Şimdi Ara

Hafif Ticari Araç Tavsiyesi ?(ford tourneo courier için ne derseniz?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biri 2 yaşında diğeri 2 aylık bir bebeğim var,şu an peugeot 206+ dizel aracım var ve hem arka koltuklar hem de bağajı yetersiz gelmekte onun yerine çok büyük olmayan (b segmenti) hafif ticari araç almayı düşünyorum.tip güzel olduğunu düşündüğüm ford transit courier i çok beğendim,2014 te 42-50 bin arası olan aracın 2017 modeli 63-73 bin tl olmuş,2014 ile 2017 arasında aynı modelde donanımsal olarak herhangi bir fark var mıdır?bu araçta kronik sorun olarak neler vardır? 2017 nin trendi yerine 2014 titanium/titanium plus almak mantıklı mıdır ?bir ticariaraç yerine normal(hususi-otomobil) araç olarak satılan model mi almak mantıklıdır?şuan ki aracımın sigortası 500-600 tl arası,bu araçta sigorta ne kadar olabilir?çok fark olur mu?

• 2014 courier trend paket var donanımı bi ticari için hayli iyi esp yokuş kalkış Bluetooth elektrikli direksiyon vs herşey var benimki 1.5 tdci 75 ps olan model gayet yeterli bi araç şehir içinde tüketimi çok makul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • test sürüşü yapın öyle alın hocam.fordları bende beğeniyorum fiocuyum ben
  • Çok güzel ve tutulan araçtır. 2-3 kronik sorunu olsa da iyi bir ekspertize göstererek alabilirsiniz.
  • Doblo, partner gibi kazık mıdır amartisörleri? Genel olarak şehir içi aile kullanımı için ne düşünüyorsunuz? Şahsi olanları varmıdır muayenesi 2 senede bir yaptırılan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dayımda 2016 model sanırım titanium paketlisi vardı (tavan raylı, park sensörlü, ortada normal ekranlı) yol tutuşu güzel 1.6 tdci 115hp 5 ileri vites(tam hatırlamıyorum 120-130 civarı 3bin devir çeviriyor). yakıt tüketimi 6.3litre yakaladık uzun yolda 4kişi+yüklü bagajla.kronik sorunları hakkında bilgim yok. içi genel olarak ferah ve geniş ama arka koltuklar biraz dar, 3.kişiyi alamayabilir
    edit: arka kısmın makas değil süspansiyon olması da sarsıntıyı azaltıyor, ses yalıtımı, yol tutuşu başarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustang2007 -- 21 Eylül 2017; 2:53:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.