alıcağimiz ürünü seçmekte fayda var. her forumda farklı düşünceler var ama ben bosch tan yanayım gibi gözüküo
  • birde bunu övüyolar

• Ben cruze dizel aracıma geçen sene osram nb plus taktırmıştım H4.1 senedir sorunsuz kullanıyorum ışığı biraz daha beyaz ve b,iraz daha fazla orijinal ampüle göre.Ama öyle aman aman bir fark yok bence..Aslında bende şöyle oldukça fark yaratacak bir ampül istiyorum ama anladıgım kadarıyla şuan için böyle bir ampül yok.Daha önce Bosch un ampülünüde kullanmıştım oda aynıydı bence osram boscha göre bir tık daha iyiydi
  • Bende xenon yerine beyaz bu ampülleri tercih edeceğim ama kimisi yağmurda işe yaramaz diyor ,kimi her koşulda iyi diyor kararsız kaldım.
  • Bosch Plus90 ın geliştirilmiş hali ise iş yapar Fiyat ne civarda?
  • Evet bugun urunu bizzat kendim heryere bakarak bostanci buldum takicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.