Şimdi Ara

Hacettepe EE ve Hacettepe Bilgisayar Yazanlar İçeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler sıralamanız ve tercihlerinizi yazabilirsiniz....

• up Kimse yazmadyysa direk yerle?tim ben ozaman :) Yok mu yazan hiç
  • up
  • 19.2k dan ikisini de yazdım ama gelmeyecek büyük ihtimal çünkü diş bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kars tıp gelmezse 17.5k ile muhtemelen hacettepe ee deyim.
  • 18 bin gibi güzel bir sıralamayı tıp pdrde yoğunlaşms bır unıde neden çöpe atıyosunuz meraktan soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendwaitforit

18 bin gibi güzel bir sıralamayı tıp pdrde yoğunlaşms bır unıde neden çöpe atıyosunuz meraktan soruyorum

Hacettepe ee cok saglam cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknık unıdendemı sağlam
  • Teknik uniye takilma adi teknik diye okul yazilmaz.21 hocanin 9 u prof burda akademik kadrosu saglam

• haklısın
  • legendwaitforit L kullanıcısına yanıt
    Bundan 1 ay once bende senin gibi dusumuyodum ama arastirdim ki durum oyle degilmis.

• ytü de misal 19 tane prof var prof kısmına hak verıyorum
  • Hangi bolum

• makina
    68 hocanın 18 i prof muş makinada %25 gibi bir oran hacettepe de %50 gibi bir oran var
  • bilmiyorum hacettepe mühendisliklerde sağlam mı bilen arkadaşlar yazsın ismi genelde odtü itü boğaziçi bilkent koçla geçmediği için sanırım çok göz önünde değil
  • 18400.yüm. İkisini de yazdım. Bakalım hangisi gelecek.
  • ne olursa olsun cok ıstısnaı bırsey olmadıgı sürece teknik üniler daima ön plandadır, mühendislik için kurulmus üniler yahu teknıkler arasındakı en kotu dediğiniz ytüde 100 senedir bunun egıtımını verıyor biraz mantık rica
  • sizce elektrik elektronik bu sene kaçla kapatır ? Geçen sene 1600 geri atmış
    Evet, daha sağlam. YTÜ sana teorik olarak hacettepeden çok daha az şey katar. Pratik kısmında bir tık daha öndedir. Ama o ytünün avantajı olan pratik kısım iş hayatına başladığında 1yıl içinde çok rahat bir şekilde kapanabilir bir şey.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.