Şimdi Ara

Hacettepe İktisat vs İstanbul İng.İşletme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar bir süredir bu forumdayım bu üniversiteler hakkında bilgileri olan olumlu ve olumsuz yanlarını acıklayabilirmi bu 2 üniversiteden birini istiyorum.Sizce hangisini okumak daha karlı.Yada Boğaziçi odtü dısındaki diger iktisat işletme ler hakkında yorum yapsanızda olur. Ben biraz araştırdım Hacettepe iktisat konusunda iyi gözüküyor.Kampüsü güzel .İstanbul ise türkiyenin ilk işletme fakultesi cok köklü. Karar veremedim dh ahalisine sorayım dedim teşekkürler yorumlarınız için

• Dogma büyüme Ankaralıyım. Hacettepe iyidir, kampüsü on numaradir. Ama hacettepe iktisat Türkçe olanı ise eger.Îıstanbul ing. isletme sec. Hem de Îıstanbul Ankara'ya göre daha avantajlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoaR

Dogma büyüme Ankaralıyım. Hacettepe iyidir, kampüsü on numaradir. Ama hacettepe iktisat Türkçe olanı ise eger.Îıstanbul ing. isletme sec. Hem de Îıstanbul Ankara'ya göre daha avantajlı.

işletmesi nasıl hocam peki ing işletme seçebilirim.Bu arada sen ne düsünüosun sende tmcisin bildigim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantrt

quote:

Orijinalden alıntı: RoaR

Dogma büyüme Ankaralıyım. Hacettepe iyidir, kampüsü on numaradir. Ama hacettepe iktisat Türkçe olanı ise eger.Îıstanbul ing. isletme sec. Hem de Îıstanbul Ankara'ya göre daha avantajlı.

işletmesi nasıl hocam peki ing işletme seçebilirim.Bu arada sen ne düsünüosun sende tmcisin bildigim kadarıyla.

Ben Odtü kamu, daha düşük gelirse Hacettepe ing. iktisat istiyorum. Daha sayısal ağırlıklı olduğu için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.