Şimdi Ara

hacettepe elektrik elektronik yazmayı düşünüyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yıllardır odtü ee düşünüyordum yalnız olmadı şu an sıralamam 9000 hacettepe elektrik elektronik yazmayı düşünüyorum yalnız kafama takılan birşeyler var sürekli puanı düşen bir bölüm beni korkutuyor şu an sıralaması 15500 ben bitirene kadar ne olur kim bilir acaba yanlış mı yapıyorum?

Çevremde herkes tıp yazmamı istiyor yalnız ben yıllardır elektronik istiyorum ve hacettepeden başka gidecek yerim yok.(birde elektronik haricinde itü makine(türkçe) var)

• birde yıldız teknik değil de hacettepe diyerek yanlış mı yapıyorum yani teknik olması çok mu lazım. bunun yanınada hacettepe %100 ingilizce bunuda düşünmek lazım
  • itü uçak - makine - bilgisayar tutarken hacettepe ee yazmak biraz saçma olur
  • Kendini bu meslekten başka bir şeye yakıştıramıyorsan yazma.İstanbul tercih edersen ya da başka mühendisliklerde düşünebilirim diyorsan İTÜ tabi ki.
  • ben de odtü ee yi istiyordum ama olmadı. 14000 deyim. itü makinayı yazmayı da düşünüyorum ama kararsızım. mühendislik ingilizce okunması gerekli olan bir dal bu yüzden hacettepe yıldızdan önde bana göre.
  • guncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.